RFN FM niemiecka stacja

RFN FM niemiecka stacja do indoktrynacji.Potrzebny ratunek dla polskich mediów!

Od stycznia jeżdżę nowym dobrze wyposażonym autem (a tak naprawdę 15 - letnim, używanym ze Szwajcarii, ale dla Polaka to jest nowe) i cieszę się, że mogę w nim słuchać radia. W poprzednim samochodzie nie miałem tego luksusu.

Intensywniej słucham radia w aucie od około 3 tygodni. Lubię słuchać muzyki, a tak się składa, że niemiecki RMF FM (Bauer Media) wszędzie dobrze odbiera i puszcza całkiem niezłą muzykę. Niestety to co tam jest między piosenkami to propaganda rodem z goebbelsowskich rozgłośni radiowych z lat 40-tych XX  w. Non stop walą w PiS, ale chyba szczególnie mocno w prezydenta Dudę. Pracujących tam medialnych volksdeutschy udających dziennikarzy musi mocno wkurzać rosnąca popularność prezydenta, który jest przystojny, wysoki, świetnie wykształcony, inteligentny, pracowity i pomysłowy, a co najgorsze zna języki i doskonale się porusza w Internecie. Szczególnie teraz podczas imprez sportowych i obecności przedstawicieli NATO w Polsce, prezydent Duda jest widoczny. To straszny ból dla pseudodziennikarzy.

Oczywiście określenie volksdeutsch może się funkcjonariuszom z RMF bardzo nie spodobać. Co niektórzy waląc w rząd non stop mogą nawet myśleć, że wypełniają jakąś misję, bo  ich ideowi ojcowie (tak ojcowie, bądźmy nowocześni): Adam Michnik i Jerzy Urban, nienawiść do prawicy im po prostu wpoili, ale nie zmienia to faktu, że  RMF jest niemiecką stacją dla Polaków realizującą interesy RFN. Natomiast osoby pracujące w tej stacji, które w nic nie wierzą, a po prostu zrobią i powiedzą wszystko czego się od nich oczekuje, zasługują na szczególną pogardę.

Trzeba być nieskończenie naiwnym lub zakłamanym, żeby nie widzieć zależności między kapitałem i strukturą własności mediów, a treściami w nich prezentowanymi.

Ja też mam zarzuty do tej władzy, np. nie podoba mi się, że rząd dba tylko o tych, którzy uważają, że im się należy (patrz 500 plus), ale w ogóle nie dba o pracodawców. Poprzez dbanie o pracodawców rozumiem niższe składki ubezpieczeniowe od pracowników, niższe podatki dochodowe i VAT od sprzedanych usług i towarów. Niestety jeżeli po raz pierwszy w tzw. wolnej od 89 r. Polsce a prawdziwie walczącej o wolność od października 2015 r., realizujemy bardzo ważną i potrzebną politykę demograficzną, potrzebujemy więcej pieniędzy w budżecie. Mam nadzieję, że po uszczelnieniu systemu podatkowego (mam na myśli tutaj głównie zachodnie firmy), podatki dla polskich przedsiębiorców jednak się zmniejszą, a jeżeli się to nie stanie, nie mamy co liczyć na długofalowy wzrost gospodarczy i umocnienie pozycji polskich firm na rynkach: krajowym i zagranicznych. Ale do czego zmierzam…  Dostrzeganie  wad w działaniu rządu to nie to samo, co robienie antyrządowej propagandy i realizowanie przemysłu pogardy, a to właśnie robi RFN FM. Wytłuszcza negatywne zjawiska, z drżącym głosem plecie o zagrożonej demokracji i szydzi z prezydenta Dudy i premier Beaty Szydło.

Stali słuchacze RMF niezaimpregnowani na  goebbelsowską propagandę w wypowiedziach prezentują kalki z tej rozgłośni. Znam takich. Krytykują nawet pomysły, którym ciężko jest coś zarzucić, stosując pokraczną logikę, ale taką właśnie logikę sprzedają funkcjonariusze w RMF zwani dla jaj dziennikarzami.
Nazwijmy wreszcie sprawy po imieniu: Onet i RMF to najwięksi niemieccy szkodnicy w Polsce. W Niemczech jest nie do pomyślenia, żeby największe radio i największy portal były w obcych łapach. Trzeba jeszcze wspomnieć o mediach papierowych, które kontrolują 80% rynku regionalnego i lokalnego. My im na to pozwalamy!!! I już nawet nie dziwimy się, że poparcie dla rządu PiS, który wreszcie realizuje polskie interesy nie jest takie jak powinno, że zamiast rozmów o polskiej racji stanu mamy rozmowy o bufonie Rzeplińskim i jego kolegach i koleżankach z TK. Jak ma być inaczej przy takiej strukturze własności mediów?

Jak powinno wyglądać wsparcie dla polskich mediów? Tego dokładnie nie wiem. Może niższy podatek od sprzedanych banerów reklamowych?  42% podatku (VAT i podatek dochodowy) to jest po prostu skandal. A gdzie składki za pracowników? Gdzie koszty prowadzenia redakcji?
Uważam też, że rząd powinien powołać do życia nową telewizję, nowe radio i nowy portal internetowy o globalnym zasięgu. Nie mamy ani jednego dziennika papierowego z prawdziwego zdarzenia (Nie ujmuję nic GP i ND, ale zasięg jest zbyt mały).

Uważam, że dobrym pomysłem byłaby również organizacja konkursów dla mediów na promocję Polski, polskich wartości i tradycji.  
Rządzie działaj! Walcz o polskie media, które będą realizować polskie interesy, które będą dbały o jedność społeczeństwa opartą o chrześcijańskie wartości.

http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/rfn-fm-niemiecka-stacja.html

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

01-06-2016 [15:05] - mmisiek | Link:

Problem mediów widzą wszyscy.
Oprócz niestety PiSu.

Obrazek użytkownika Czesław2

01-06-2016 [16:29] - Czesław2 | Link:

To chyba nie PIS dal koncesję Niemcom. Nie tylko koncesje, ale najlepsze częstotliwości i pozwolenie na największe moce. To chyba jakoś się nazywa?

Obrazek użytkownika mmisiek

01-06-2016 [19:37] - mmisiek | Link:

Skoro nie PiS dał to znaczy, że stan ten należy tolerować i nic nie robić?

Obrazek użytkownika NiepoprawneRadio.PL

01-06-2016 [17:27] - NiepoprawneRadio.PL | Link:

Adriano,
pozwolisz że przeczytam ten post do audycji?
Pozdrawiam MarkD

Obrazek użytkownika adriano

01-06-2016 [19:17] - adriano | Link:

Jasne. Pozdrawiam

AS