Walcz Ukraino !

Walcz Ukraino ! Żadnych negocjacji z ruskimi bandytami, żadnych jewropejskich proroków nie słuchaj, bo zdradzą Cię o świcie jak NAS Polaków wielokrotnie ! Walcz Ukraino o każdy dom, o każdy metr swojej ziemi. Niech dla ruskiej dziczy każda minuta obecności na Waszej ziemi będzie piekłem i koszmarem, Nie żałuj krwi - bo cóż jest warte zniewolone życie ?! Całym sercem i wszystkim co mam, będę wspierała Waszą walkę. CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM walczącym o wolność Ukrainy !
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Boguslaw

02-09-2014 [06:55] - Boguslaw | Link:

Właśnie tak . . . WALCZ Ukraino bo świat cię zdradził a Niemcy są twoim wrogiem.
Teraz coraz bardziej widać kto skorzystał na śmierci Lecha Kaczyńskiego. Po polsku to chyba jest tak - czyja korzyść tego wina ...
A jeszcze jedno - rola Tuska . . .? czy jest jakaś jeszcze wątpliwość ze będąc premierem wykonywał zlecenia Berlina ze to taki "Oskar"
Niestety Kaczyński l PiS nie dadzą rady, choć mają naprawdę mocne dowody.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-09-2014 [10:28] - Ula Ujejska | Link:

Ja wierzę w nasze i w Ukrainy zwycięstwo - nie będzie łatwo. W Afganistanie Ruskie także nie przegrali żadnej bitwy. Zdobyli cały kraj i z podkulonym ogonem z niego się wynieśli. Dlaczego? Bo z narodem wolnym można wygrywać bitwy, ale nie można go pokonać !

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

02-09-2014 [07:56] - NASZ_HENRY | Link:

Walcz za swoją i za naszą wolność, walcz ;-)

Obrazek użytkownika angela

02-09-2014 [09:15] - angela | Link:

Walcz, walcz, tylko czym, przeciez oni nie maja broni.
Czy nikt nie moze wyslac konwoju humanitarnego na Ukrainę.
Ukraina obronila swiat przed Rosją.
Za DWA lata Rosja byłaby potega militarną.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-09-2014 [10:33] - Ula Ujejska | Link:

Afgańczycy także nie mieli zbyt wiele broni, ale mieli czyste i wolne serca, mieli determinację i pragnienie wolności - takiego narodu nie da się zniewolić. Coś takiego właśnie dokonuje się w duszy Ukraińców. Putin choćby i zajął całą Ukrainę - przegrać musi.

Obrazek użytkownika angela

02-09-2014 [11:03] - angela | Link:

Prawda, i tak bedzie, oni nie oddadza kraju,ale ofiar byłoby mniej.

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

02-09-2014 [15:19] - Homofob i Rasista | Link:

Z tymi czystymi sercami to prosze nie przesadzac, to sa mahmuckie dzikusy! To co zrobil Reagan dajac im Stingery moze bylo taktycznym zwyciestwem ale skonczylo sie na dluzsza mete strategiczna katastrofa i rozsadnikiem iSSlamofaszyzmu! No i prosze nie mieszac pojec 'wolnoss' i 'afganistan' bo wiecej wolnosci bylo chyba w stalinowskiej Rosji niz jest w Afganistanie... A do tego mieli jeszcze jeden atut, wysokie gory! To kraj dziki i gorzysty, kiedy Ukraina jest plaska jak stol...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-09-2014 [16:04] - Ula Ujejska | Link:

Każdy naród ma prawo do samostanowienia i do wolności. Przez ostanie setki lat wile potęg próbowało zniewolić Afgańczyków - nie udało się to chyba nikomu  - ot, i cała prawda. Należy ich zostawić w spokoju aby mogli coś wreszcie sami zbudować - pomóc, a nie narzucać i przymuszać.

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

02-09-2014 [17:32] - Homofob i Rasista | Link:

Pani Ulo, samostanowienie tak...i tak wlasnie stnowia ale jak juz wspomnialem wolnosci nie ma w tym ZADNEJ! Pani czesc ludzkosci (ta piekniejsza) jest na rowni z inwentarzem domowym gdzies pomiedzy koza a oslem. iSSlam to wysublimowane barbarzynstwo rowne a moze i wieksze niz bolszewickie i nazistowskie. Nikt nie musi ich 'niewolic' robia to doskonale sami. A skoro od 1400 lat nie zbudowali NICZEGO oprocz lepianki, wiec nikle nadzieje ze cokolwiek zbuduja, z reszta gdzie mahmuty cokolwiek zbudowaly... koran tego nie przewiduje.... zacofane i leniwe

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-09-2014 [09:49] - Ula Ujejska | Link:

Myślę że to zacofanie cywilizacyjne wynika właśnie z tego, że ten naród nie miał szansy żyć przez długi czas w pokoju we własnym państwie.

Obrazek użytkownika jazgdyni

02-09-2014 [10:51] - jazgdyni | Link:

Witaj Ulo!

Od początku, od Majdanu, mam właśnie takie stanowisko. Spotyka mnie za to wiele przykrości, również w internecie.
A przecież to takie proste. Tak jak piszesz. Co jeszcze potrzeba?

Więc publikuję wszedzie twój apel i cieszę się, że jest nas więcej.

Serdeczności

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-09-2014 [11:18] - Ula Ujejska | Link:

Witaj.
Ogromne dzięki za wspieranie Ukrainy,  Razom nas bahato, nas ne podołaty ! Ukraińcy szczególnie dzisiaj potrzebują wszelkiej pomocy - nie możemy ich zawieść.
Również serdecznie pozdrawiam.

Obrazek użytkownika wandaherbert

02-09-2014 [13:50] - wandaherbert | Link:

Niech sie Pan nie przejmuje,ci co krytykują pański pogląd ,czy Pani Uli to putinowskie ścierwa ,ktore podpieraja się zbrodniami banderowcow.Obserwowalem co dzialo sie na Majdanie i widzialem także ,ze obecnie Ukraincy mają pozytywny i przyjacielski stosunek do Polakow -przeciez te zbrodnie popełniono ponad 70l temu ,wyroslo juz kilka pokolen.Pozdr.

Obrazek użytkownika ba.a

02-09-2014 [11:10] - ba.a | Link:

Na forach nic innego jak banderowcy,złoczyńcy.
Nie ma tam ani słowa o "Kursku" , Biesłanie,Dubrowce,Litwinience i szeregu innych zdarzeń,pokazujacych "wyczyny" tych, którzy to obrońcami się zwą.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-09-2014 [11:25] - Ula Ujejska | Link:

Ja tylko mam nadzieję, że chciaż tutaj Pan Józef nie pozwoli na ruski troling putinowskiej propagandy. Wielu na początku dało się na nią nabrać - ale dzisiaj nikt przyzwoity nie powinien mieć żadnych wątpliwości: Ukrainę trzeba nie tylko wspierać dobrym słowem i sprzętem - i jak zajdzie potrzeba, będziemy i my Polacy za nią umierać w obronie także i własnej Ojczyzny.

Obrazek użytkownika Jan Własnowolny

02-09-2014 [15:49] - Jan Własnowolny | Link:

Polska !
Spłoszone młoty w cuglach batach
Samotna słaba po 123 niewoli latach
Polska !
W 20 - tym roku sierpy pogoniła
Wataha dziczy bosej w rowach gniła

A teraz Ukraino na Ciebie pora
Żebyś chlasnęła głowy potwora

Za głód Stalina Wolność waszą
Wspólne zniewolenie I traumę naszą
Bandy „Nóż w plecy” Katynia cienie
Czerwonej bolszewi „wyzwolenie”

Tak teraz Ukraino na Ciebie pora
Żebyś chlasnęła głowy potwora

***

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-09-2014 [10:26] - Ula Ujejska | Link:

... wszyscy staniemy jeszcze raz, może historia się powtórzy.

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

02-09-2014 [15:14] - Homofob i Rasista | Link:

Sprawa jest juz dziecinnie prosta... jak kacapy poradza sobie z Ukraina, przyjda po Pribaltyke i po Polske, nie miejcie zadnych zludzen...(w tym wielebny Grzesio Braun). Putas ma jeszcze dwa lata zanim w Waszyngtonie zasiadzie miejmy nadzieje prawdziwy szeryf, ma jeszcze dwa lata nierzadu B HuSSeina O zeby posunac sie jak najdalej moze, bo potem moze byc juz trudno.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

08-02-2015 [16:18] - Ula Ujejska | Link:

 Putin może wygrać tu i ówdzie, ale przegrać musi !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

08-02-2015 [16:02] - Ula Ujejska | Link:

Zanim ostatnia pójdzie z nas - W Niebieskiej Partyzantce służyć  - Wszystkie staniemy jeszcze raz - Ojczyzny swej nie damy zburzyć !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-09-2014 [16:20] - Ula Ujejska | Link:

Warto przeczytać, świetny komentarz dr Jerzego Targalskiego w niezależna.pl:

Tło obecnej rozgrywki w Europie

Żeby lepiej rozumieć wydarzenia rozgrywające się na Ukrainie, należy najpierw spojrzeć na interesy poszczególnych graczy. Wtedy ujawni się prawdziwe znaczenie ich konkretnych posunięć czy też braku takowych ... Więcej tutaj: http://niezalezna.pl/59322-tlo...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

08-02-2015 [16:26] - Ula Ujejska | Link:

Humor ukraiński
 

Obrazek użytkownika Jabe

09-02-2015 [05:50] - Jabe | Link:

Humor — zaiste — przedni. Przedni?