OŚWIADCZENIE

W związku ze "zniknięciem" mojego ostatniego wpisu pt."M.... S......-TĘPE PROWOKACJE, KTÓRE NALEŻY OBNAŻAĆ", oświadczam, iż wpis został usunięty przez Administrację portalu Nasze Blogi.
Nie będę się wypowiadał na temat powodów usunięcia wpisu; nie podzielam ich, aczkolwiek przyznaję, że zostały mi one zakomunikowane.
Zawarte we wpisie argumenty oraz dowody w postaci linków źródłowych jako zweryfikowane i polegające na Prawdzie - podtrzymuję w całości.
Pod niniejszym oświadczeniem jako dowód i przykład zarazem, podaję jeden z linków źródłowych użytych we wpisie stanowiącym przedmiot sporu, pod którym znajdziecie Państwo tekst autorstwa M.... S......
Wszystko pozostawiam ocenie P.T. Czytelników, lecz zwracam się z prośbą o niekomentowanie niniejszego oświadczenia.

Wszystkim życzę Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu Łask Bożych.
Andrzej W.

http://niepoprawni.pl/blog/min...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Sir Winston

06-01-2017 [19:06] - Sir Winston | Link:

Do końca linkowanego tekstu nie dotarłem. Ten "serwis" nie zasługuje właściwie na komentarz, chociaż jestem pewien, że uważa przeciwnie. Sadzi bowiem takie komunały i stawia tezy tak z palca wyssane, że bez wyssanego z mlekiem matki przekonania o swym wybraństwie nie byłoby to możliwe.

I na tym bym poprzestał, ale jedną rzecz chciałbym dodać: na naszeblogi.pl nie ma, a powinna być funkcja wykluczania użytkowników z dyskusji. Inaczej bardzo łatwo zbliżyć się do poziomu i ogólnej kultury forum.gazeta.pl. A na tym przecież nikomu nie zależy, prawda?