Smerfy z profesorskimi tytułami

Kto jest "Smerfem Marudą"? Janusz Szewczak znalazł takich wielu - i to z profesorskimi tytułami... Jacek Sobala rozmawia z głównym ekonomistą SKOK
Zajawki audycji 614 (niedzielnej)

19:00 Powitanie: Niepoprawne Radio PL
      Zapowiedź audycji 614

Co w audycji?


19:05 Blog: Gadający Grzyb
      Czy Palikot spotka swojego samobójcę?
      Źródło: http://blog-n-roll.pl/pl/blogs...

Teraz pytanie: czy Palikot powtarzający drogę upadku Leppera zostanie jedynie odsunięty do rezerwy kadrowej, na wypadek gdyby kiedyś jeszcze mógł być użyteczny, czy też jego protektorzy uznają go za na tyle niewygodnego, by panu Palikotu popełnić samobójstwo?


19:14 Artykuł: Robert Hugon Benson (czyta Katarzyna)
      Pan świata, odc. 14, rozdz. V ks. I - Nadejście
      Źródło: http://panswiata.4shared.com/

Oliver i Mabel przesłuchują o. Percego. Wymuszają na nim zapewnienie, że nikomu o spowiedzi matki nie powie. Dziwnie pewni są tego, co się stanie po wizyciew Londynie Felsenbergha.


19:37 Audiobook: Leszek Długosz (czyta Władysław)
      Dla Nieopdległej Żołnierze Wyklęci 1944 - 1963, Lasy i łąki i wody wołające...
      Źródło: http://DlaNiepodleglej.4shared...

"W miejscu, gdzie latami tak uporczywie zadeptywano prawdę, oto się wydostaje spod łopaty dowód wołający. Ów grzebyk wykopany z grobu pod Bykownią...".


19:47 Spotkanie: Leszek Zebrowski
      "Kto Cie wygnal emigrancie?" - cz.2
      Organizator: Niepoprawne Radio PL - Cork

Kolejne spotkanie z Leszkiem Żebrowskim w Irlandii odbyło się po mszy świętej sprawowanej w intencji Żołnierzy Wyklętych. Leszek Żebrowski opowiadał o heroicznej i niezłomnej postawie Żołnierzy, jak byli zorganizowani o Ich strukturach. Odfałszowuje wizerunek, który latami był wypaczany przez zdrajców ideałów Polskości. Leszek Żebrowski dokonuje zestawienia dwóch postaw, jedna to męstwo, odwaga i ofiara własnego życia a druga to haniebne wysługiwanie się wrogiemu reżimowi i składanie ofiar z życia innych. Nasz gość opowiada o represjach jakim byli poddani walczący jak i ich bliscy, czy nawet całe wsie, które nie chciały się poddać komunizmowi. Dowiadujemy się o aresztowaniach wielu dzieci przetrzymywanych przez długi czas z dala od bliskich. Najmłodszy ma cztery i pół roku. To spotkanie pokazuje prawdziwe oblicze komunizmu, którego wyznawców znajdujemy do dziś.


21:50 Blog: Kokos26 (czyta Gadający Grzyb)
      Kariera Brinisława Dyzmy
      Źródło: http://blog-n-roll.pl/en/blogs...

"Jednak już mniej mówi się o tym, że największym problemem lewicy jest to, że mamy już lewicowego, a nawet lewackiego prezydenta i jest nim ubiegający się o reelekcję Bronisław Komorowski. Z ironią powiem, że mamy nie czwórkę, ale piątkę kandydatów lewicy, która powinna raczej szczycić się tym, że w swoim szerokim zestawie ma nawet faworyta tego wyścigu."


21:59 Audycja: Budyń78
      Po Zmroku 86

Po Zmroku 86, więc płyty z roku 1986: z Polski - Lech Janerka, Kult i Siekiera; z Niemiec - Spermbirds; z Francji - Ludvig von 88; z Kanady - Nomeansno. Na koniec nowe kawałki Oi Brygady, Spirit of 84 i Faith No More


22:45 Rozmowa Niezależna: Janusz Szewczak, Jacek Sobala
      Papa Smerf wygasza Polskę
      Organizator: Gazeta Polska VD

Z Januszem Szewczakiem głównym ekonomistą SKOK rozmawia Jacek Sobala - kto jest "Smerfem Marudą"? Janusz Szwczak znalazł takich wielu - i to z profesorskimi tytułami...


23:13 Historia: Godziemba (czyta Gadający Grzyb)
      Kolonialne złudzenia - cz.2
      Źródło: http://blog-n-roll.pl/en/blogs...

"Najgłośniejszą akcją osadniczą Ligi Morskiej i Kolonialnej była akcja osadnicza w brazylijskiej Paranie. O wyborze Brazylii zdecydowało istnienia tam dużych skupisk Polaków (ok. 200 tysięcy osób), którzy wyjeżdżali tam od II połowy XIX wieku."


23:24 Spotkanie: Grzegorz Makuch, Witold Gadowski
      Gaz Łupkowy - Wielka gra o bezpieczeństwo energetyczne
      Źródło: https://www.youtube.com/channe...

Gaz Łupkowy - Wielka gra o bezpieczeństwo energetyczne GRZEGORZ MAKUCH spotkanie prowadzi Witold Gadowski Księgarnia Gazety Polskiej Kraków, Jagiellońska 11


01:23 Kalendarz Historyczny: Ryszard Gromadzki, Piotr Dmitrowicz
      12.III - Papież Pius XII. Obrońca Żydów - tak, "Papież Hitlera" - nie
      Organizator: TV Republika

Publicyści komentują w TV Republika aktualne rocznice ważnych wydarzeń historycznych.


01:35 FelietonRM: dr Zbigniew Hałat
      Spróbuj pomyśleć
      Źródło: http://www.radiomaryja.pl/

Śladem eksploatowanej w poprzednich latach wyborczych tzw. ”aborcji”, w roku wyborczym 2015 tzw. „leczenie” niepłodności metodą in vitro zostało wytypowane przez neomarksistów na główne narzędzie walki o głosy elektoratu.


01:45 FelietonRM: prof. Krystyna Pawłowicz
      Myśląc Ojczyzna
      Źródło: http://www.radiomaryja.pl

Prof. Krystyna Pawłowicz w swym stałym felietonie z cyklu "Myśląc Ojczyzna" na antenie Radia Maryja.


01:57 FelietonRM: Antoni Macierewicz
      Głos Polski
      Źródło: http://www.radiomaryja.pl

Poseł Antoni Macierewicz komentuje ciąg dalszy "cudów" związanych z ustalaniem wyników wyborów samorządowych i apeluje o niezależną kontrolę nadchdzących wyborów.


02:07 Wykład: prof. Jan Szyszko
      O GMO, dzikach, bankrutujących i wartości ziemi
      Źródło: http://www.pomniksmolensk.pl/

Dlaczego rząd PO-PSL chce wprowadzić do Polski GMO? To i wiele innych zagadnień poruszył prof. Jan Szyszko w swoim wykładzie zorganizowanym 18 lutego w Warszawie przez posła PiS Artura Górskiego.


Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

18-03-2015 [18:00] - Krzysztof Pasie... | Link:

Ja dodaję jeszcze jednego smerfa z Uniwersytetu Jagiellońskiego z tytułem profesora - czytaj:

http://salonowcy.salon24.pl/63...

Pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz