Bytom: zebranie komitetów referendalnych Kukiza. FILM

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Obywatel

14-07-2015 [14:55] - Obywatel | Link:

Mały "retweet":
https://www.facebook.com/perma...
Jedyna realna szansa na "Zmianę"??

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski

14-07-2015 [15:44] - Mariusz Cysewski | Link:

Tak, znam sprawę. Smutne.

Obrazek użytkownika Magdalena Figurska

14-07-2015 [18:44] - Magdalena Figurska | Link:

A tę hańbiącą "sprawę" Pan zna?:

https://www.facebook.com/magda...

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski

14-07-2015 [22:24] - Mariusz Cysewski | Link:

Nie znałem. Dziękuję

Obrazek użytkownika Obywatel

15-07-2015 [00:51] - Obywatel | Link:

Jeśli dwoje reprezentantów RK (z osiemnastu) znalazło się w "kręgu zainteresowania" redaktorów z profilu "V kolumna", to na niższych szczeblach "struktury bez struktury" należy spodziewać się dużej liczby osób o podobnym emploi. Oczywiście można udawać, że współpraca z Ruchem Narodowym, Kukizowa znajomość ze Schetyną (i fascynacja osobą gen. Petelickiego), "samorządowcy z Lubina" tylko "antysystemowców" uwiarygadniają...

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski

15-07-2015 [16:50] - Mariusz Cysewski | Link:

I bardzo słusznie dostają kukizowcy łomot za tę Pakosz-Pyż, a zapewniam że to nie koniec historii i będzie jeszcze gorzej. Zwłaszcza przez związki z Ruchem Narodowym. Tylko i wyłącznie łomot może doprowadzić albo do otrzeźwienia, albo do kompromitacji i samolikwidacji. Trzeba więc nagłaśniać.

Obrazek użytkownika pietrek

14-07-2015 [19:12] - pietrek | Link:

Tak jest chooolernie smutne!Był moment że mnie Kukiz porwal ale gdy zobaczyłem że otacza się baronami z po i szemranymi typami to koniec!Nie ma na kogo głosować prócz Pisu tym bardziej że Duda to facet jak trzeba!A Kaczynski tym że wystawił Szydło pokazał ze Ojczyzna Ponad Wszystko i wduuu e ma karierę!
Z Panem Bogiem
A może Duda przyglądnie się rakowi w sądownictwie.Tylko narzędzia musi mieć.Jak do diaska przybić łatę jak młotka nie ma...

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

15-07-2015 [09:23] - Krystyna R-M | Link:

Zaczynam się gubić i już nie rozeznaję czy jest Pan entuzjastą czy smutasem... Ale z jednego się cieszę, że ADHD jakoś się chyba u Pana zmniejszyło. Taaak, w polityce entuzjazm bywa zabójczy, a zaufanie bez sprawdzenia faktów jest błędem.