Tusk obrażony na Dudę

O tym, że Donald Tusk nie będzie obecny na zaprzysiężeniu prezydenta elekta Andrzeja Dudy poinformował doradca ds. politycznych i komunikacji w gabinecie przewodniczącego Rady Europejskiej Paweł Graś. 
foch
Graś zaznaczył, że "jako szef Rady Europejskiej Donald Tusk nie otrzymał zaproszenia od prezydenta elekta i tę decyzję prezydenta należy uszanować". 

Pytany, czy należy przez to rozumieć, że Donald Tusk nie będzie obecny na ceremonii zaprzysiężenia Andrzeja Dudy odparł: "Tak należy to rozumieć, że szanuje decyzję prezydenta, który zdecydował, żeby go nie zapraszać i w związku z tym nie będzie obecny". 
donald

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

05-08-2015 [18:22] - gorylisko | Link:

litości... proszę nie obrażać przesympatycznego Kaczora Donalda z tym... królem jewropy od siedmiu boleści... Kaczor Donald jest nerwus, raptusiewicz ale ma dobre serce a tego nie da się powiedzieć byłym płemierze oszuście... inna sprawa...baba z wozu koniom lżej

Obrazek użytkownika onion13

05-08-2015 [21:25] - onion13 | Link:

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

06-08-2015 [02:35] - Krystyna R-M | Link:

CUDNE, oj CUDNE - tylko szkoda, że PRAWDZIWE... a tak na marginesie - okazuje się, że to Kidawa-Błońska TUSKA POminęła, bo takie zapraszanie należy do niej... ;-))) Pozdrówka ślę ONIONOWI...

Obrazek użytkownika gorylisko

06-08-2015 [05:10] - gorylisko | Link:

qrka wodna, suuuuper, przybij pan dwudziestkę z gorylem... ;-)

Obrazek użytkownika Lektor

05-08-2015 [18:37] - Lektor | Link:

Ja osobiście nie zaprosiłbym tego gada na zaprzysiężenie.

Jeśli tak chce zaproszenia to niedługo go dostanie, ale do Wronek !

Obrazek użytkownika Zofia

05-08-2015 [19:13] - Zofia | Link:

To żadna strata. Przez najbliższe 5 lat Prezydent A. Duda będzie również Prezydentem Tuska. o ile ten europejczyk wróci do kraju. Podejrzewam, że zostanie na wiecznej emigracji.

Obrazek użytkownika angela

05-08-2015 [22:15] - angela | Link:

Już zaczyna przepychanki,jak ze sp.Lechem Kaczynskim, ta wredna kreatura.Tylko ze A.Duda to zupełnie inny kaliber,
cwaniaczku,on ciebie zaklamana miernoto, inteligencja pokona,nie dotykając scierwa.