Konkurs Oniona: Sierakowski vs Żakowski

Kto jest zajefajniejszy w swoim zaciećwierzeniu, głupocie, zajechaniu, lewackości, słabości intelektu, warsztatu dziennikarskiego...itp,etc

Sławomir Sierakowski

Jacek Żakowski

 DO WYGRANIA:
TELEFONICZNA ROZMOWA Z WYGRANYM PRZEZ 1 min (cena z impuls - bezcenna) Oczywiście jak się zgodzą
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

22-02-2016 [13:19] - ruisdael | Link:

Długość i częstotliwość wypowiadających się jest odwrotnie proporcjonalna do znaczenia i ilości reprezentowanych przez nich wyborców. Kim pan jest i kogoż reprezentujesz panie Sierakowski? Dlaczego jest pan zapraszany?

Obrazek użytkownika Szamanka

22-02-2016 [17:39] - Szamanka | Link:

Onion, daj inne nagrody...
1 minuta z Sierakowskim, to męczarnia.

Niech wygra Żakowski i w nagrodę można będzie mu na przykład przypomnieć kilka jego własnych wypowiedzi.

Obrazek użytkownika Es

22-02-2016 [19:17] - Es | Link:

Onion Ty sobie jakieś żarty robisz z tym konkursem.Po pierwsze primo:jego zasady to napisałeś tak małym drukiem,że nawet z magnifying glassem nie można ich znależć.A każdy wie,że tam jest napisane to co najważniejsze i jakby co to Ty się wykpisz i główną nagrodę otrzyma przypadkowo oczywiście,jak to ostatnio w modzie, jakaś Twoja znajoma.Po drugie primo to ja nigdy nie słyszałem o konkursach,których zwycięzcy byli by karani,wobec czego popieram w zupełności apel Szamanki o zmianę nagrody.Po trzecie zatem primo oczekuję kategorycznego oświadczenia o braku intencji psychicznego znęcania się nad jego nieszczęsnymi uczestnikami,co niewątpliwie nastąpi w wyniku analitycznej pracy nad "obiektami"konkursu.Po piąte to muszę wystosować apel: Onion nie idz tą drogą,mamy rok miłosierdzia jak słyszałem

Obrazek użytkownika Szamanka

23-02-2016 [22:46] - Szamanka | Link:

Dziękuję za poparcie. Onion coś niebezpieczny się zrobił.
Ma teczki jakieś, czy cóś?

Obrazek użytkownika włóczykij

22-02-2016 [19:21] - włóczykij | Link:

Oświadczam że będą w pełni władz nad "dyskiem miękkim"rezygnuję z brania udziału w konkursie,w razie wygrania musiałbym odrzucić nagrodę z powodu "nierozmawiania" z walkami treflowymi(żołędnymi)