Czy Polske stać na neutralność?

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ptr

23-06-2016 [21:53] - Ptr | Link:

Regularne szkolenia wojskowe obywateli i to wszystkich mężczyzn. Inwestycje w przemysł zbrojeniowy nawet zamiast elektrycznych autobusów. Lotnictwo. Śmigłowce szturmowe , a nie transportowo-ewakuacyjne.

Obrazek użytkownika V for Vendetta

24-06-2016 [10:34] - V for Vendetta | Link:

Grzesio "Szczęść Boże" Braun wygłasza swoje pogadanki do młodych leszczy, nieznających ani życia, ani tym bardziej historii. Młodego człowieka łatwiej jest oszukać niż starego i doświadczonego. Jest taka prawidłowość : PIS gromadzi głównie tzw. elektorat "moherowy" - w skrócie : 50+. Natomiast Brauny / Korwiny / Kukizy gromadzą głównie młodych, ludzi w wieku 18-30, naiwny elektorat - identyczny jak ten, który kupuje reklamy w stylu - "wyraź siebie - bądź sobą - nie bądź jak inni - kup Sprite'a".