Jak likwidowano WSI

Sławomir Cenckiewicz a także Antoni Macierewicz, Mariusz Marasek i Piotr Woyciechowski w Izbie Pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego o rozwiązaniu WSI. Debata, którą warto przypomnieć w związku z tajemniczym zniknięciem Aneksu do Raportu WSI.
Zajawki audycji 660 (niedzielnej)

19:01 Blog: Gadający Grzyb
      Zapobiec trzeciej zdradzie Zachodu
      Źródło: http://gg.niepoprawneradio.pl

Nie oszukujmy się – Polska jako suwerenny byt państwowy jest potrzebna jedynie samym Polakom, gdyby to zależało od Zachodu, nasze państwo mogłoby nie istnieć, reszta świata spokojnie przeszłaby nad tym do porządku dziennego.


19:09 Felieton: Małgorzata Todd
      Dać sobie spokój
      Źródło: http://mtodd.pl

Znajomy namawia mnie, żebym dała sobie spokój z polityką. Jasne, ja o polityce mogę zapomnieć, ale ona o mnie nie.


19:14 Blog: Aleksander Scios (czyta MarkD)
      Co z aneksem?
      Źródło: http://bezdekretu.blogspot.com

Czy ten aneks jest w dyspozycji prawowitego dysponenta, jakim jest prezydent - to informacja publiczna. Nie ma przeszkód, by poinformować opinię publiczną, czy ten dokument jest. Jeśli jest - to niech prezydent zdecyduje, co dalej


19:34 Encyklika: Papież Franciszek (czyta Katarzyna)
      Encyklika Laudato Si' poświęcona trosce o wspólny dom, odc. 19, c.d. rozdz. V - Wytyczne i działania
      Źródło: http://laudato-si.niepoprawner...

Rozdz. V - Wytyczne i działania; II. Dialog zmierzający ku nowej polityce w wymiarze ogólnonarodowym i lokalnym Lekturze encykliki towarzyszy fragment pieśń"Si Signore Mio Laudato" zespołu Braci Franciszkanów "Święty Franciszek jest" https://www.youtube.com/watch?...


19:50 Wykład: prof. Marek Jan Chodakiewicz
      O "zachodnich obyczajach"
      Organizator / Źródło: Stowarzyszenie Bełchatowianie dla Narodu cz. 1 - Bełchatów, 13.08.2015 r. / https://www.youtube.com/channe...

Pierwsza część spotkania w której to prof. Marek Jan Chodakiewicz opowiada o "nowoczesności" zmierzającej przez ocean do Polski. Niepoprawne Radio PL transmitowało na żywo


20:42 Blog: Kokos26 (czyta Gadający Grzyb)
      Ukarać winnych za upały
      Źródło: http://blog-n-roll.pl/en/blogs...

"Nie warto być zajadłym i fanatycznym krytykiem każdej władzy. Po jesiennych wyborach - o ile oczywiście potoczą się one zgodnie z dzisiejszymi przewidywaniami – powinniśmy się stać surowymi recenzentami rządzących, a nie szaleńcami obwiniającymi ich za mróz czy upały. Nie wolno wchodzić w buty pismaków o bolszewickiej mentalności."


20:50 Głos racjonalny: Bogusław Wolniewicz
      "Trójsojusz" czyli zrozumieć zmowę
      Organizator: https://www.youtube.com/channe...

Prof. dr hab. Bogusław Wolniewicz przedstawia złowrogi sojusz antydemokratyczny, jego składowe i sposób istnienia. Oraz o nie tylko polskiej lecz także o międzynarodowej skali tego problemu.


21:35 Felieton: Witold Gadowski
      Komentarz Tygodnia - 17.08.2015
      Źródło: https://www.youtube.com/user/W...

Wyspa prawdziwej wolności. Wrażliwość na despekty czynione róznym ludziom po ich smierci.


21:50 Audiobook: Robert Hugon Benson (czyta Katarzyna)
      Pan świata, odc. 55, c.d. rozdz. III ks. III - Zwycięstwo
      Źródło: http://pan-swiata.niepoprawner...

Deklaracja Felsenburgha zostaje ogłoszona. Każdy będzie pytany czy wierzy w Boga. Odpowiedź twierdząca będzie wyrokiem śmierci.


22:06 Debata: prof. Sławomir Cenckiewicz a także Antoni Macierewicz, Mariusz Marasek i Piotr Woyciechowski
      W Izbie Pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego o rozwiązaniu WSI
      Organizator / Źródło: Instytut Lecha Kaczyńskeigo / https://www.youtube.com/user/a...

Spotkanie poświęcone roli prezydenta Lecha Kaczyńskiego w likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Z wykładem na ten temat wystąpił prof. Sławomir Cenckiewicz - przewodniczący komisji ds. likwidacji WSI. Przedstawił historię oraz rolę tych służb, ich fatalne wpadki, proces likwidacji, powstanie raportu z likwidacji i aneksu, udział prezydenta Lecha Kaczyńskiego w tym procesie.


24:21 Historia: Godziemba (czyta Gadający Grzyb)
      Bezkompromisowy dowódca Powstania Warszawskiego - cz.4
      Źródło: http://blog-n-roll.pl/en/blogs...

Generał Antoni Chruściel był zwolennikiem prowadzenia do samego końca walki w Warszawie w 1944 roku.


24:35 Panel: prof.Konrad Raczkowski, Paweł Gruza, Michał Czarnik, dr Stanisław Kluza, dr Wojciech Nagel, prof.Jerzy Żyżyński prow.Janusz Kowalski
      Finanse i polityka podatkowa
      Organizator: Konwencja programowa PIS - Katowice

Ile pieniędzy powinno wpływać i dlaczego te pieniądze nie wpływają - co i jak chciałby zmienić PIS w sprawie podatków


01:57 Rozmowa Niezależna: Janusz Szewczak w rozmowie z Jackiem Sobalą
      Kopacz w ruinie, czyli z buraka nie zrobią mango
      Źródło: https://www.youtube.com/user/G...

Na początku odpowiedź na to, czemu mamy się dziwić że musimy ogarnięta woją Ukraina chce nam sprzedać prąd.


02:14 Felieton ASME: Stanisław Michalkiewicz
      Dość referendumów! Piniądze dla chłopów!
      Źródło: https://www.youtube.com/channe...

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o pryncypiach agraryzmu w życiu publicznym, także o uroczystych protestach i nadziejach nowego prezydenta Andrzeja Dudy, o podstawowych dysonansach poznawczych w polskiej prokuraturze i naszym najnowszym problemie, zauważonym przez merdia głównego nurtu - nadchodzącej nacjonalizacji dzieci


02:35 Portret: Krzysztof Pasierbiewicz
      Michal Pasierbiewicz - Nieznany bohater II Wojny Światowej
      Organizator: TV Niezależna Polonia

TV Niezależna Polonia jako pierwsza telewizja przedstawia portrety nieznanych bohaterów II Wojny Światowej. Przed kilku laty, przy okazji zbierania przez dziennikarza Mariana Kwiatkowskiego materiałów do jubileuszowego albumu o elektrowni Siersza Wodna, dotarł on do nieznanych dotychczas dokumentów o bohaterskich akcjach żołnierzy Armii Krajowej polegających na wieloletniej, zorganizowanej pomocy w dostarczaniu więźniom niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz na terenach okupowanych przez Niemców Polski głównie lekarstw ale też i środków opatrunkowych i żywności. W czasie okupacji niemieckiej, w samej elektrowni Siersza Wodna i okolicach obozu działały zorganizowane, konspiracyjne formacje placówki Armii Krajowej w Trzebini która wchodziła w skład obwodu AK w Chrzanowie.


Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

25-08-2015 [22:14] - angela | Link:

To juz oficjalnie wiadomo,ze aneks zniknal? Pewnie brunek go polknal,zeby sladu nie było.

Obrazek użytkownika Septentrion

26-08-2015 [17:14] - Septentrion | Link:

Takich dokumentów chyba nie robi się w jednym egzemplarzu.....tak sobie kombinuję ,) A poza tym co to była za likwidacja? Śmiech na sali. Samo słowo likwidacja mówi samo za siebie ,)