Groteska, triumf i tragedie, a wszystko to jednego dnia,

  czyli 19 grudnia 2016.  Groteską stają się protesty KOD i opozycji przed Sejmem, oraz bezsensowne tkwienie posłów PO oraz Nowoczesnej w sali plenarnej Sejmu.  Złośliwi internauci nazwali te działania "ciamajdanem" {TUTAJ}.  Trumf odniósł prezydent-elekt USA, Donald Trump.  Otrzymał 304 z 306 zadeklarowanych głosów elektorów i zostal oficjalnie mianowany następnym prezydentem USA.  Marzenia lewaków o jakimś "buncie elektorów" nie spełniły się {TUTAJ}.

 Niestety, miały miejsce również tragedie.  W stolicy Turcji, Ankarze  tamtejszy policjant zabił ambasadora Rosji w Turcji Andrieja Karlowa {TUTAJ}.  Zanim zastrzelono napastnika, krzyczał on o zemście i o Aleppo.  W Szwajcarii doszło do strzelaniny.  Podano {TUTAJ}, że:

 "W poniedziałek wieczorem (19 grudnia) w Zurychu doszło do strzelaniny w muzułmańskim centrum modlitwy w pobliżu głównego dworca kolejowego. Trzy osoby pochodzące z Somalii zostały ciężko ranne. Tego samego wieczoru, niecałe 100 m od miejsca tragedii, znaleziono ciało. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej przedstawiciele szwajcarskiej policji poinformowali, że jest to sprawca, który po strzelaninie popełnił samobójstwo. Mężczyzna miał 24 lata, był Szwajcarem z ghanijskimi korzeniami.".

  Zamach terrorystyczny miał miejsce w Berlinie.  Sprawca [sprawcy?] zamordował polskiego kierowcę wielkiej ciężarówki [TIR-a], a nastepnie wjechał nią w tłum zgromadzony na świątecznym jarmarku koło Kurfuerstendamm w Berlinie.  W zamachu zginęło 12 osób, a 24 są ciężko ranne {TUTAJ}.  Ciężarówka należała do polskiej firmy transportowej z Gryfina.  Niemiecka policja aresztowała jakiegoś Pakistańczyka, ale wydaje się, iż to nie on był zamachowcem.  Do tej akcji w Berlinie przyznało się Państwo Islamskie [ISIS].

 Mam nadzieję, że te tragiczne wydarzenia na świecie uświadomią wszystkim, że są sprawy poważniejsze od "zabaw w piaskownicy", jakie ostatnio uprawia [w sposób wyjatkowo agresywny i wulgarny] polska opozycja.  Czas oprzytomnieć.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

20-12-2016 [18:19] - wielkopolskizdzichu | Link:

"są sprawy poważniejsze od "zabaw w piaskownicy"" Oczywiście, że nie ma spraw ważniejszych od obstawienia Polski ludźmi Prezesa. Każdy kto ma na ten temat inne zdanie był nazywany wczoraj ubekiem, dziś awansuje na islamskiego terrorystę.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

20-12-2016 [18:46] - StachMaWielkieOczy | Link:

"Ludzmi Prezesa" obstawili Polske wyborcy czyli - Suweren-

a ta protestująca grupka zidiociałych warchołów udających "suwerena" ma poparcie dochodzące do promila i może Prezesa pocałować tam gdzie słońce nie dochodzi.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

20-12-2016 [20:06] - wielkopolskizdzichu | Link:

Wyniki wyborów. Na PiS 5711687, na PO 3661474 i Nowoczesną 1155370. Ilości uczestników demonstracji podobne. Najlepszy przykład to posrany ze strachu PiS kiedy tysiace Polskich Kobiet zepsuły Kaczorowi i Episkopatowi deal z gabinetami aborcyjnymi w Europie. Jaką grupę nazywasz promilem Prawdziwy Patrioto?

Obrazek użytkownika gorylisko

20-12-2016 [20:15] - gorylisko | Link:

obywatelu nie pieprz...
http://demotywatory.pl/2699157...
rozumiem, że pan masz trochę cykora... kasa się kończy a niema skąd wziąść... będzie pan musiał społecznie...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

20-12-2016 [20:55] - wielkopolskizdzichu | Link:

Kasa jest, nawet na utrzymanie misiewiczów. Po za tym co masz do powiedzenia emigrancie, utrzymujesz rząd RP?

Obrazek użytkownika gorylisko

20-12-2016 [21:47] - gorylisko | Link:

tylko na misiewicza stać waszmość, ja wiem jeszcze o paru innych sprawach, wkurza mnie to...ale nie dam panu oręża do ręki... czy utrzymuję rząd...tak... przekazy do Polski... xendpay.com...polecam... poza tym dzięki nim śledzę kursy walut

Obrazek użytkownika xena2012

20-12-2016 [21:02] - xena2012 | Link:

to te wrzeszczace i machające groźnie parasolkami czarne wrony nazywa sz kobietami? I przez ich wrzaski PiS miałby się posrac ze strachu? Chyba raczej ze śmiechu!

Obrazek użytkownika wsiowynieuk

20-12-2016 [23:11] - wsiowynieuk | Link:

Dzisiaj też. I nie chodzi tu o zatrudnienie a charakter. Prostytutka to zawód w qrwa to charakter. Jedna daje z zawodowego obowiązku a ta druga z nawyku, dopóty, do póki nawet wiatr jej dmuchnąć nie zechce. Uważaj na róże wiatrów.

Obrazek użytkownika Domasuł

20-12-2016 [20:07] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Jest jeszcze jedna dobra wiadomość: nie ma już najmniejszych wątpliwości ze cala ta smiechu warta opozycja to banda zwykłych pajacow, takich nieudanych komediantów. Najbardziej ubawila mnie Pizzagate w polskim wydaniu :)

Obrazek użytkownika smieciu

20-12-2016 [20:49] - smieciu | Link:

Czy pan ma w ogóle jakąś świadomość dotyczącą Pizzagate traktując to w postaci żartu?
A dwa to niesamowite jak jeszcze przed chwilą zewsząd biła groza, obawy co do zamachu stanu a teraz jest mowa o pajacach. Czy wy jesteście dziećmi? Że tak łatwo przechodzicie do skrajnych, całkowicie idiotycznych wniosków?

Przecież ci pajace i ich pajacowanie nie pojawiło się wczoraj. Ten pajacowski, żenujący styl jest od samego początku. Naprawdę macie za idiotów ludzi, którzy to finansują? Potencjalnie tych samych ludzi, którzy stoją za Seryjnym Samobójcą i Układem świetnie się sprawdzającym przez ostatnie 25 lat?
Naprawdę uważacie że wszystko na co ich stać to wysłanie pajaców by ośmieszali siebie i opozycję?

A co jeśli oni celowo ośmieszają siebie i opozycję?

Obrazek użytkownika Domasuł

20-12-2016 [22:28] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Nie celowo. Proszę się dobrze przypatrzeć: oni tacy sa naprawdę! Mam tylko nadzieje, ze ci rzadzacy sa choc troche mądrzejsi i poważniejsi :)

Obrazek użytkownika elig

21-12-2016 [14:06] - elig | Link:

Michał Karnowski też tak sądzi. Patrz tu:
http://wpolityce.pl/polityka/3...

Obrazek użytkownika Marek1taki

20-12-2016 [20:44] - Marek1taki | Link:

Są też pozytywne reakcje na akcje pełzającej V kolumny. Sejm Litwy podjął rezolucję w sprawie odbudowy stosunków z Polską. Polski Prezydent i Premier mogą to odebrać jako dostrzeżenie dobrej zmiany w Polsce przez naszych sąsiadów. Z POprzednikami nie było o czym rozmawiać.

Obrazek użytkownika Vrs von Bierlin

20-12-2016 [23:19] - Vrs von Bierlin | Link:

Słusznie panie Śmieciu mamy do czynienia z totalitarną opozycją, A szorosze dbaja o to by Polacy byli zamieszani w zamach na bożonarodzeniowym jarmarku. Polak zabił czy zabili Polaka to Polacy są zamieszani w zbrodnię. Jak można było głosować na TuSSka wnuczka z Wermachtu.