Link zamiast notki

Dziś – zamiast notki – link: Uprasza się co bardziej propisowsko nastawionych blogerów, by się nie brzydzili i kliknęli w odnośnik, mimo że ten pokieruje ich na stronę internetową GW. Ja jednak uważam, że jest to tekst wybitny, By pisać takie rzeczy z miną z głupia frant poważną, trzeba mieć naprawdę wysublimowane i niebanalne poczucie humoru. Polecam.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

11-11-2015 [06:36] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

:) Faktycznie, warto przełamać obrzydzenie. Czuć, że facet ma - przepraszam Damy - nawalone w gaciach i bredzi ze strachu. I jeszcze ta nasrożona mina na fotografii. Ech, dożyliśmy pięknych dni, niech trwają...

Obrazek użytkownika JacBiel

11-11-2015 [09:32] - JacBiel | Link:

Każą mi płacic, więc nie przeczytałem.
By się chciało, to niech Pan wklei co smakowitsze kąski, gdyż j.w.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-11-2015 [10:35] - NASZ_HENRY | Link:

U mnie: "Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu"
Musiał sie panu limit skończyć. Za często GieWu pan odwiedza ;-)

Obrazek użytkownika JacBiel

11-11-2015 [11:28] - JacBiel | Link:

Raczej jestem na czarnej liście. Z pół roku temu zbanowali mnie w komentarzach :-))

Obrazek użytkownika Jerzy.63

11-11-2015 [16:02] - Jerzy.63 | Link:

Przepraszam wszystkich, że nie komentowałem. Mam poważne kłopoty zdrowotne, proszę zatem o zrozumienie.