Czy to początek zwycięstwa ?

To jest piękny wstęp do wyciągnięcia ręki do o. Tadeusza Rydzyka. 
http://niezalezna.pl/102407-ja...

Inicjatywa musi jednak wyjść od p. Tomasza Sakiewicza. Ojciec Rydzyk od dawna daje dowody takiej gotowości. Trzeba tylko słuchać Radia Maryja.

Byłoby to zarazem dobicie totalnej opozycji.

Panie Tomaszu, proszę to przemyśleć.

Jesteście dwoma najważniejszymi podmiotami polskiej sceny publicznej.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

18-07-2017 [18:45] - ExWroclawianin | Link:

Do Autora:

100/100

Absolutnie trafna uwaga i propozycja. Panie Sakiewicz: SPRAWDZAMY.......

Obrazek użytkownika Andrzej W.

19-07-2017 [08:22] - Andrzej W. | Link:

Potrzebne są tu jednak pewne propozycje wstępne. Jak w dyplomacji. Nie bójmy się lewaków; potrzebne są rozmowy, aby obie strony wyszły z tego z twarzą.Tego bolszewicy boją się najbardziej.

Obrazek użytkownika Dorota M

18-07-2017 [21:36] - Dorota M | Link:

Popieram i również proszę o to pana Sakiewicza

Obrazek użytkownika Andrzej W.

19-07-2017 [08:37] - Andrzej W. | Link:

Zarówno Pan Tomasz Sakiewicz, jak i ojciec Tadeusz powinni wznieść się ponad swoje uprzedzenia. Sądzę, że z uwagi, iż mamy do czynienia z osobą duchowną propozycja powinna wyjść od Pana Tomasza. Może już zresztą wyszła. Ojciec Tadeusz już zresztą przedstawił warunki wstępne. Kardynał Nycz jest najlepszym dowodem pomyłki.

Zobaczycie, jaki będzie po tym rwetes bolszewików.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

18-07-2017 [22:06] - maks jamnicki | Link:

Oooooo... To Pan  też słucha Radia Maryja ? Witam w klubie i pozdrawiam :) No i jak czasami wspomina Ojciec  założyciel, nie wystarczy popierać, z samego popierania niewiele wynika. Nie wolno zapomnieć, by  choć trochę ale regularnie wspierać :) Czyny.  Jeszcze raz pozdrawiam :)

Obrazek użytkownika Andrzej W.

19-07-2017 [08:50] - Andrzej W. | Link:

Słucham od lat. Uważam, że wbrew bolszewickiej hołocie rząd Polski powinien dotować Radio i Telewizję TRWAM. Brak tego jest klasycznym przykładem poddania się presji lewaków.