Like posła Wiplera

Ambitny poseł Przemysław Wipler, co chwila chwali się na swym facebookowym profilu, że wzrasta mu liczna lików, że partia KORWIN na face rośnie w siłę. Apeluje do swych zwolenników, wykopujcie i dzielcie się linkami na swych profilach. Jego wpisy i komentarze wskazuje, że liczy na poparcie gimbazy i udowadnia tym samym, że troszkę oddalił się od rzeczywistości, a właściwie, że przebywanie z młodymi wolontariuszami i wolontariuszkami nie zawsze pomaga.

Już od czasu, kiedy internet zawitał pod strzechy, Korwin był jego niekoronowanym królem, prawie zawsze w czołówce sondaży, istny „Krul internetów”, bo trzeba powiedzieć szczerze, że ze swą osobowością i bon motami znalazł miejsce w środowisku, gdzie dziwactwa są popularne i hołubione. Jednak przez długi czas nie przynosiło to konkretnego rezultatu w wyborach.

Cud jednak się zdarzył i rok temu środowisko wolnościowców dostało się do europarlamentu, sukcesu jednak nie udało się powtórzyć w wyborach samorządowych, przyczyn jest pewno wiele, ale dziś nie o tym.

PosełWipler przebywając z młodymi ludźmi zauważył, że stare środki przekazu na nich nie działają, a ich życie skupia się w „internetach” . To prawda, sam też nie oglądam telewizji, nie sięgam po nudne magazyny, tylko sam poszukuje źródła informacji, zapomniał tylko o jednym, że like to nie gwarancja poparcia w wyborach, że z Korwina się wyrasta i że był czas Palikota, a teraz jest czas dla Krula, a łaska internetów na pstrym koniu jeździ.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Stan

30-01-2015 [09:26] - Stan | Link:

Bo u nas wśród młodzieży panuje cykliczna moda na cudaków,dziwaków.To folklor i ubaw,niestety z spraw istotnych i bardzo ważnych.Bo to o nas chodzi o Polskę.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

30-01-2015 [12:16] - NASZ_HENRY | Link:

Wipler koń trojański Prezesa ;-)