Przede wszystkim jestem Polką - i jestem z tego dumna!

TAK, ja także jestem przede wszystkim Polką Panie Schulz i Oettinger i co tam jeszcze  wystaje wam zza pleców! A wystaje niemało, choćby polska zdradziecka szczujnia i europejska lewizna, wszyscy podpuszczani przez Niemców - dziel i rządź - to wam przyświeca! Proszę nie mylić tej POLSKOŚCI z po sowieckimi plemnikami, które tylko udają przynależność do mojego Narodu. Ich przywieziono tu na ruskich czołgach. A bycie Polką zobowiązuje Panowie - to bezwarunkowe poświęcenie rodzinie i Ojczyźnie! My Polki, matki, żony i córki od kilkuset lat rodzimy i wychowujemy synów przede wszystkim na ŻOŁNIERZY, wiernych obrońców Rzeczypospolitej, bo ciągle nam zagraża jak nie niemiecka to wschodnia dzicz. Tak było i jest w mojej rodzinie, rodzimy i wychowujemy żołnierzy którzy nie zdradzą o świcie, jak nas zdradzono. Oni nie będą zawierać paktów ze zbrodniarzami przeciwko innemu narodowi tak jak Niemcy. My od kilkuset lat nie szczędzimy krwi w obronie niepodległości i wolności między innymi przed najazdami Niemców - więc darujcie sobie te nauki, bo Wy Niemcy ginęliście ostatnio wyłącznie jako najeźdźcy i mordercy, dwukrotnie podpalając Europę i Świat. To my Matki Polki możemy was nauczyć wszystkiego tego, czym jest WOLNOŚĆ i DEMOKRACJA, ile kosztuje ich obrona i jak bardzo jest cenna, jak bardzo boli jej utrata. Nigdy tego co MY nie odczuliście, bo jeszcze do niedawna chcieliście być narodem panów a niepokornych, paliliście masowo w obozach koncentracyjnych. My swoje prawo do wolności przypieczętowaliśmy na wszystkich frontach wojny z niemieckimi zbrodniarzami - a wy?  Dla was  wolność zaczęła się po procesie waszych zbrodniarzy w Norymberdze. Niczego się nie nauczyliście? Zdradą i przekupstwem, promowaniem łajdactwa w moim kraju niszczycie właśnie naszą DEMOKRACJĘ. W niemieckich rękach jest większość polskich mediów - więc tak rozumiecie wolność w mediach? Chcecie tak jak do tej pory, szczuć na siebie Polaków? Przemysł pogardy w waszym medialnym wykonaniu w Polsce właśnie się kończy. Polska powstaje z kolan !

Jasne?!

Dziękuję za uwagę

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jozef z Londynu

21-01-2016 [22:22] - Jozef z Londynu | Link:

Przede wszystkim jestem Polakiem - i tez jestem z tego dumny!
;-))))))))))))))))))))))))))))))))

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-01-2016 [22:33] - Ula Ujejska | Link:

Witaj Józku

A biało czerwone serduszko nosisz żeby londyńczycy wiedzieli?

Obrazek użytkownika Zofia

22-01-2016 [08:18] - Zofia | Link:

Ja też jestem Polką a nie polską obywatelką.Jan Paweł II mówił"Ta ziemia to Nasza Matka". A Matkę się kocha i szanuje. Radzę zdrajcom naszej Ojczyzny i donosicielom,aby czym prędzej zmienili Matkę na Macochę.Tam w Unii czeka na nich ponad 20 chętnych Macoch.A ja tu zostaję!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-01-2016 [10:59] - Ula Ujejska | Link:

Dziękuje Pani Zofio. Musimy dzisiaj zamanifestować swoje przywiązanie do Ojczyzny - tym wszystkim, dla których polskość to nienormalność.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika anakonda

22-01-2016 [10:01] - anakonda | Link:

Szanowna Pani Polko, prosze o mniej szowinizmu,
Niemiecy czy Rosjanie tez sa ludzmi tak jak Pani.

p.s.

Wprawdzie dżentelmen nie pyta kobiety o wiek,
ja jednak to zrobie, bo cos mi Pani wpisy
wygladaja na niezbyt emocjonalnie dojzale.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-01-2016 [10:51] - Ula Ujejska | Link:

@Anakonda

Wiemy że dla pewnego gatunku Europejczyków patriotyzm = szowinizm. Niech Pan pojedzie z tym poglądem np. do Rosji i na ulicy zapyta w podobny sposób - zobaczymy czy wróci Pan z kompletem uzębienia :) Może wtedy Pan zrozumie?

W którym miejscu odbieram człowieczeństwo Niemcom czy Rosjanom? Wiem że trudno to Panu zrozumieć, ale rzeczy należy nazywać po imieniu.

Kiedy brakuje Panu argumentów przeciw tezom zawartym w notce, to próbuje mnie Pan prymitywnie obrazić. Pan wie że tylko może próbować? - nic więcej.

Obrazek użytkownika anakonda

22-01-2016 [12:09] - anakonda | Link:

@ Ula Ujejska
2016-01-22 [10:51]

" Wiemy że dla pewnego gatunku Europejczyków patriotyzm = szowinizm "

-------------------
Jest jeszcze gorzej, w moim kraju za bycie patriota jest sie stawianym do nazistowskiego kąta.

*******************

" Wiem że trudno to Panu zrozumieć, ale rzeczy należy nazywać po imieniu. "

---------------------------
To co Pani pisze nie jest " nazywanie rzeczy po imieniu ", to jest PRL-owska retoryka
w postaci odgrzewania propagandowych " zimnych kotletow " z tamtych czasow.
Proponuje rozejrzec sie wokolo i jesli Pani wiek na to pozwoli, porownac z tym jak Polska
wygladala przed wstapieniem do Unii.
Moze jak Pani popatrzy obiektywnie na dzisiejsza Polske to NIE trudno bedzie Pani
patrzec bardziej przychylnie na swoich sasiadow.

p.s.

Piszac o " emocjach " NIE mialem w zamiarze Pania obrazac,
a jedynie byla to spontaniczna ocena przeczytanego tekstu.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-01-2016 [15:56] - Ula Ujejska | Link:

ad.1

To gdzie Pana stawiają a nie to co Pan sobie wydumał, wynika raczej z tego co tu na NB Pan pisze pod różnymi nickami.

ad.2

Najwyraźniej nie śledził Pan debaty w europarlamencie, więc dla zachowania poprawności Niemiec może Pana bezkarnie opluć? Raczej to Pana nie dotyczy ... mam nadzieję że umie Pan czytać między wierszami, bo nie chce być niemiła.
Ja tu odnoszę się do konkretnych ludzi których wymieniam na początku notki z nazwiska - potrafi Pan przeczytać tekst ze zrozumieniem? Wątpię. Pan wszedł tu z konkretnym zadaniem.

Mam porównywać Polskę? Proszę bardzo: nawet Gierek tak nie zadłużył Polski jak tuskowa sitwa. De facto w gospodarce jesteśmy dzisiaj niemiecką kolonią. I Panu ma za zadanie bronić tych interesów.

Zawsze patrzę przychylnie na wszystkich swoich sąsiadów. Między Panem a mną jest taka różnica: Ja nie pozwalam się bezkarnie opluć, ja chcę być partnerem dla moich sąsiadów na równych prawach.

PS.
Nie myśli i nie czuje Pan po polsku, dlatego nawet nie jest Pan świadomy tego, że mnie Pan obraża nawet w tym poście powyżej.
Jeszcze jedno: zdradza Pana styl i tok myślenia, więc ukrywanie się pod kolejnym nickiem nic Panu nie da... ja wiem z kim rozmawiam.

:))))

Obrazek użytkownika anka1958

07-02-2016 [19:01] - anka1958 | Link:

Bez pańskiego pytania o wiek odpowiem rocznik 1958 i w pełni utożsamiam sie z tekstem Pani Uli,wiek nie ma tu nic do rzeczy,albo jest się Polakiem przywiązanym do Kraju i jego przeszłości albo kimś ,komu to po prostu " wisi".Każdy powinien byc dumny ze swego państwa, przynależności do niego,nikomu tego nie powinno sie zabraniać tylko czemu to własnie zawsze Polak ma być cicho,zawsze stać u klamki możnych tego świata,ciągle na kolanach? Ciągle jakieś euroschulze czy inne timmermansy mają nam pokazywać miejsce w szeregu.Oglądałam przekaz z inkwizycji naszej Pani Premier i też bylam dumna z Niej ,z Polski i z siebie jako Polki.Niemcy czy Rosjanie sa też ludżmi,czy ktoś to negował? Nie,to o co chodzi?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-01-2016 [11:04] - NASZ_HENRY | Link:

Żeby z mediami zrobić POrządek to wystarczy niemiecką ustawę medialną przetłumaczyć ;-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-01-2016 [11:10] - Ula Ujejska | Link:

Nam wystarczy ustawa która pozostawi w obcych rękach nie więcej niż 15% udziału w polskich mediach.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-01-2016 [12:14] - NASZ_HENRY | Link:

Lepiej skopiować bo wtedy oPOzycja się POskręca z niemocy ;-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-01-2016 [16:04] - Ula Ujejska | Link:

Panie Henryku

Nie znam szczegółów tej niemieckiej ustawy, ale obiecuję że zapoznam się ze szczegółami :)

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

22-01-2016 [12:47] - krzysztofjaw | Link:

Wychowanie, rodzina, wiara, tradycja, historia, język, ziemia, własność, Ojczyzna, honor, patriotyzm, duma z polskosci - to inaczej nasza polska tożsamość narodowa. Jej odrodzenia tez sie boja twórcy pedagogiki wstydu i pisania historii na nowo, gdzie Polacy z ofiar staja sie katami i nazistami morujacymi Żydów. Taka narracja była od poczatku 1989 roku. Mielismy sie wstydzic za siebie, kłocic miedzy sobą, patriotyzm uwazać za śmieszność, Ojczyzny nie kochać, mieć kompleksy i poczucie jakiejś winy... To w dużej mierze środowiska zydowskie i niemieckie w Polsce. Do tego jeszcze żydo-komuna, polscy komunisci, Sowieci i ich nienawiść do Polski i strach przed Polska i Polakami. Godność i duma z Polski miała być zastapiona wstydem i kompleksem a historia narodu wyrugowana i zafałszowana. Zero bohaterów, zero historii i tradycji. Filmy taklie jak Ida czy Pokłosie, T. Gross, A. Cała, Michnik i jego srodowisko, lewacy, komuniści... Chciano z nas zrobic zakompleksionychy niewolników.

I tego powrotu do godności z Polski i dumy z bycia Polką, Polakiem boja sie ogromnie. To kl;ęska ich działań przez 26 lat.

Byłem dumny, gdy premier B. Szydło mówiła, że jest dumna z bycia Polką bo ja też jestem dumny z bycia Polakiem. Zasługujemy na to. Jesteśmy dumnym narodem, który nieraz walczył w obronie innych.

Pozdrawiam dumna Polkę
Dumny Polak

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

22-01-2016 [16:00] - Ula Ujejska | Link:

Dziękuję Panie Krzysztofie za wsparcie i rozwinięcie tematu.

Pozdrawiam Dumnego Polaka.

Obrazek użytkownika anka1958

07-02-2016 [19:06] - anka1958 | Link:

Pani Ulo,czapka z głowy za ten tekst.Gorąco pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-02-2016 [23:48] - Ula Ujejska | Link:

Dziękuję :)

Dzisiaj musimy ostro zamanifestować polskość i narodową dumę - szczególnie Niemcom.

Serdecznie pozdrawiam.