LIVE: Dziś ok.10:00 kolejna 7 rozprawa p-ko Hani i Braunowi

Poniżej (pod banerami) )odtwarzacze

 

Około godz 10:00 rozpoczyna się siódma rozprawa przeciwko Hannie Dobrowolskiej i Grzegorzowi Braunowi. Zapraszamy na relację na żywo.

Proces_G_Braun_H_Dobrowolsk
Rozprawy odbywają się w X Wydziale Karnym, Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieście przy al. Marszałkowskiej 82/84 w Warszawie(wejście od ŻURAWIEJ) w sali 242
Niepoprawne Radio PL newsletter

Jak nas słuchać na smartfonie, telefonie lub tablecie ? Instrukcja.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Aandy

02-02-2015 [07:29] - Aandy | Link:

W tytule jest: "rozprawa przeciwko Hannie Dobrowolskiej i Grzegorzowi Braunowi Brauna"...
.
W tagach mamy "Braunk"...
.
Pewnie warto to poprawić... :-)

Obrazek użytkownika NiepoprawneRadio.PL

02-02-2015 [17:42] - NiepoprawneRadio.PL | Link:

Dzięki Andy,
kto rano wstaje ten błędy robi ;)