Szwab grozi nam nadzorem

-  Wiele przemawia za uruchomieniem teraz mechanizmu kontroli praworządności i objęciem Warszawy nadzorem - powiedział komisarz UE ds. gospodarki cyfrowej i społeczeństwa Guenther Oettinger w rozmowie z gazetą "Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung" – czytamy na portalu niezalezna.pl.

Niemiec wespół z proniemiecką PO będzie ręcznie sterował mediami (i nie tylko) bo nadzór nad TVP polskiego rządu to nie to samo co nadzór szwaba. Nadzór PiS nad jedną telewizją i radiem jest zły, ale nadzór Niemca nad całą Polską jest obiektywny, uczciwy bezstronny i niebudzący zastrzeżeń.

Marek Magierowski, rzecznik prezydenta pyta Oettingera gdzie był kiedy PO robiła czystki w mediach. Jak to gdzie był? Z kolegami, otwierał szampany i krzyczał „Deutschland uber alles”, jak mówi tolerancyjnie i nowocześnie niemiecki hymn.

Niemcy ponad wszystko, Niemcy ponad Polską.

http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/szwab-grozi-nam-nadzorem.html

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jan Dobry

04-01-2016 [11:24] - Jan Dobry | Link:

Serdecznie dziękujemy - mieliśmy jeden nadzór niemiecki w latach 1939 - 1945. WYSTARCZY - nie uważamy go zresztą na dobry - ani skuteczny.

Obrazek użytkownika Dorota M

04-01-2016 [11:29] - Dorota M | Link:

"Nadzór PIS nad jedyną telewizją i radiem jest zły..." Może zechce mi pan odpowiedzieć dlaczego jest zły? To kto może nadzorować zachowanie standardów demokratycznych? Obywatele? W jaki sposób. Przecież jedynie skonsultowane społecznie ustawy rządowe, mają moc zmiany panujących autorytarnych porządków w niby publicznej telewizji i radiu, na rzecz uzdrowienia tej sytuacji i przywrócenia mediów narodowi. Nie nalezy ulegać narracji wrogów Polski.

Obrazek użytkownika adriano

04-01-2016 [11:34] - adriano | Link:

To się nazywa zrozumienie ironii w tekście.

Obrazek użytkownika Dorota M

04-01-2016 [11:40] - Dorota M | Link:

Ok, nie doczytałam. Za szybkom odpowiedziałam. Pozdrowienia.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-01-2016 [13:08] - NASZ_HENRY | Link:

Następny szwab chętny do roli kapo jakby POwiedział Berlusconi ;-)

Obrazek użytkownika Lektor

04-01-2016 [16:22] - Lektor | Link:

Co jest Polacy ?!!!

6 lat (1939-1945) nasi bracia z zachodu i ze wschodu wymordowali kilka milionów Polaków. Po wojnie nasz brat ze wschodu zmusił nas do jedynej tylko słusznej ideologii komunizmu. Po kolejnych 25 latach tzw. różowego komunizmu, kiedy większość Polaków wybrała wreszcie Polaków do władzy, to na odmianę brat z zachodu chce nas zmusić do jedynie słusznej ideologii eurokołchozu.

No co jest do cholery Polacy ?!!!