W Republice zrobili Kukizowi klakę

Paweł Kukiz jaki jest każdy – kto ma przenikliwy umysł – widzi. Gościu wystartował z intencją uszczuplenia elektoratu Andrzeja Dudy w pierwszej turze wyborów prezydenckich, a że wyszło coś innego to już inna bajka. Wszystko jedno, czy była to intryga kliki dążącej do reelekcji Bronisława Bul-Komorowskiego, czy jego osobista i świadoma decyzja. W wieku 52 lat nie można tłumaczyć się naiwnością nastolatka.

Aroganckie manifestowanie przed kamerami TV Republika wrogości do prezydenta Dudy i PiS nic Kukizowi i jego grupie kandydatów do Sejmu nie zaszkodzi. Te środowisko próbuje pozyskać wyborców właśnie wśród ludzi nastawionych antypisowsko. Tak samo zadziała wieść o zelżeniu pani Gójskiej-Hejke nie ukrywającej swoich sympatii politycznych.

Uważam przeto, iż TV Republika nierozsądnie i niechcąco zrobiła klakę Kukizowi publikując wzmiankowany wywiad. Podobnie uczyniły wszystkie portale konserwatywno-patriotyczne, które zamieściły linki do tego nagrania.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

25-08-2015 [11:19] - Chatar Leon | Link:

Tak, ma pan absolutnie rację.
Miałem nawet coś podobnego napisać.
Obejrzałem cały ten wywiad - po prostu nudny i żenujący. Ot, pani Gójska-Hejke mająca poczucie MISJI zrobienia głupa z Kukiza rozmawia z Kukizem mającym poczucie MISJI zbawiania świata.
Nie sądzę, by obejrzenie całej rozmowy mogło w jakikolwiek sposób przysporzyć nowych wyborców PiS-owi.

Nie wiem, jakie intencje przyświecały Kukizowi i czy i na ile był on sterowany, natomiast fakty są takie, że odebrał on wyborców lewactwu i Platformie.
Nie ma sensu kopać Kukiza, bo jego elektorat wcale nie musi trafić do PiS-u.

W Polsce istnieje spora grupa ludzi,którzy mają szczerze dość platformiano-postkomuszych sitw, chcą zmian, a jednak zwolennikami PiS-u nie będą (dziej się tak m.in. na samo życzenie niektórych lokalnych pisowskich struktur, którym po prostu świetnie się żyje w lokalnych układzikach kontrolowanych przez PO i postkomunę - w moim odczuciu w takim Krakowie PiS robił wszystko aby przerżnąć wybory samorządowe).

Obrazek użytkownika Jabe

25-08-2015 [11:19] - Jabe | Link:

Jeśli dobrze pamiętam, Paweł Kukiz nawoływał do niegłosowania na prezydenta Komorowskiego w drugiej turze. Zaiste, trzeba mieć przenikliwy umysł, żeby to pogodzić z twierdzeniem, że on kandydował, żeby Andrzejowi Dudzie zaszkodzić. Takie myślenie to „pisocentryzm”.

Obrazek użytkownika jan.kalemba

25-08-2015 [13:24] - jan.kalemba | Link:

Cenny koalicjant PiS, który - jak sam przyznał - bąknął w studio TV Republika: "pisowskie kurwy"

Obrazek użytkownika Jabe

25-08-2015 [13:55] - Jabe | Link:

Zaszkodził tym w elekcji Andrzeja Dudy?

Obrazek użytkownika jan.kalemba

25-08-2015 [14:21] - jan.kalemba | Link:

A czemu chce teraz zaszkodzić PAD i PiS?

Obrazek użytkownika Jabe

25-08-2015 [14:52] - Jabe | Link:

Nie wiem, czemu coś robi Paweł Kukiz. Możliwe, że on też nie wie. Odniosłem się do niedorzecznego twierdzenia, że on kandydował, żeby Andrzejowi Dudzie zaszkodzić.

Obrazek użytkownika jurd

25-08-2015 [21:20] - jurd | Link:

Bo byl prawdopodobnie szykowany na koalicjanta PiS na jesieni. Musial wiec byc wiarygodny i zaglosowac przeciw bolowi.
Bola albo poswiecili albo mysleli ,ze wygra albo ze sie pomachluje glosami. PiS juz koalicjantow mial (gertych etc)

Obrazek użytkownika robertlodz

25-08-2015 [17:32] - robertlodz | Link:

Klaka ? Pawełek już od dawna tapla się w kloace.

Obrazek użytkownika xena2012

25-08-2015 [20:46] - xena2012 | Link:

myśle,ze dość gdybania.Zobaczymy czy w najblizszy poniedziałek Kukiz zjawi się u Lisa lejąc miód na skołatane lisie serce.Nasz twardziel antysystemowy omówi z gospodarzem programu wszystkie grzechy PiS-u?Zapewne może liczyc też na zaproszenie do Stokrotki,chociaz akurat ona bardziej mi pasuje na barszcz Sosnowskiego.

Obrazek użytkownika Deidara

25-08-2015 [22:24] - Deidara | Link:

Owszem. To widać wyraźnie w komentarzach na YT, gdzie większość popiera Kukiza.