"Razwiedka przeciwko PiS". Michalkiewicz analizuje nowy rząd

Stanisław Michalkiewicz od lat twierdzi, że Polską rządzi agentura obcych państw w połączeniu ze służbami specjalnymi. Według niego "bezpieczniackie watahy" źle przyjęły nowy rząd.

Według niego świadczy o tym nagonka jaką rozpętały media mainstreamowe wobec Andrzeja Dudy w sprawie szczytu na Malcie: "Niezależne media głównego nurtu rozpoczęły więc wściekły jazgot, z wykorzystaniem autorytetów moralnych, które zgodnie ćwierkały z tego samego klucza, co skłania do podejrzeń o inspirację ze strony oficerów prowadzących. Bo oficerowie prowadzący autorytety moralne ustawiają się okoniem zarówno do prezydenta Dudy, jak i nowego rządu".- pisze Michalkiewicz w swoim najnowszym [a]http://www.michalkiewicz.pl/te....

O tym, że agentura przyjęła źle nowy rząd świadczą również liczne dymisje w służbach: "Przykład idzie z góry; na wieść o powołaniu nowego rządu dymisję złożył szef Biura Ochrony Rządu generał Krzysztof Klimek, podobnie jak szef Agencji Wywiadu, gen. Maciej Hunia. Na tym się nie skończyło, bo słychać, że dymisję planuje też szef ABW, gen. Dariusz Łuczak, a złożył ją już szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego Piotr Pytel. Jak tak dalej pójdzie, to cała wierchuszka bezpieczniackich watah zejdzie do podziemia, gdzie będzie udawała „żołnierzy wyklętych”, którym legendę „człowieków honoru” będzie dorabiała niezawodna „Gazeta Wyborcza”, w preparowaniu wszelkich legend dobrze szczwana"- czytamy u Michalkiewicza.

Według konserwatywnego liberała Kaczyński obecnie jest zakładnikiem swoich sojuszników: Jarosława Gowina oraz Zbigniewa Ziobro: "Gołym okiem widać, że rząd pani Szydło jest efektem kompromisu wewnątrz nie tyle PiS-u, co między PiS-em, a niedawnymi renegatami z Solidarnej Polski pana Zbigniewa Ziobry, spośród których z listy PiS do Sejmu dostało się 9 posłów oraz 6 posłów z Polski Razem pobożnego Jarosława Gowina. Nietrudno się domyślić, że prezes Kaczyński musiał zapewnić sobie lojalność jednych i drugich, bo bez nich nie miałby większości nawet 5 posłów, tylko deficyt co najmniej 10, a wtedy o żadnym samodzielnym rządzie nie byłoby mowy."- czytamy.

Dlatego nominację do rządu otrzymał Mateusz Morawiecki, który ma przyciągnąć do PiS posłów z Ruchu Kukiza: "Na wszelki tedy wypadek do rządu trafił pan Mateusz Morawiecki, 47-letni syn Kornela Morawieckiego, posłującego z listy 42-osobowego klubu Pawła Kukiza. Młodszy pan Morawiecki na pewno ma zalety „fizjologiczne i inne”, podobnie jak pan dr Andrzej Olechowski, a wśród nich i tę, że może odegrać rolę budowniczego złotego mostu, po którym członkowie klubu Pawła Kukiza będą przebiegać do PiS, wzmacniając pozycję prezesa Kaczyńskiego wobec des renegats."- napisał Michalkiewicz.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ewa G

15-11-2015 [09:43] - Ewa G | Link:

Pan Michalkiewicz też nie jest w porządku i robi krecią robotę, zamiast włączyć się we wspólne dzieło budowania nowej wolnej Polski. Wstyd.

Obrazek użytkownika Marcin Borgieł

15-11-2015 [11:24] - Marcin Borgieł | Link:

Czytając felietony P. Michalkiewicza,odnoszę podobne wrażenie.

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

15-11-2015 [13:12] - Krystyna R-M | Link:

Pan Michalkiewicz inaczej nie może, bo w dozgonnej przyjaźni z p. Korwinem pozostaje i wszelkie jego czyli KORWINA/ZWYCIĘZCY wyskoki, nawet te moralno-damskie, WINowi wybacza...

Obrazek użytkownika V for Vendetta

16-11-2015 [00:42] - V for Vendetta | Link:

Droga Pani, wstyd, to tylko i wyłącznie wtedy, gdy nieuprzejmie założymy, że Pan Stanisław to pospolity głupek. Ale tak nie jest. Towarzysz Razwiedka to cwany manipulator i oszust intelektualny. Zerknijcie Państwo w jego życiorys. Czym się zajmował za komuny. Praca w Zielonym Sztandarze - organie prasowym przybudówki PZPR-u. Praca w Agencji Nowosti. A czym była lub nadal jest Agencja Nowosti ? - opowiada dr Rafał Brzeski w TV Republika :
https://youtu.be/eRu2N-Agx6M?t...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-11-2015 [11:56] - NASZ_HENRY | Link:

Wybory wygrała koalicja prawicy nie sam PiS. Są tam też spady z PO ;-)

Obrazek użytkownika V for Vendetta

16-11-2015 [01:00] - V for Vendetta | Link:

Michalkiewicz ? - kremlowski propagandysta. I wszystko w temacie.