I ty możesz zostać eseistą Spiegla!

Wystarczy, że zbierzesz do kupy ujadanie gadzinówek UBekistanu, GW, "Polityki", "Niezbędnika inteligenta", "Dużego formatu", TP, "Przeglądu tygodniowego", "Nie", itp., przetłumaczysz na niemiecki i wyślesz do redakcji niemieckich gazet. Twoja sława będzie wielka, a gadzinówki UBekistanu będą cię cytować jako światowe echo sytuacji w Polsce. Zostaniesz nazwany nawet eseistą.

Niemiecka prasa: Jarosław Kaczyński - dyrektor Polski - taki tytuł nosi najnowszy przykład. Monika Skarżyńska wraz z Redakcją Polska Deutsche Welle "eseistą Spiegla" uczyniła Wojciecha Sadurskiego, którego "essej" dla Spiegla szeroko omawia na portalu Interia. Ten bloger salonu24 dał się poznać jako "błyskotliwy na swój sposób", niemal tak jak słynna w całym Układzie Warszawskim  dzięki Tuskowi i dzięki nie mniej wyjątkowej lotności umysłu RKK udzielająca się na tymże portalu. Bezkrytyczny zwolennik PO i równie bezkrytyczny rezonator antypisowskiego ujadania. W ciągu kilku lat aktywności na s24 zdołał całkowicie skompromitować się, zostać pośmiewiskiem. Schronienie i przystań znalazł na portalu natemat Lisa i w innych gadzinówkach UBekistanu.

Podobnie rzecz się przedstawia z innymi "echami wydarzeń w Polsce" w mediach zachodnich, o czym w różnych miejscach można poczytać. Za każdym razem autorem kłamliwego paszkwilu na Polskę jest albo funkcjonariusz (nie zawsze medialny) UBekistanu, albo jakiś przyjaciel funkcjonariusza.

Dlaczego niemieckie media Sadurskich wystawiają? Nie chcą brudzić rąk!

Jak zawsze.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

17-01-2016 [19:06] - xena2012 | Link:

teraz dołączy się liryka.Telewizyjne piękności muszą przecież jakoś żyć za mniej niż te .,grosze''jakie dostawały miesięcznie.Toteż wkrótce doszukamy się łzawych opowieści w niemieckich mediach.

Obrazek użytkownika Janko Walski

18-01-2016 [12:46] - Janko Walski | Link:

Co do liiryki, to w rękawie jedynie słusznych czeka na swój czas prawdziwy As (Aśka?): płacz Sawickiej!