Granice absurdu

Grzegorz Schetyna powiedział:
Obóz w Oświęcimiu wyzwolili Ukraińcy.
Faktycznie, wielki dzień w historii Ukrainy, powinien być jej państwowym świętem. Niestety, wraże siły fakt ten ukrywają, historia została zmanipulowana do tego stopnia, że już sami Ukraińcy nie wiedzą, że powinni być z tego dumni.

Ale to jeszcze nic Panie Ministrze, my Polacy zostaliśmy jeszcze bardziej oszukani. 15 lipca 1410 roku kwiat polskiego rycerstwa z Pomorza Gdańskiego i Ziemi Chełmińskiej walczący po stronie krzyżackiej został wycięty przez ruską dzicz odzianą w niedźwiedzie skóry a pochodzącą z Ziemi Smoleńskiej i Nowogrodzkiej. Tak, Panie Ministrze: ruscy wyrżnęli nam elity. Ale nie tylko elity. Wśród poległych byli też i dzielni giermkowie, jak np. Donaldo z Tuska pochodzący z Ziemi Kaszubskiej. I zostaliśmy do tego stopnia zmanipulowani, że zamiast czcić tę datę jako dzień żałobny, uznaliśmy ją jako dzień zwycięstwa nad teutońskimi siłami Zła. Ogromna jest siła ruskiej propagandy, Panie Ministrze...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-01-2015 [09:11] - NASZ_HENRY | Link:

Schetyna wiadomo z sitwy historyków, to wie ;-)

Obrazek użytkownika Jerzy.63

26-01-2015 [10:33] - Jerzy.63 | Link:

A gdzież nam do Schetyny?

Obrazek użytkownika Seryjny-Samobójca

26-01-2015 [16:20] - Seryjny-Samobójca | Link:

On nie posiada żadnego języka obcego w gębie...ot Dyplomator.