Wałęsa powinien dostać wzmocnioną ochronę.

JEST W NIEBEZPIECZEŃSTWIE JAK NIGDY DOTĄD. Władcy rządów w Polsce wykorzystali Bolka na maxa za życia. Mogą go wykorzystać jeszcze bardziej ale tylko jeśli odwiedzi go seryjny samobójca. Wtedy III RP będzie zarzucać prawej stronie że Wałęsa został zaszczuty (mimo, że to Kiszczakowa dokonała lustracji ). Bedą w mediach trąbić że "Bolesław Mały" to wielki autorytet i nie można nic o nim mówić bo nie żyje więc nie może się bronić. Taka całodobowa ochrona Wałęsy dałaby też szansę na schwytanie i rozszyfrowanie gangu seryjnych samobójców

To jest głos komentatora z portalu interia, podpisującego "Krzysztof P"

Podpisuję się pod nim. Dla UBekistanu to wyjście optymalne. Do tej pory zagadką jest co skłoniło wdowę po ubeku do wizyty w IPNie. Nie wykluczone, że scenariusz przygotowany dla seryjnego samobójcy od tego momentu zaczyna się. Pozostający z rodziną w jakichś relacjach koledzy-ubecy Kiszczaka, być może poprzez kolegujące się żony mogli podpowiedzieć Marii Kiszczak ten numer ze sprzedażą IPNowi zobowiązania Wałęsy do współpracy za 90 tys. Znali ją prywatnie i wiedzieli na co da się złapać.

Seryjny samobójca to cały pakiet korzyści składających się na realną szansę ODWRÓCENIA sytuacji po zeszłorocznych wyborach.

Możliwości jest wiele. Zawał, a jeszcze lepiej wylew przekształcający Wałęsę w roślinę. W ten sposób przez dłuższy czas będzie można go pokazywać szerokiej widowni w kolejnych seansach nienawiści do PiS. Równie dobry byłby jakiś szaleniec z nożem, którego poszczuje się na Wałęsę, koniecznie zwolennik PiS. Jeśli takiego nie znajdzie się to są przecież środki halucynogenne (tą metodą zamordowano po tragedii smoleńskiej wybitnego eksperta lotniczego, środkami halucynogennymi nafaszerowano jego dorosłego syna!) 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-02-2016 [17:04] - NASZ_HENRY | Link:

Co ma wisieć nie utonie ;-)

Obrazek użytkownika Obywatel

26-02-2016 [21:42] - Obywatel | Link:

Komentarz wysoce nie na miejscu, nawet jeśli zakończony znaczkiem ";-)"

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-02-2016 [09:32] - NASZ_HENRY | Link:

@Obywatelu

http://www.matras.pl/media/cat...
nie pieprz bez sensu ;-)

Obrazek użytkownika HenrykInny

26-02-2016 [18:57] - HenrykInny | Link:

Pisalem to wczesniej w komentarzu pod Pana wpisem. Jakos nie chcial sie Pan z tym zgodzic lub godzil sie czesciowo. Ale ciesze sie ze dzis Pan to widzi.
Ta wdowa nie pojawila sie w IPN bo ... tak chciala. Rozpoczeto gre , gre bardzo niebezpieczna. Walesa co soba reprezentuje kazdy widzi. Poslugiwano sie nim i byc moze (tak mi sie wydaje bo sa jeszcze inne ku temu przeslanki) teraz tez sie posluza. Szczegolnie ze jego samoobrona , gadatliwosc moze byc zdeterminowana. Tlumaczenie ze to glab i wyszydzanie typu "a jaka on moze miec wiedze" ... jest mylne i glupie , nieodpowiedzialne Panie Janko. Takie stwierdzenia czy propagowanie takich okreslen o Walesie jest na reke ... tym co wyslali wdowe do IPN. Walesa ma wiedze , moze nie ta najscislejsza , ale ma i duzo moze przekazac.
Jestem porazony niekompetencja IPN i tej instytucji prokuratorow. Jestem porazony jeszcze innymi dzialaniami w tej sprawie.

Obrazek użytkownika Janko Walski

26-02-2016 [22:59] - Janko Walski | Link:

To o czym mówiłem nie wiąże się z wiedzą Wałęsy zagrażającą komuś. Na ten temat trudno wypowiadać się bo mało wiemy i możemy snuć jedynie różne domysły, aczkolwiek zgodzę się, że trzeba taką możliwość brać pod uwagę.

Zapalam czerwone światło jednak z innego powodu. Dlaczego UBekistan przegrał w zeszłym roku? Materiał się zmęczył! Podobnie jak PRLu fundamentem III RP jest kłamstwo i monopol medialny. Seanse nienawiści do PiSu oparte wyłącznie na kłamstwach, dezinformacji, manipulacjach w końcu po 10 latach straciły pierwotną moc, zwłaszcza w wykonaniu Kopacz i Komorowskiego. Jak długo można robić coś z niczego?

Pierwotnie możliwości manipulacji dostarczała aktywność Prawa i Sprawiedliwości jako formacji rządzącej, jaka by nie była. Dzisiejszy jazgot daje wyobrażenie jak to wyglądało tym, którzy nie zwrócili uwagi wówczas. Jest jednak zasadnicza różnica. "Zaprzyjaźnione" media utraciły monopol, choć wciąż dominują i wciąż mogą pogłębiać fałszywe wyżłobienia w mózgach swoich odbiorców wyryte wcześniej. Te dwa procesy, tracenie monopolu i pogłębianie wyżłobień, sprawiają, że maleje liczba ofiar manipulacji z jednej strony, a z drugiej, radykalizują się te których pogłębianie dotknęło. Te drugie uzewnętrzniają się w KODzie, który zaczyna śmieszyć bardziej niż straszyć. To oznacza koniec UBekistanu.

W tej sytuacji jedynym wyjściem dla beneficjentów UBeklistanu, jesli chcą utrzymać pozycje, wpływy, zasoby, bezkarność i w ostatecznym rozrachunku wolność, bo na samym szczycie zakodowani są najwięksi przestępcy, to muszą zdobyć coś z czego mogliby wznowić ofensywę kłamstwa i seanse nienawiści. Samobójstwo Bolka, albo zabójstwo, otwierałoby nowe możliwości w tym zakresie. Praktycznie tego typu ścieżka, jakieś wydarzenie robiące duże wrażenie, dające nowe możliwości manipulacji to dla UBekistanu jedyne wyjście.

Obrazek użytkownika HenrykInny

27-02-2016 [01:40] - HenrykInny | Link:

Juz zdobyli to cos ... miedzynarodowa opinia . To sie jeszcze rozwinie , to zaczyna "wybrzmiewac". Ktos z tych "rezyserow" oceni kiedy do tego paleniska trzeba dorzucic ... nie chce tu "wieszczyc" dla nikogo tego robic nie wolno nawet dla takiej gnidy jak Walesa. To tylko jedna z wielu droga. Pan wie ze u tych ludzi zycie nie ma zadnej wartosci. Odwazyli sie na Smolensk to dlaczego by sie mieli nie odwazyc ...

Chcialem tylko troche przesunac uwage ...

... prosze pamietac , 51% pozostaje w domach. Nie uczestnicza. Przygladaja sie , obserwuja , albo i nie. Czy aby ten PiS im nie serwuje starego w nowym opakowaniu. Slyszal Pan to ... "poltycy oni wszyscy jednakowi" !!! , albo ... "po co bede glosowac wszyscy ta sama banda". O nich idzie walka , za kim sie opowiedza i czy w ogole. Dlatego ostatnio nie zgadzalem sie z Panem by stosowac te socjotechniczne sztuczki. Te same (co stosuje PO , nie wolno sie z nimi przepychac) ktore takie spustoszenie poczynilo w glowach Polakom. Pan pisze ze te metody sa skuteczne. Ja mowie ze ich skutecznosc sie wyczerpuje. PiS jezeli bedzie robil taka sama propagande , takimi samymi metodami ... tych 51% pozostanie w domu. Ci co chodza na wybory juz sie uksztaltowali. Jedni maja tyle procent a tamci tyle i to sie nie zmieni. Sukcesem PiSu jest autentycznosc i szczerosc przekazu a takze czystosc !!! - czystosc szeregow. Dlatego Prezes tak jest wyczulony. Wystarczy podejrzenie lamania prawa czy niegodnego zachowania. Ale nie tylko ... jest cala masa skaczaca kolo PiS , nazwe ich "truflami". Wie Pan dlaczego ?!. To sa ludzie beneficjenci kazdego ukladu , systemu. W odpowiednim momencie psy , swinie (jak zwal to zwal) ich wyciagaja , jak spod ziemi , jak trufle. Ludzie zyja w swoich srodowiskach . Czesto zamknietych , hermetycznych. Pamietaja who is who. UBekistan nieustannie podsuwa nam takich ludzi. Wszedzie !!!.
PS.- to z pierwszej czesci ma powiazanie z tym w drugiej ... prosze przemyslec.

Zycze Panu przyjemnej nocy.

Obrazek użytkownika ba.a

27-02-2016 [10:08] - ba.a | Link:

"żebym to ja miał kiedy,to bym może i pomyślał",tak ci niezdecydowani odpowiadają na najmniejszą próbę skłonienia ich do brania udziału w wyborach.To są słowa autentycznego /nie/wyborcy,który handluje kwiatami w budce.Jego rodzina to żona i dwie córki,razem 4 głosy,nieaktywne.
2."góra" zbrodni i narodowego kanciarstwa w dalszym ciągu nie tknięta,a nawet nie ruszona z dotychczasowych,bezpiecznych pieleszy.Siedzą cichutko i spokojnie knują dalszą rozwałkę Polski,bo nikomu nie przychodzi nawet do głowy,kim oni mogą być.

Obrazek użytkownika wandaherbert

27-02-2016 [00:17] - wandaherbert | Link:

"Jestem porazony niekompetencją IPN i tej instytucji prokuratorow"proszę przeczytać artykul Krzysztofa Wyszkowskiego w Polityce.pl dot.Prezesa Kaminskiego i prokuratorow tej instytucji.Tym powinni się zainteresować prawicowi blogerzy ,a nie obawą o" bolka"

Obrazek użytkownika HenrykInny

27-02-2016 [00:28] - HenrykInny | Link:

Pan nie zrozumial i wydaje sie nie rozumie sytuacji.

Obrazek użytkownika wandaherbert

27-02-2016 [11:46] - wandaherbert | Link:

a czegoz to nie zrozumiałem Jak komu coś zarzuca Pan ,to nalezałoby to podkreslic!

Obrazek użytkownika Janko Walski

11-03-2016 [11:44] - Janko Walski | Link:

Jeszcze jedna możliwość doprowadzenia do śmierci Wałęsy przyszła mi do głowy, aż dziw, że nie od razu, wszak najbardzej prawdopodobna: odpowiednie podkręcanie emocji przez "najwierniejszych druchów" z jego otoczenia, Wachowskiego, nie wiem kto tam jest jeszcze. To rozwiązanie idealne, legendujące Bolka jako tego co chciał dobrze, ale miał przeciwko sobie wszystkich i w końcu zaszczutego na śmierć. Chroniący byłego prezydenta BOR powinien powinien sięgnąć po nadzwyczajne środki, które udaremniłyby mord za pomocą broni psychologicznej. Jakie to środki? Nie będę głośno mówił, ale wszyscy domyślają się. Nadzwyczajność bieże się stąd, że mają chronić prezydenta przed tymi, którym ufa.