Molestator domowy

Wychodząc naprzeciw potrzebom dziennikarzy mainstreamu oraz potrzebom wymagajacych szefów przygotowałem w swojej jednostce wdrożeniowej model do molestowania w warunkach domowych. Uważam, że taki przyrząd pozwoli na rozładowywanie napięć, które są nierozerwalnie związane z trudną, niezwykle stresujacą i odpowiedzialną pracą dziennikarza. Model wykonany jest z wodododpornej płyty paździerzowej powleczonej lakierem poliuretanowym. Trójpanelowa składana konstrukcja pozwala na łatwe ukrycie sprzętu za meblościanką w przypadku rewizji bądź wizyty niepożądanych osób.

Przygotowana przeze mnie wersja to molestator uniwersalny, pozwalający molestwać zarówno kobiety jak i mężczyzn. System szybkozłączek niemieckiej firmy Arschloch Gmbh pozwala na rozczepianie molestatora i używanie tylko jednej, wybranej opcji molestowej. Środkowy panel z lustrem służy do molestowania samego siebie. Przygotowana wersja to wersja z majtkami, więc droższa od wersji bez majtek o ok. 25 procent. Tańsze wersje bez majtek pojawią się w sprzedaży detalicznej na początku kwietnia. Molestatory będą dostępne w sprzadaży w sklepach sieci Didl od 1 marca br. Po zakończeniu negocjacji z siecią KIEA, będą również dostępne w tej sieci w nieco niższej cenie niż w sieci Didl.

Zapraszamy do zakupów. Duże rabaty dla wiodących telewizji oraz gazet lub czasopism

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

23-02-2015 [18:18] - xena2012 | Link:

zamiast molestatorów domowych proponuję zapęedzić delikwentów do pracy fizycznej,najlepiej fizycznej np. w kopalni, na zmywaku czy domach starości za granicą.No i oczywiscie do płacy adekwatnej w tych zawodach.Oparcie sie o scianę wtedy to już tylko wynik zmeczenia,a nie seksistowskich ciagotek i niewazne staje się czy ktos stojacy obok ma majtki.

Obrazek użytkownika mada

23-02-2015 [19:12] - mada | Link:

Ale tam był molestowany koń.

Obrazek użytkownika Siukum Balala

24-02-2015 [09:15] - Siukum Balala | Link:

Robilismy kalkulacje cenowe, niestety molestator konski nie spelnil kryterium ceny zaproponowanego przez sieć KIEA, za duzo plyty pazdzierzowej. Jednak w kwietniu wprowadzamy do sprzedaży molestatora konskiego typu " Pony - 1 "