Lewackie ataki na Brauna i Kowlalskiego

Przesyłamy odnośnik do relacji dziennika 'The Journal' z wydarzeń w Dublinie: http://www.thejournal.ie
W związku z wydarzeniami w Dublinie hotel w Cork odwołał rezerwację  sali na debatę w dniu dzisiejszym, która nasze radio zamierzało transmitować.
O wydarzeniach mówili wczoraj na antenie Grzegorz Braun i Marian Kowalski. (W dzisiejszej audycji nagranie),


Source: Sam Boal/Photocall Ireland

Oświadczenie Komitetu Wyborczego Grzegorza Brauna:

10 kwietnia kandydat na prezydenta RP Grzegorz Braun miał zaplanowane spotkanie w Dublinie.Skrajne środowiska lewicowe zorganizowały nagłośniony przez irlandzkie media protest. Powodem takiego zachowania było okrzyknięcie przez te kręgi Grzegorza Brauna faszystą, ze względu na jego bezkompromisowe przywiązanie do wartości katolickich. Spowodowało to zakłócenie porządku i eskalację przemocy werbalnej i niewerbalnej. Tym samym złamano podstawowe prawo do wolności słowa oraz gromadzenia się.

Sprawa została zgłoszona na policję i do odpowiedniej placówki dyplomatycznej.

Nie wiadomo jeszcze czy odbędzie się zaplanowane na 12 kwietnia spotkanie w Cork, gdyż ze względu na spiralę pomówień i nienawiści, zastraszeni właściciele sal konferencyjnych odmawiają wynajęcia pomieszczenia.

Tomasz Stala
Biuro Prasowe Komitetu Wyborczego Grzegorza Brauna

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika cichy

12-04-2015 [09:19] - cichy | Link:

przecież sa sale parafialne..i polskie nieruchomości...???a to tylko [okazuje ze strasznie "fajf-o-kloków" bolą tezy Brauna o tym ze sa wspolodpowiedzialni za rozbiory i "powstania narodowo-wyzwoleńcze"...a ja jestem ciekaw jaki klangor znowu się rozlegnie jako echo wydarzen na wyspie a'propos naszych mediów..

Obrazek użytkownika z-k

12-04-2015 [09:32] - z-k | Link:

Wygrana lub nawet dobry wynik Brauna lub Kowalskiego bardzo by zdenerwował budowniczych judeopolonii, i tych międzynarodowych i tych krajowych. Nie na rękę był by też stronnictwu pruskiemu a i stronnictwo ruskie wolało by raczej internacjonalistów - Chrabiego czy Ogórek

Obrazek użytkownika manko1492

12-04-2015 [21:12] - manko1492 | Link:

To się pewnie POlskojęzyczny konsulat i ambasada RP napracowały.