III RP- to bękart PRL-u

13.02 pojechałem do Nowego Sącza dla wsparcia Kacpra Szewczyka. Był to wyjazd niemal z obowiazku, ponieważ jestem w gronie osób oskarżonych o patriotyzm, a nasza rozprawa ma się odbyć 19.03 w dzień imienin Marszałka o rzut beretem stąd na ul.Strzelecką. Oczywiście na salę rozpraw nas nie wpuścili, ale po interwencji kilku najbardziej odważnych z nas, dostaliśmy się przynajmniej na odczytanie wyroku. Wyrok był uniewinniający. Po wyjściu na dziedziniec sądu dla nieletnich były gratulacje dla Kacpra i jego rodziców i ogólne zadowolenie.

W pewnym momencie zauważyłem kobietę za zasłoną w oknie na pierwszym pietrze. Po chwili okno się dyskretnie otwiera i widzę urzędniczkę w średnim wieku i jej zimna twarz (''bez serca i ducha'') nadsłuchującą, jak by chciała znaleźć paragraf na nasze zadowolenie. Lecz nagle okno się gwałtownie zamyka, rażona dźwiękami ''Roty'' niezawistnie chowa się w głębi swego moralnego niepokoju, czyli urzędu.

Czy takie osoby powinny byc urzędnikami ilu ich jest? Kiedy zostaną zastąpieni przez tych co nie boja się Wolnej Polski?

Jak długo tak zwana ''władza'' będzie molestować obywateli którzy chcą być dumni ze swojego kraju?

Jak walczyć z III RP tym bękartem PRL-u gdy zasłaniają się teoretycznymi europejskimi standardami.

47 rok jestem podatnikiem pracującym (potwierdzenie ZUS) W tym państwie gdzie nieprzerwanie od roku 1945 wmawia się obywatelom że powinni być dumni ze żyją w państwie o najlepszym ustroju. Tylko nikt się nie zapyta co ma na ten temat do powiedzenia ten niby obywatel.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Valdi

26-02-2015 [20:24] - Valdi | Link:

Baby - poddać egzorcyzmom
Żulików - 2 lata robót w kamieniołomach

Pozdrowienia

Obrazek użytkownika Dwa grosze robola

26-02-2015 [21:16] - Dwa grosze robola | Link:

Czy aby dwa lata wystarczy ?
Pozdrowienia

Obrazek użytkownika zawadiaka

26-02-2015 [22:18] - zawadiaka | Link:

Obywatel to ma swój czas na danie głosu do urny wyborczej. Jego głosu strun głosowych nikt tu słuchać nie chce. Tak było, jest i ma być do końca świata i jeden dzien dłużej. Są tacy którzy majątyle za uszami oraz za uszami swoich rodzicieli że życia by im nie staczyło ona odpracowanie kary w kamieniołomach. Dlatego kradną na potęgę bo wiedzą co zrobili. I tak się nakręca ta spirala na przemian: strachu i złodziejstwa. To oczywiście tylko gorzka ironia z mojej strony. Bo prawda jest dużo bardziej przykra.

Obrazek użytkownika Dwa grosze robola

27-02-2015 [15:39] - Dwa grosze robola | Link:

Aby tylko, czy aż tylko, aby naszemu obywatelowi chciało się poza narzekaniem nie oddać głosu na tych, na których narzeka.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Optymista1930

26-02-2015 [23:59] - Optymista1930 | Link:

Jest to historia krew w żyłach mrożąca! Acz wiem że prawdziwa - tak właśnie wygląda i tym jest "czecia erpe". Co robić...? No przecież "to" trzeba obalić!

Obrazek użytkownika Dwa grosze robola

27-02-2015 [15:41] - Dwa grosze robola | Link:

My to wiemy. Polacy są nieprzewidywalni. Musimy mieć nadzieję, że się w końcu przebudzą i obalą polactwo.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-02-2015 [10:14] - NASZ_HENRY | Link:

PRL złodziejem,
III RP paserem ;-)

Obrazek użytkownika Dwa grosze robola

27-02-2015 [15:43] - Dwa grosze robola | Link:

Cenzura pilnuje, aby niepokorni nie mogli się jednoczyć, a większość ma ciepłą wodę w kranie i obrzydzenie do polityki zaserwowane przez media (społeczne środki przekazu) .
Pozdrawiam