O aktywności

W czasie gdy czytasz ten post muzułmanin w Twoim wieku we Francji, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Danii, Wielkiej Brytanii, Belgii, czy Holandii robi piąte, szóste, siódme, ósme, dziewiąte, albo nawet dziesiąte dziecko.

Jeżeli Twój syn lub, córka, który ma teraz 2,3 lata będzie miał znajomego z Zachodu będzie się on nazywał Ahmed, Abdul, Muhammad, jeżeli będzie to kobieta będzie miała na imię prawdopodobnie Bahija, Dżamala albo Faiza. Biały człowiek nie tylko w Europie, ale także w  Ameryce Północnej jest na wymarciu.

Musimy ten fakt zrozumieć i zaakceptować, ale tylko od nas zleży czy coś z tym zrobimy, czy pozwolimy trwać na kierowniczych stanowiskach bandytom z UE okradającym podatkami białego człowieka na rzecz socjalu dla muzułmanów.

Nie wiem czy pomysł PiS 500zł na każde dziecko wypali, czy uratuje naszą populację, ale jedno jest pewne: oni chcą coś zrobić, chcą nas ratować. Czy to dobry pomysł, to się okaże.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

21-11-2015 [10:53] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

Arab czy Hindus to tez jest "biały człowiek". Nie chodzi o kolor skóry, tylko o kulturę.

Obrazek użytkownika adriano

21-11-2015 [13:14] - adriano | Link:

No chyba jednak nie do końca.