Popieram Cimoszewicza z Komitetu Napadu na Demokrację!


Włodzimierz Cimoszewicz, niegdyś minister niesprawiedliwości Rzeszy, w pierwszy dzień Świąt (!) kraju, na który napadł, wzywa do strajku „sędziów”[1]. Wezwanie to po stronie polskiej skwitowano różnie: jedni pomstują na antypolski charakter demonstracji tego antypolaka, uwzględniając lub nie timing tej demonstracji („Nawet w Święta nie odpuszczają” itd.); inni wymownie pukają się palcem w czoło; jeszcze inni wzruszają ramionami lub kpią. Jerzy Jachowicz apelowi Cimoszewicza się dziwi wskazując, że sędziowie i tak przecież prowadzą permanentny strajk włoski (tu: http://wpolityce.pl/polityka/276202-strzal-cimoszewicza-slepymi-nabojami-rozumiem-skad-jego-tesknota-do-strajku-sedziow ). Mamy więc pełen zestaw reakcji aż nazbyt przewidywalnych.

Ja jeden chcę natomiast apel Cimoszewicza poprzeć entuzjastycznie i całkiem serio. Proponuję też, by poważnie go poszerzyć.

W samych tylko sprawach karnych – a jest ich, zależy jak liczyć, 1-2 miliony rocznie – zapada co najmniej 30% orzeczeń, których w normalnym kraju nigdy by nie wydano. Czyli 300 do 600 tysięcy fałszywych orzeczeń rocznie. Polsce wystręczono „sędziów” w liczbie 10 tysięcy sztuk; naturalnie, nie wszyscy oni ulokowani są w wydziałach karnych. Przyjmując jednak 10 tysięcy, na jednego statystycznego „sędziego” wypada 30 do 60 fałszywych orzeczeń rocznie. Jedno na tydzień? Jedno na dwa tygodnie?

W rzeczywistości, orzeczeń takich jest więcej.

Do tego dochodzi zbrodnicza działalność „sądów” cywilnych, administracyjnych… i Bóg jeden wie, jakich jeszcze. 

Nie da się powiedzieć, że wymiar niesprawiedliwości jest pełen patologii. On sam jest patologią.

Apel oberzbrodniarza, za jakiego w związku z funkcją nadzorcy tego systemu zła mam Cimoszewicza w rzeczy samej nie jest pozbawiony elementów humorystycznych. Czyżby Cimoszewicz poważnie oczekiwał, że po dziesięcioleciach propagandy polskie ofiary zapomną o rzeczywistości i naprawdę uznają i jego, i podobne mu świnie, którymi jako minister zawiadywał, nie za karę, za dopust, a coś w rodzaju daru Nieba dla Polski? A może w te urojenia Cimoszewicz z Lisem sami zdążyli uwierzyć? Groteska… Jeśli są jakimś darem, to Armii Czerwonej. Strajk sowieckich „sędziów”? Ależ u diabła, dzień taki będzie Polska święcić do końca świata. Niczego innego sobie nie życzymy – i w końcu dar ten będziemy musieli sami sobie sprawić; pewnie nie bez rozlewu krwi i doraźnego wymierzania sprawiedliwości zbrodniarzom.

Polska nie może być skazana już wiecznie na tych poprzebieranych przez Armię Czerwoną za sędziów łachmytów z jarmarków Zachodniej Ukrainy. Gdy ich nie stanie, gdy na przykład w jedną noc wymierzy się im wszystkim sprawiedliwość, dopiero Polska powróci do normalności. Ławy przysięgłych złożone z 12 osób losowanych do każdej sprawy odrębnie to jedyna gwarancja niezawisłości sądów od rządu a w naszym przypadku - w dodatku i zwyczajnie, od państw obcych; ale ławy są konieczne również dlatego, by zatrzeć pamięć zła, jakiego ofiarą Polska jest nieprzerwanie od roku 1939 do dziś.   

Apel Cimoszewicza warto więc poszerzyć i utrwalić. Niech „sędziowie”-zbrodniarze swego „strajku” nie przerywają. Najlepiej niech już nie przychodzą do roboty polegającej na niszczeniu ludzi i niszczeniu Polski.

Niech biorą swe bachory, ci którzy się rozmnożyli.

Bety w szpony i na pociąg do kraju, który nam ich w 1944 r. „zafundował”.

Won.     
 
 
Mariusz Cysewski
 

Włodzimierz Cimoszewicz i jego mentor

* * *
Jedynym portalem w Polsce wolnym od agentury jest Wolny Czyn (https://sites.google.com/site/wolnyczyn/ ). Wszystkie artykuły WCzynu publikowane są na innych portalach i na Facebooku. „Nasze Blogi” po zmianie administratora to portal antyukraiński - prorosyjski, putinowski. Autor nie ma wpływu na komentarze; stręczy je tu administrator. Optuje on nadto za anonimowością i swoją, i swej trzody. W efekcie są to na ogół komentarze motłochu – prorosyjskich żulików, endeckich dziadyg j sitwy kolesi i pociotków. To w PIS zwyczajowe. Apeluję więc o niekomentowanie moich artykułów na Naszych Blogach. Proszę korzystać z mejla, FB, lub telefonu (uwaga: najprawdopodobniej na podsłuchu!)
 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://www.facebook.com/groups/517163485099279
https://twitter.com/MariuszCysewsk
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com  
http://www.facebook.com/cysewski1

[1] http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/cimoszewicz-sugeruje-strajk-wszystkich-s%C4%99dzi%C3%B3w-w-polsce/ar-BBnSUVa?li=AAaGjkQ&ocid=1PRCMSE
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Mind Service

27-12-2015 [18:47] - Mind Service | Link:

Korzystając z okazji chciałbym jednak krótko skomentować i zaprosić do dyskusji także u mnie.
Ewidentnie mamy obecnie w Polsce problem nie tylko z post-komunistycznymni sędziami ale problem związany z kryzysem prawa i jak najszybciej trzeba to zmienić. Pisałem o tym tu: http://1do10.blogspot.com/2015...

Obrazek użytkownika witamina

28-12-2015 [10:38] - witamina | Link:

Sądy w naszym kraju to nic innego , tylko Przedsiębiorstwa Sądowe zatrudniające sędziów , adwokatów , prokuratorów i innych pracowników swoich dalszych i bliższych rodzin - po prostu zwykłe Zakłady Pracy.

Obrazek użytkownika Losek

28-12-2015 [09:30] - Losek | Link:

Amen!