Jasna strona mocy - Krystyna Pawłowicz

Kilku przaśnych staruszków i nieco młodszych, w sumie łże kundli, próbuje różnymi sztuczkami, zaklęciami etc. uciszyć prof. Krystynę Pawłowicz. Na jedną z takich sztuczek  którą stosował "Lisi Tomuś" wobec córki Prezydenta Dudy, osobiście zareagowała Pani profesor:

No cóż, jak brak argumentów, to łże kundle próbują je tworzyć i wciskać na fałszywych kontach w usta przyzwoitych ludzi. Ktoś by się zdziwił i zapytał: Czy to ma sens, po co to wszystko? Odpowiadam: Wypowiedzi Pani Krystyny Pawłowicz biją rekordy popularności, a sitwa nie daje rady sensownie z nimi polemizować, więc chwyta się nawet "brzytwy". A Pani profesor punktuje obnażając te haniebne chwyty np. tu:

Nie podam linka do FAKTU, zainteresowani muszą sobie sami znaleźć, bo zwyczajnie nie chcę robić reklamy łże kundlowi. Co tak denerwuje sitwę i ich medialne ramię? Dosadny język Pani Pawłowicz znany jest od dawna, ale jak stwierdził sam Prezes: Nie jest to jego największy kłopot.  Jej komentarze czasem bulwersują opinię publiczną (tą łże medialną), to jednak zawsze mieszczą się w kanonach dyskusji publicznej. Kolejny przykłady powinien wyjaśnić moim czytelnikom "gdzie jest pies pogrzebany":

1.

No i wszystko jasne! Skojarzcie sobie do tego kilka ostatnich Jej wystąpień w Sejmie, zwłaszcza na tle np. ostatniego poszukiwania przez nowoczesną nierozgarniętą posła Terleckiego, a zrozumiecie dlaczego jest taki wściekły atak na posłankę PiS.
Wszystkie zamieszczone tu przykłady pochodzą z Facebooka  na którym jest oficjalny  profil Pani Krystyny Pawłowicz.

The best of Krystyna Pawłowicz

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

30-01-2016 [16:21] - NASZ_HENRY | Link:

Nawet na NB przaśne staruszki porównują prof. Pawłowicz z prof. od muszek plujek Niesiołowskim ;-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-01-2016 [16:43] - Ula Ujejska | Link:

Już pisałam, jak brakuje argumentów, to bezsilne pieski próbują "obsikać" lub w inny podstępny sposób dorobić Jej "kocią gębę".

Mogą tylko próbować :)

Obrazek użytkownika maks jamnicki

30-01-2016 [17:02] - maks jamnicki | Link:

Super. :)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-01-2016 [17:30] - Ula Ujejska | Link:

Dziękuję :)

Za mało mamy takich kobiet w polityce.

Obrazek użytkownika Szamanka

30-01-2016 [17:08] - Szamanka | Link:

Brawo, Pani Profesor.
Na NB takie wypowiedzi prowokują pewnego stetryczałego blogera do wystawianie świadectwa Pani Profesor.
Cóż, sam nie zje, drugiemu nie da!
Ot, zwyczajny pies ogrodnika, bo ne dane mu było stać się kimś.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-01-2016 [17:28] - Ula Ujejska | Link:

No i ów bloger łże jak bura suka domagając się zawieszenia Pani Pawłowicz na Twitterze ... ponieważ będąc aktywnym działaczem na Facebooku, powinien znać oświadczenie Pani Pawłowicz z 12 stycznia br. właśnie w tej sprawie, a które specjalnie zamieściłam dodatkowo w swojej notce.

Cel i metody owego blogera zostały obnażone ... nie pierwszy raz :) Nie wspomnę już o insynuacjach wobec Prezydenta Dudy i frajerskich namowach do trefnych koalicji przed wyborami. Cóż mogę powiedzieć? Daremne żale próżny trud ... jak pisał poeta :)

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Szamanka

30-01-2016 [22:27] - Szamanka | Link:

Jedno mnie dziwi. Zdrowy na umyśle, szanujący się człowiek, zaprzestałby pisania, gdyby się zorientował, że ma poglądy niestałe, czyli żadne, że kierują nim fobie i mankamenty personalne.
Kłamstwa przecież pogrążają tego blogera, zaś nas motywują do szczególnej sympatii dla osób przez niego obrażanych.
Pani Profesor Pawłowicz jest osobą niezwykłą, co z pełną świadomością potwierdzam po spotkaniu z Nią.
Wiedza i metodyka jej przekazywania, to już sztuka w Jej wykonaniu.
Pozdrawiam Panią serdecznie i dziękuję za wspaniały "portret" Pani Profesor.

Obrazek użytkownika andzia

30-01-2016 [22:48] - andzia | Link:

Szamanko, ani on zdrowy, ani szanujący się. Zwyczajny, prostacki pijanica.

Obrazek użytkownika Szamanka

30-01-2016 [23:22] - Szamanka | Link:

Całkowicie się zgadzam, tym bardziej, że obserwujemy upadek na własne życzenie.
By było szybciej, zróbmy mu wolną drogę.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-01-2016 [22:57] - Ula Ujejska | Link:

@Szamanka

Dziękuję :)

Odrywanie świń od koryta ma to do siebie, że pomniejsze warchlaki także tracą dochody - i stąd ten kwik :) Jeszcze płacą im za "zadania", ale za chwilę kiedy otoczenie ich obnaży, pozostanie już tylko bezsilny ryk za który nikt nie da złamanego grosza.

Ja także uważam że Pani Pawłowicz to niezwykła kobieta, a to w polityce rzadkość.

Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika Szamanka

30-01-2016 [23:18] - Szamanka | Link:

Kto zamiast słuchać wystąpień Pani Profesor, skupia się na wyglądzie, gestach, jest próżnym półgłówkiem, bo nie rozumie, że czasem potrzeba nam w sejmie teatru, by mniej bolało.
I stoję murem z takimi "aktorami". Pani Profesor nie używa wulgaryzmów, ale Jej frazeologii boją się niedouczeni!
Cóż, niejeden "akademicki" nauczyciel stał się nim przypadkowo i przypadkiem pozostał.

Miłego weekendy życzę.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-01-2016 [23:35] - Ula Ujejska | Link:

Zgadzam się z Panią. Jeszcze obejrzymy niejeden kabaret i niejeden półgłówek polegnie w starciu z Panią Pawłowicz.

Również życzę miłego weekendu.

Obrazek użytkownika szara_komórka

30-01-2016 [17:22] - szara_komórka | Link:

"The best of Krystyna Pawłowicz"

Krystyna Pawłowicz is the best.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-01-2016 [17:33] - Ula Ujejska | Link:

To oryginalny tytuł filmu poniżej notki. Musiałam skopiować tytuł filmu zgodnie z tym co napisał jego autor :)

Obrazek użytkownika HenrykInny

30-01-2016 [17:37] - HenrykInny | Link:

Pani prof. Pawlowicz zawsze dla mnie byla "The Best". Jej temperament tylko dodaje wigoru , emocji jej wystapieniom co nie jest naturalnie zadna wada czy ujma. Jest bardzo szczera w tym co robi i mowi . Chwala jej za to. Prawdziwa Polka Patriotka.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-01-2016 [18:00] - Ula Ujejska | Link:

Oczywiście ma Pan rację, a porównywanie Jej do chama i damskiego boksera Niesiołowskiego przez jednego z tutejszych blogerów jest zwyczajną podłością. Nowoczesne POgłowie inaczej nie potrafi, jak nie może ugryźć to próbuje obsikać.

Obrazek użytkownika xena2012

30-01-2016 [18:14] - xena2012 | Link:

przyzwyczajono nas latami,że PiS ,jego członkowie i elektorat nie mają żadnych praw,w tym prawa głosu.Czy tak nie było,żeposło tego ugrupowania nie kto inny jak Niesiołowski wyłączął mikrofon,w telewizyjnych debatach zakrzykiwano,za każdy ostrzejszy ton grożono sądami.Do dobrego tonu należało nazwać pisowca chamem i wyśmiewać wygląd.Pojawienie sie tak barwnej postaci jak pro.Pawłowicz nawet nie spowodowało oburzenia tylko bezbrzeżne zdumienie i niedowierzanie.Prawa strona sceny politycznej,która tyle lat pokornie znosiła i znosi wyzwiska i upokorzenia też nie akceptuje zmiany.Widzi tylko wymowę i sposób przekazu przez panią profesor,a nie treść i trafne spostrzeżenia.Prawico więcej odwagi!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-01-2016 [22:50] - Ula Ujejska | Link:

@Xena2012

Jeśli po prawej stronie ktoś chce wystawiać swój policzek do oplucia - to nie przeszkadzam. Niech idzie do łże mediów i niech prostuje swoje ścieżki :))))

Przemysł pogardy jest już na zdechnięciu, więc chwyta się wszystkiego. A przy okazji, obnażają się wszyscy "zadaniowani" przez sitwę, dorabiający sobie odpowiednimi wpisami na różnych portalach. To o takich mówiła Ewa Kopacz kiedy była premierem, że POgłowie wynajmie odpowiednich hejterów do walki w sieci.

Obrazek użytkownika terenia

30-01-2016 [21:45] - terenia | Link:

@Ula Ujejska

Dziękuję...jakże potrzebna notka.Ma Pani 200% racji.Kundle nie radzący sobie z Jej (pani prof.Pawłowicz)intelektem na wszelkie sposoby próbują Ją dezawuować...a to ubiór,a to styl bycia,sałatka i inne pierdoły a łapią się na to ludzie miernej intelektualnej kondycji.Pani prof.Pawłowicz jest SOBĄ a na to stać tylko wybitne osoby i na szczęście dla nas mamy ich całkiem sporo,choć chciałoby się,by było więcej.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-01-2016 [23:09] - Ula Ujejska | Link:

Rzeczy należy nazywać po imieniu - i Pani Pawłowicz robi to doskonale. Pani profesor potrafi chwycić za serce. Więź emocjonalna z widzem lub słuchaczem na spotkaniach, to podstawa sukcesu - to trafia do ludzi. Sama także to stosuję na swoim terenie i w swoich notkach z dobrym skutkiem (POgłowie i lewizna nie jest w mojej mieścinie nawet tłem).

Obrazek użytkownika Dziadek bez dowodu

31-01-2016 [02:02] - Dziadek bez dowodu | Link:

Nareszcie kobieta z jajami ;)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

31-01-2016 [23:03] - Ula Ujejska | Link:

:)))))

Odważna i zaangażowana po jasnej stronie mocy.

Obrazek użytkownika gal

31-01-2016 [02:19] - gal | Link:

Dużo pracy wkładają, żeby pozbawić ją podstaw człowieczeństwa. Łajdactwo trenowało to wcześniej na śp. Lechu Kaczyńskim

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

31-01-2016 [23:00] - Ula Ujejska | Link:

Tym razem się im nie uda. Krok po kroku odzyskamy Polskę i przywrócimy przyzwoitość we wszystkich dziedzinach naszego życia.