Manifa

Ministerstwo Prawdy informuje obywateli:
Właśnie ukonstytuował się Komitet Obrońców Dupy zagrożonej przez kaczystowski rząd nazistów. Na jego czele stanęło trzech znanych bohaterów walki o wolność dla przekrętów i robienia łaski. W dniu wczorajszym tenże Komitet wydał Manifę do narodu.

Manifa

My naród ubecki i jego kolesie, po sowieckie plemniki, niedorżnięte watahy kapusiów i złodziei, pieski Makreli oraz wszelka pedalska lewizna i łże kundle - domagamy się tu i teraz:

- Natychmiast rozstrzelać PiS!

Najlepiej strzałem w tył głowy od Cyby, któremu trzeba dać awans z licencją 007. Żyją jeszcze towarzysze od takiej roboty, więc nie będzie problemów ze szkoleniem kadr i formowaniem oddziałów. Paru speców od skakania przez ruski płot i pałowania, przeszkolonych przez KGB, także jeszcze żyje. Gdyby tego było mało, to car zawsze jest gotów przysłać "zielonych ludzików" dla wsparcia naszego majdanu. Makrela także nie będzie stać z boku i zagrzmi w Unii o wyprawie krzyżowej na nazistowski rząd kaczystów. Wierne rzeplińskie sądy już ostrzą szpony by usankcjonować każdą zbrodnię, aby przywrócić państwo praw pierdokratów i unijną pierdokrację.

- Pierdokracja a nie demokracja!

Nikt nam nie odbierze prawa do przekrętów, machlojek, robienia "łaski" i nepotyzmu. Domagamy się powrotu na urzędy i tłustych kolacyjek w Sowie. Przyjmiemy każdą pomoc aby zakończyć faszystowskie rządy kaczystów w Polsce. By żyło się lepiej wszystkim !

 Komitet Obrońców Dupy

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Prof bez kropki

26-04-2016 [20:39] - Prof bez kropki | Link:

Czy ci towarzysze zgodzą się kiedykolwiek,
by państwem zarządzała kiedykolwiek,
patia która, postępuje tak , jak się
NAZYWA !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-04-2016 [20:51] - Ula Ujejska | Link:

Polska wstaje z kolan, Dobra Zmiana to początek nowej epoki nie tylko w Polsce.

Obrazek użytkownika HenrykInny

26-04-2016 [22:45] - HenrykInny | Link:

W zwiazku z tym ze nie uzyskalem zadnej odpowiedzi od Pani , uznaje iz Ewa Tomaszewska posel na Sejm VIII kadencji z ramienia parti Prawo i Sprawiedliwosc jest osoba ktora pisze na roznych portalach internetowych , miedzy innymi NaszeBlogi gazety "NiezaleznaPL" , pod pseudonimem UlaUjejska.
Wobec tego zwracam sie do P.Jaroslawa Kaczynskiego jako Prezesa PiS i P.Ryszarda Terleckiego jako przewodniczacego klubu PiS z pismem o wyjasnienia i zbadanie na konkretnych przykladach , czy ta dzialalnosc nie jest prowadzona ze szkoda dla macierzystego ugrupowania oraz zgodnie z etyka Posla na Sejm Rzeczpospolitej Polski.

Obrazek użytkownika jdj

27-04-2016 [09:33] - jdj | Link:

zwróć siepan do mnie. Odpowiem w krótkich, żołnierskich słowach, a będzie Pan zadowolniony ...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-04-2016 [11:33] - Ula Ujejska | Link:

@ JDJ

Dzięki :)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-04-2016 [11:02] - NASZ_HENRY | Link:

Pudło ;-)

Obrazek użytkownika jdj

27-04-2016 [06:22] - jdj | Link:

"Rozstrzelać PIS" - bolszewicki manifest!
Rząd Kiereńskiego został z miejsca zaatakowany przez Lenina, szefa bolszewików, którzy w wyborach wypadli więcej niż słabiutko. Ale tak rozrabiali, aż obalili rząd w rewolucji październikowej (słabo ochraniany - przewrót kosztował życie zaledwie 5 osób, wbrew rozpowszechnianej opinii). A jaka dalej przyszła demokracja, każdy wie - ok 80mln morderstw.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-04-2016 [11:24] - Ula Ujejska | Link:

Stara bolszewicka szkoła nie ustaje w szkoleniu bojowników - to już chyba trzecie pokolenie walczy z "polskimi bandytami".

Jak wskazują wszystkie znaki na ziemi i na niebie - bój to jest ich ostatni :)

Obrazek użytkownika harakiri

27-04-2016 [10:38] - harakiri | Link:

Zdjęcie kapitalne. A pamiętam jak kiedyś 3-ci pan z prawej powiedział do pana pośrodku słynne słowa: "Panie! Panu to ja bym nawet nogi nie podał".
I trzeba się było wygłupiać?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-04-2016 [11:31] - Ula Ujejska | Link:

Dziękuję :)

Zgodni byli jednak w jednym temacie, w ułaskawianiu mafiozów: jeden ułaskawił "Słowika" a drugi mafiozów z afery starachowickiej.

Obrazek użytkownika Jabe

27-04-2016 [12:14] - Jabe | Link:

Prócz tradycyjnego wrzucania kamyków do ogródka sąsiadów, warto by było wspomnieć o ułaskawieniach, o których obecny prezydent zapomniał.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-04-2016 [20:16] - Ula Ujejska | Link:

Wiem wiem, znów chciałby Pan ugryźć ... ale ząbki jeszcze nie wyrosły :)

Obrazek użytkownika Jabe

27-04-2016 [20:47] - Jabe | Link:

To poważna sprawa.

Obrazek użytkownika harakiri

27-04-2016 [13:14] - harakiri | Link:

Żeby mafiozów. Pamiętam Petera Vogla ułaskawionego przez prezydenta Kwaśniewskiego. Oczywiście to wszystko z TV. Zmroziło mnie jak prezydent powiedział o nim że ułaskawił porządnego w gruncie chłopaka który popełnił w sumie drobny błąd w młodości. Zadałem sobie trochę trudu by się o tym błędzie dowiedzieć. Otóż ów Peter Vogel zaciukał starszą panią bo potrzebne mu były pieniądze na Sylwestra. Przyznam się że podziałało to na mnie jak obuch w głowę i zadałem sobie nagle pytanie w jakim kraju żyję.
W każdym razie byle kogo nie ułaskawił, prawdziwego mordercę a nie jakiegoś Kamińskiego o którym właściwie nie wiadomo co on takiego zrobił, bo jak nic to po co go było ułaskawiać.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

27-04-2016 [20:13] - Ula Ujejska | Link:

Nie wsadza się do pierdla "księgowego lewicy" - w tym kontekście proszę pamiętać o "moskiewskiej pożyczce". Podobny system "wsparcia" był stosowany także przez Niemców dla innej formacji politycznej która jeszcze niedawno rządziła w Polsce.