A na imię ma właśnie Beata ...

To nie tak miało być,
(smutne miny matronek)
Długo będą łże media wyć,
Próżno piąstki zaciska Donek ...

Próżno wyje niemiecka V kolumna,
Popłynęła  wiadomość dla Świata:
Jestem Polką i jestem z tego dumna!
Polska duma ma na imię Beata!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

25-01-2016 [10:03] - Lektor | Link:

Jażeli będą podskakiwać do Polski w kołchozie europejskim, to należy: opracować strategię wyjścia ze struktur UE i przeniesienie się do EFTA (Europejskie Stowarzyszenie Wolnego Handlu - obecnie należą do niego Norwegia, Islandia, Liechtenstein i Szwajcaria), które wraz z UE tworzy Europejski Obszar Gospodarczy. Zachowalibyśmy wówczas korzyści związane z wymianą handlową z krajami Europy, a pozbylibyśmy się biurokratyczno-politycznej „czapy” Brukseli i – zwłaszcza – Berlina.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-01-2016 [13:06] - Ula Ujejska | Link:

Kukiz zrobił już tak jakby pierwszy krok ku temu swoim referendum w sprawie muzułmańskich imigrantów :) Już sama groźba tego typu odwołania się do Narodu jest dla Makreli niestrawna, bo to może być dla Europy bardzo zaraźliwe :)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

25-01-2016 [10:09] - NASZ_HENRY | Link:

Olali psubrata
Została Beata ;-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-01-2016 [22:39] - Ula Ujejska | Link:

Donek to już wyliniały królik :)

Obrazek użytkownika gal

25-01-2016 [17:07] - gal | Link:

Beata - błogosłwiona i szczęsliwa

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-01-2016 [22:38] - Ula Ujejska | Link:

Żelazna Dama - oby tak zawsze !