I cóż teraz pocznie prawicowa blogosfera - bez Tuska?

  Tysiące notek, dziesiątki tysięcy komentarzy, setki memów z długim nosem - przez siedem lat waliły one w Tuska.  Zdrajca, oszust, złodziej, przestępca - powtarzano jak mantrę.  Z pełną słusznością zresztą, ale przez ten czas Tusk stał się czymś w rodzaju "ulubionego wroga".  Nie trzeba było dużo myśleć - wystarczyło mu przywalić.

  Ja sprawdziłam w nocy z soboty na niedzielę, ile notek poświęciłam bezpośredniej krytyce Tuska.  Okazalo się, że 63 - nieco ponad jedną na miesiąc.  U innych było ich znacznie wiecej.  Podobna ilość moich wpisów atakowała Komorowskiego.  W całej blogosferze jednak na jedną notkę o prezydencie Komorowskim przypadało co najmniej 10 o Tusku.

  A to przecież Komorowski otoczył się ludźmi z WSI i wypromował najbardziej antyobywatelskie ustawy.  Wytykano mu jednak najczęściej... błędy ortograficzne i tuszę żony.  Teraz Komorowski wiele zyskał na rejteradzie Tuska do Brukseli.  Czy nadal będzie traktowany w prawicowej blogosferze z taką wyrozumialością?

  W każdym razie Tusk zszedł z linii strzału.  Za niewiele miesięcy wszyscy o nim w Polsce zapomną i będzie on przyciągał tyle samo uwagi, co obecnie van Rompuy.  Prawicowi blogerzy będą zaś zmuszeni do uważniejszego przyglądania się scenie politycznej i włączenia analitycznego myślenia.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

31-08-2014 [11:13] - angela | Link:

A p.Elig to lewicowy ....

Obrazek użytkownika elig

31-08-2014 [12:06] - elig | Link:

  Nie.

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

31-08-2014 [12:25] - Jęzory Pasiukowski | Link:

Zapewniam Panią, że nie "wszyscy o nim zapomną". Za to co zrobił z Polską wcześniej czy później trafi do pudłą, chyba, że wcześniej ktoś z miasta lub ze WSI popełni na nim np. samobójstwo albo co innego. Nowa fucha tego współczesnego Dyzmy odsuwa tylko moment kary w czasie.

Obrazek użytkownika elig

31-08-2014 [22:39] - elig | Link:

  "Samobójstwo" zawsze było dość prawdopodobne.  Nowa posada odsuwa jednak tę groźbę na dłuższy czas.

Obrazek użytkownika nemo1

31-08-2014 [15:01] - nemo1 | Link:

Witam.Nie będzie tuska,ale będzie wyrób tuskopodobny.Po 10.04.2010.,w polityce Niemiec i Rosji wobec Polski obowiazuje zasada"nasz premier[tusk],wasz prezydent[komorowski].Już ci dwaj sąsiadujący z nami WIELCY BANDYCI I MORDERCY[patrz Smoleńsk],zadbają o stałośc i ciągłośc tej zasady na długie lata.Ewentualnie może nastąpic zmiana i szpak....bociana.Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika xena2012

31-08-2014 [16:54] - xena2012 | Link:

awans Tuska to wspaniały i jakże pouczający przykład dla wielu a najbardziej dla młodzieży.Nieważne jacy jesteśmy,kim jeśteśmy ,co sobą reprezentujemy byle posiąść umiejętność lizusostwa i wasalstwa wobec możnych świata. Przecież Tuskowi ta posada należy się jak psu kość właśnie za psie oddanie kanclerz Merkel.Ona sama o tym wie bo na ten stołek go wsadziła.Nie podzielam zachwytów mediów , polityków a takżr niektórych internautów nad ,,ważnością''tego stanowiska,a do łez rozśmieszył mnie blogujący młody działacz z Wrocławia bodajże Festigo.Jeśli kanclerz Merkel ma taki wielki wpływ na innych rządzących UE jak na Tuska możemy założyć że jest to Unia Niemiecka.

Obrazek użytkownika elig

31-08-2014 [22:40] - elig | Link:

  Też się NIE zachwycam.

Obrazek użytkownika aM

31-08-2014 [20:10] - aM | Link:

proponowal bym nie rezygnowac -Dyzma zawsze jest tylko Dyzma!- 2.5 max 5 lat i jest sie znowu na biezaco

Obrazek użytkownika elig

31-08-2014 [22:42] - elig | Link:

   Za pięć lat wszystko może się zmienić.  Kto rok temu wyobrażał sobie wojnę rosyjsko-ukraińską?