Polityczne memy III

Tekst usunięty przez autorkę

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

25-05-2016 [18:09] - xena2012 | Link:

,,RokbezBronka''i jak tu żyć.Wzdycha Nałęcz,wzdycha szogun.....

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-05-2016 [21:21] - Ula Ujejska | Link:

A my świętujemy :)

Chciałabym doczekać czasów rocznicy bez Platformy.

Obrazek użytkownika jdj

26-05-2016 [10:02] - jdj | Link:

niech poWSInogi odjadą (na piechotę, bo koni szkoda) i nie wracają aż do łońkiego roku (wcale).

Obrazek użytkownika Anna Borycka

16-01-2017 [13:19] - Anna Borycka | Link:

Komu przeszkadzały memy umieszczone w tej notce że je powycinał? Tak się zastanawiam od dwóch dni: Czy przypadkiem Nasze Blogi nie mają nowego moderatora? Bo Admina to raczej nie podejrzewam o te złośliwości wobec pani Ujejskiej :(

PS.
Jeśli ktoś nie wiedział, to na NB istnieją także inni moderatorzy oprócz Admina. Mam swoją teorię spiskową co do problemów z notkami pani Ujejskiej - i tak sobie myślę, czyżby ostatnio jednym z moderatorów nie został znany tutejszy "konstruktywny" bloger? Do tej pory moderacja tego forum była wcześniej bezlitosna a teraz trochę bardziej liberalna, ale zawsze uczciwa. Coś pękło - pytanie: dlaczego?

Proszę Administrację NB o szczerą odpowiedź - może być na PW.

Obrazek użytkownika admin

16-01-2017 [13:49] - admin | Link:

Nikt grafik nie wycinał, są one wszystkie widoczne po kliknięciu w mema otwierającego "galerię" pod notką. Grafiki musiały natomiast zniknąć u źródła, z którego adresy zostały osadzone w notce. Ale przetrwały kopie, które zostały zuploadowane do galerii na Naszych Blogach. Czyli to właśnie Nasz Blogi trzymają te grafiki a usunął je ktoś z serwera, na którym znajdowały się pierwotnie. Tak to wygląda na moje oko, choć przyznam, że nie jestem adminem technicznym i może w grę wchodzi także jakaś usterka.

PS. Żaden bloger nie został ostatnio nowym modem.

Obrazek użytkownika Anna Borycka

16-01-2017 [14:11] - Anna Borycka | Link:

Dzięki za info - trochę mnie Pan uspokoił.

Jednak grafiki były wcześniej w galerii i w notkach - widziałam, przynajmniej w niektórych notkach. Często je kopiowałam i linkowałam do PW. Jeśli nie było z Waszej strony złośliwych działań, to pozostaje tylko usterka, bo niektóre podobne notki ocalały.

Pozdrawiam - miłego dnia.