Rzeplińskie "Ośmiorniczki"

Pani Premier, Panie Prezydencie

Czy coś się zmieniło w temacie ośmiorniczek i "baletów" władzy? NIC ! Jeszcze nie tak dawno, PiS i cały Obóz Patriotyczny oburzony był na ministrów Ewy Kopacz i Donalda Tuska za kilometrówki i kolacyjki w "Sowie":

Idąc po władzę obiecywaliście, że nie pozwolicie na takie marnotrawienie publicznego grosza - i co?! Jak informują ostatnio prasa i media elektroniczne, urzędnicy państwowi nadal wydają krocie na "ośmiorniczki" i przeróżne "balety" !

Nie ma na to mojej zgody !

Nie ma pieniędzy na 8000 tys. zł. wolne od podatku, nie ma na podwyżki minimalnych rent i emerytur... ale na "balety" po kilka tysięcy złotych droga władzo masz ?!

Jak wam nie wstyd wobec morza biedy dookoła?!

Niech któryś z tych urzędasów spróbuje przeżyć za ok. 600zł na rękę - tyle wynosi najniższa renta.

Zwracam się osobiście do Pani Premier i Pana Prezydenta: Jak długo będziecie tolerować taki stan. Nasza cierpliwość w tym temacie powoli się kończy.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ewa G

30-04-2016 [18:45] - Ewa G | Link:

To niech Pani weźmie kamień w rękę i idzie pod sejm (wspomóc rząd), jak Pani taka mądra!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-05-2016 [12:54] - Ula Ujejska | Link:

Pani Ewo

Czy na pewno o to mi chodziło w tej notce?

Czy Premier Beata Szydło potrzebuje naszych "kamieni" aby wymusić przyzwoitość swoich urzędników i innej podległej jej administracji terenowej oraz instytucji?
Jeśli nawet jej bezpośrednio nie podlegają, to Pani Premier ma zawsze argument w postaci odpowiednich dyspozycji w Budżecie na cele reprezentacyjne - ujmę to delikatnie.

Zwłaszcza teraz, kiedy w większości samorządy opanowane są nadal przez sitwę, reżim wydatków powinien być ostry - i pod pełną kontrolą rządu.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

01-05-2016 [08:55] - NASZ_HENRY | Link:

Choć niedziela
PiSie do dzieła ;-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-05-2016 [12:55] - Ula Ujejska | Link:

Panie Henryku

Właśnie, nie ma świąt w rządzeniu.