Wygrywamy :)

Ach, moi drodzy… jakże rozsadza mnie energia! Dziś nieco po północy wyświetlił mi się na YouTube w ramach reklamy krótki spot Parlamentu Europejskiego, film pokazujący historię zrozpaczonej, samotnej kobiety, która jest rozwódką i ma dwoje dorosłych synów, którzy ją biją. Guzik prawda, ani trochę nie było po niej widać żadnego żalu, czy rozpaczy. Wszystko było udawane. Rzecz jednak w tym, iż wg tego filmu przybyli jej na pomoc urzędnicy europejscy. Świetlany nowy program parlamentu europejskiego, planujący wesprzeć finansowo samotne matki.

Ludzie, ten film, choć w innym języku, był z polskimi napisami! Nie wierzę, by ten film pojawił się gdziekolwiek indziej w Europie, na pewno stworzono go specjalnie jako towar eksportowy do nas, by pokazać, że „Unia Europejska też potrafi dbać o biednych”… Hah, za późno! Program 500+ już odniósł oszałamiający sukces i już w tak krótkim okresie złożyła o niego wniosek przeważająca grupa uprawnionych ku temu Polaków. Musiało to przerazić Europę, więc na szybko zmajstrowali ten klip filmowy, chcąc Polaków od programu 500+ odbajerować.

Aż mi się humor poprawił: skoro Europa tak panikuje i chwyta się tak tandetnych chwytów, to widać wszystko idzie u nas w dobrym kierunku.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ba.a

26-04-2016 [17:16] - ba.a | Link:

Czy Unia z nami chce konkurować? A w jakiej konkurencji? bo my nie jesteśmy zainteresowani.
Mogę filmem odpowiedzieć na film? Wesolutki https://www.facebook.com/histo...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

26-04-2016 [20:48] - Ula Ujejska | Link:

Mało tego, wygrywamy i na innych frontach. np. najbardziej cieszy mnie postawa szarych Niemców - CHCĄ BYĆ POLAKAMI - w tym całym muzułmańskim problemie jaki zgotowała im ich kanclerz :)