Groźba ludobójstwa w Europie Zachodniej?

  Minęły już ponad trzy tygodnie od ataku terrorystów islamskich na redakcję "Charlie Hebdo".  W międzyczasie odbyły się w całej Francji marsze przeciw terroryzmowi, które zgromadziły ponad 3 miliony uczestników, a nakład następnego numeru tego tygodnika wyniósł ponad 7 mln egzemplarzy.  Ja zaś wciąż zastanawiam się, co właściwie znaczą te wydarzenia?

  Przed nimi "Charlie Hebdo" z trudem sprzedawał kilkadziesiąt tysięcy nakładu.  Jego bluźniercze karykatury były denne, a pismo często uważane bylo za szmatławiec.  Czemu więc miliony ludzi zapragnęły być posiadaczami karykatur Mahometa?  Ja sądzę, że odpowiedź jest prosta.  Był to wyraz niechęci, a nawet nienawiści do muzułmanów.  Wprawdzie przerażone władze Francji tłumaczyły, że ci terroryści niewiele mieli wspólnego z prawdziwym islamem, lecz mało kto w to wierzy.  Elita władzy zaślepiona jest polityczną poprawnością i przez lata starała się tylko nie drażnić wyznawców islamu.

  Jest ich we Francji ok. 7,5% /niektórzy mówią o 9%/.  Teoria multi-kulti spowodowała, że ich radykalne skrzydło poczuło się bardzo silne i zaczęło marzyć o "kalifacie" i "Eurabii".  Efekt panoszenia się muzułmanów jest taki, że milcząca wiekszość Francuzów ma ich już zupelnie dość, co można było ostatnio zaobserwować.  Niektórzy skrajni politycy francuscy zaczynaja głośno mówić o deportacjach.

  Nie inaczej jest w Niemczech.  Żyje tam 4,5 mln muzułmanów.  Niedawno sama pani kanclerz Angela Merkel powiedzala, iż multi-kulti się nie sprawdziło.  W październiku 2014 w Dreźnie powstal ruch PEGIDA /Patriotische Europaer gegen die Islamisierung des Abendlandes/ organizujący wielotysięczne manifestacje w niemieckich miastach /patrz - /TUTAJ//, skierowane przeciw islamistom.  Według ostatnich badań Instytutu Bertelsmanna dla 57% Niemców islam stanowi dziś synonim zagrożenia.

  Zawsze byłam nieufna w stosunku do politycznej poprawności i multi-kulti, podejrzewając,że mogą one doprowadzić do jakiejś strasznej tragedii.  Ostatnio te przeczucia się nasiliły.  Przyznam, iz nie jestem w stanie wyobrazić sobie "Eurabii", czy też "Kalifatu" w Europie Zachodniej.  Doskonale za to mogę przewidywać wielkie "czystki etniczne" lub nawet "Holocaust-bis" /skierowany tym razem przeciw muzułmanom, a nie Żydom/.  Oczywiście - nie dziś, ani nie jutro, ale powiedzmy, za 10. 20, lub 30 lat.

  Mamy bowiem kilkuprocentową, agresywną mniejszość, coraz bardziej znienawidzoną przez większość społeczeństwa, oraz tchórzliwe władze kneblujące ludziom usta polityczną poprawnością.  Przypomina to nieco sytuacje na Bałkanach, gdzie komuniści przez czterdzieści kilka lat wmawiali wszystkim "braterstwo narodów Jugosławii", a gdy władza ich upadła - narody te rzuciły się sobie do gardeł.

  Tak więc,  materiał wybuchowy jest już w Europie Zachodniej przygotowany. Czego potrzeba, by doszło do eksplozji?  Przede wszystkim głebokiego kryzysu lub wojny oraz załamania sie dotychczasowego systemu władzy i wyłonienia się polityka /ów/, który poszczuje ludzi na siebie.  W Rosji carat załamal się po I wojnie światowej, a politykami byli Lenin i Stalin.  W Niemczech politykiem był Hitler, który doszedł do władzy z powodu Wielkiego Kryzysu.  W Jugosławii upadl komunizm, a politykiem był Miłoszewicz ze swą "Wielką Serbią".

  Przydatne są też wplywy zewnatrzne.  W Rosji były to Niemcy, a potem amerykańscy kapitaliści.  Jeśli chodzi o Jugosławię, to Niemcy gorąco popierali niepodległość Słowenii i Chorwacji, zaś Rosja - Serbię i Miłoszewicza.  Europę Zachodnią próbuje obecnie destabilizować Rosja, nasyłając terorystów islamskich.  Józef Darski podejrzewa, iz z drugiej strony może ona promować ruch PEGIDA.  Niewykluczone, że tak jest.  System władzy w UE trzeszczy w szwach, co widać choćby po niedzielnych wyborach w Grecji, a kryzys gospodarczy wcale się jeszcze nie skończył.

  Wielu prawicowych polityków i publicystów marzy o rozpadzie UE, wyobrażając sobie go jako coś lekkiego, łatwego i przyjemnego.  Nie przychodzi im do głowy, że może się on skończyć krwawą łaźnią  /muzułmanie idealnie nadadzą się na kozła ofiarnego/.  Wielu Czytelników uzna zapewne w tym momencie, że jestem starą wariatką, straszącą ludzi.  Jednak - kto w Rosji w 1903 mógł sobie wyobrażac to co stalo sie w 1918?  A w Niemczech - kto w 1927 mogł przewidzieć Endloesung z roku 1942?  Takze w Jugosławii w 1977 nikt nie przeczuwał wojny na Bałkanach.

  Mogę mieć tylko nadzieję, iż moje ponure przeczucia nigdy się nie spełnią.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

29-01-2015 [21:28] - Homofob i Rasista | Link:

Droga pani, tzw 'muzulmanie' sa I moga byc wszystkim ale nie kozlem ofiarnym! To jest dzicz goorsza niz XIII wieczni Mongolowie! I im szybciej sie z nimi rozprawimy tym mniej krwawo bedzie! Bo krwawo bedzie, nie ma juz od tegio odwrotu! Pytanie jest tylko, oni nas czy my ich?! Narazie mamy szanse, ale czas I demografia dziala na kozysc mahmutow.

Obrazek użytkownika elig

29-01-2015 [22:20] - elig | Link:

  Nie przesadzajmy - u nich też rozrodczość spada.

Obrazek użytkownika Józef Darski

30-01-2015 [18:24] - Józef Darski | Link:W pokoleniach powyżej trzeciego do trójki w rodzinie, gdy u Europejczyków jest jedno dziecko. Ponadto napływają tysiące nowych. 

Obrazek użytkownika cichy

29-01-2015 [21:37] - cichy | Link:

szanowna pani.
francja już jest kalifatem!!!!!..czy to się komus podoba czy nie..tak samo jej najblizszi; i dalsi sąsiedzi..tak samo holandia..(zylem;mieszkalem;pracowalem tam piec lat..2008-2012..)takiej Europy jaka sobie wyobraza większość ludzi już nie ma..inigdy nie będzie..A POWTORZE...FRANCJA JEST KALIFATEM!!!.od tego nie ma już odwrotu..zaden prezydent "najwspanialszej swieckiej republiki" już nie jest w stanie nic zrobić..nie zrobi deportacji choćby i 10% z podanej przez pania liczby tzw "spolecznosci muzulmanskiej"..bo wywola tym samym wojne domową..może co prawda uzywajac pretekstu walki o (demokracje;tolerancje;rownosc;braterstwo..albo smierc...albo o tzw "poprawność polityczną..ograniczyć napływ nowej emigracji..regulować przepływ starej..poprzez redukcje!!!bąz tez wstrzymanie zasilkow z opieki społecznej..ale w 5 minut po tym jak się dowiedzą o tym tzw emigranci "nie mówiący po francusku i nie majacy stałego meldunku"...(sic..!!??!!@*&%!!??) będzie koniec..ulice francuskich miast i sama loara splyna krwią tysięcy gardel przeciagnietym nozami do kebabów...
a jeśli chodzi o pani przeczucia...przyczynkiem do wojny domowej i do rzezi na niespotykana skale będzie tzw "spontaniczny kryzys strefy euro..kolejna za kolejna niewyplacalnosc banków narodowych i ECB..a później strowany jakowoś rozpad strewfy euro...dantejskie sceny na ulicach;potrach lotniczych..etc...sceny takie znamy z thrillerow katastroficznych...pozdrawiam...
p.s.
ten proces już się rozpoczął...vide - syriza upokorzyla całkowicie panią kanclerową żądaniami redukcji długu zagranicznego Hellady...tego procesu reperkusji na międzynarodowych rynkach finansowych już nic i nikt nie powstrzyma...bez żadnych zludzen...proszę..pozdrawiam ponownie

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

29-01-2015 [22:07] - Homofob i Rasista | Link:

Zgadzam sie z panem, ale Grecja to jest gospodarczy karzel. Wielu sie zachwyca, ze wybrana tam komuna zagra na nosie Frau Makreli, ale zapomina ze komuna to zawsze jest KOMUNA! Winia tzw 'banksterow', ale banksterzy sa jak dilerzy narkotykow, bez narkomanow by ich nie bylo! Grecja, nie majaca zadnej gospodarki oprocz lini zeglugowych I turystyki zyla na poziomie Niemiec czy Holandi! Zyla na karte kredytowa! Limit sie wyczerpal I rachunek przyszedl! A teraz odstawia focha jak 3-katek ktoremu odebrano za kare ulubiona zabawke. Zadnej dla nich sympati!!! Trwalo to kilkadziesiat lat!! Kazdy Grek dobrze wiedzial co sie swieci, a politycy zadni koryta obiecywali wciaz nowe koraliki I perkal.

Obrazek użytkownika cichy

29-01-2015 [22:26] - cichy | Link:

witam pana.
dziekuje za podpowiedz..problem jest we wlasciwym rozumieniu zjawisk.CALY CZAS chodzilo mi o ten maly kamyczek który zepchnie wielkie polodowcowe glazy w 1300 metrowa przepaść!!.(nie twierdze ty m samym ze pan niczego nie rozumie-wręcz przeciwnie..)fakt faktem jest taki ze pieniądze ze strategicznych rezerw walutowych ECB poszly swego czasu właśnie na ratowanie Hellady;na hiszpanie;portugalie;m.in.na ełro-srełro..stadiony;drogi które nigdy nie powstaly.oraz na linie pendolino która miała połączyć Berlin z plw iberyjskim..i się wszytsko zesr....o!!tam tez były NOWAKI..!!znamienne..prawda??;na ugaszenie pozaru "cypryjskiego"..(m.in. tylko po to by nie doszło do wojny z turcja..summa summarum..wojna grecji z turcja w tamtym czasie to przyczynek do wojny rosji z angliąi francją p-ko Niemcom i reszcie swiata...powtarzam!!!!ECB nie ma już na nic!!i dla nikogo!!! żadnych pieniędzy..ot co...pozdrawiam..

Obrazek użytkownika smieciu

29-01-2015 [21:50] - smieciu | Link:

Jejku, dajcie sobie spokój z tym muzułmanami. Owszem to często dzicz. Niezdolna do samodzielnego myślenia bo tylko tacy ludzie wyznają islam. Ale kluczowe jest kto i dlaczego pozwolił im osiedlać się w Europie. Przecież stworzono specjalne programy dzięki, którym ci ludzie mieli kasę, nie musieli pracować, mogli zgłębiać tajniki nieróbstwa i rozbojów.
Ale to nie wszystko. Przecież celowo tak to zroganizowano by ci ludzie się nieasymilizowali. Uczyniono WIELKI wysiłek by trwali przy tym islamie, by ta ich groteskowa kultura znajdowała ochronę w prawie.

To o tym trzeba myśleć. O prawdziwym wrogu a nie tym, którego nam podstawiają pod nos mówiąc: to twój wróg, to jego wina, nienawidź go. Ale tylko nie myśl o nas, o tych co to zorganizowali. Podobnie jak zorganizowali tą inscenizację zwaną zamachami Charlie Hebdo. To przeiceż jest szyte tak grubymi nićmi jak Zamach Smoleński.
Ci ludzie znajdują w tym radochę. Nie dbają o szczegóły, ciesząc się postępującą głupotą tłumu, który za pomocą TV można przekonać do wszystkiego.

Obrazek użytkownika elig

29-01-2015 [22:18] - elig | Link:

  Ja właśnie o tym myślę.  Wydaje mi sie, że wyhodowano potencjalne skupiska kozłów ofiarnych.

Obrazek użytkownika cichy

29-01-2015 [22:39] - cichy | Link:

witam pana.
wyobraża pan sobie cos takiego??ot choćby nasza przecudna;wspamniala antyczna kuzynka Italia nagle!!!drastycznie!!zaostrza prawo imigracyjne..zero zasiłku;meldunku na pobyt tymczasowy!!niczego!!nic!!czy dalej będą oglądane dantejskie sceny we wloskich portach??..
kiedyś widziałem tak scene w SNN..tu prosze się chwilę skupic..ot pokazywali ocaleńcow z lodzi bez napędu..siedzieli;lezeli sobie w ośrodku deportacyjnym..przerobionym na ośrodek adaptacyjny..kilku z nich spalo..ale jeden zawzięcie czytał KORAN...a gdyby tak podtstawowym warunkiem na pobyt tymczasowy lub staly w italii byłoby zakaz wwożenia w/w książki na ziemię włoską..i jednym z warunków aklimatyzacji byłoby akceptacja prawa;religii;regul cywilizacyjnych obowiazaujacych w Europie??szeroko rozumiane..ma się rozumieć..

Obrazek użytkownika xena2012

29-01-2015 [22:14] - xena2012 | Link:

rządy krajów europejskich jeszcze się nie ocknęły.Przeciez wygodniej jest rozprawiać o prawach mniejszości seksualnych,dobrodziejstwa homoseksualizmu,czy o patologii tkwiacej w istnieniu rodziny niz wymagac od inigrantów poszanowania praw i konstytucji kraju w którym chcą żyć.Ale dla władzy błogi nastrój się skończył,a ponura rzeczywistość puka głośno do drzwi.Tchórzliwość jak sie okazuje nie jest specjalnoscia wyłacznie władz francuskich,nie zapominajmy o zachowawczej postawie i unikach premiera Camerona kiedy islamiści w biały dzień odcięli glowę maczetą przechodzącemu żołnierzowi.Za to jaką imponujacą stanowczość brytyjski rząd wykazał w przypadku pielęgniarki noszącej krzyżyk na szyi.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

30-01-2015 [12:16] - NASZ_HENRY | Link:

Na razie ludobójstwo zawitało do Europy Wschodniej ;-)

Obrazek użytkownika jasimalgosia

30-01-2015 [21:01] - jasimalgosia | Link:

https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/watch?...

i na takiej zasadzie ludzie wierza, ze brzoza przemielila samolot, a mgla spowodowala amnezje i samobojcze instynkty u pilotow.

czy media sa po to, zeby informowac? czy rzadzacy, zeby NAM robic dobrze?