Złote rybki z PO

  Większość Czytelników zna prawdopodobnie najnowszą wersję bajki o rybaku i złotej rybce.  Na wszelki wypadek przypomnę ją jednak:

  Rybak złapał złotą rybkę i pyta ją:  Czy spełnisz moje trzy życzenia?  Rybka odpowiada:  Nie, ja jestem z Platformy Obywatelskiej - ja tylko obiecuję.

  Wczoraj /27.08.2014/ w Sejmie mieliśmy istny festiwal takich złotych rybek.  Pani marszałek Kopacz zamiast normalnej debaty urządziła przedwyborczy show.  Nie dopuściła opozycji do dyskusji.  Zamiast niej wypowiadali się kolejno ministrowie rządu Tuska i obiecywali, obiecywali i obiecywali.

  Portal Gazeta.pl sporządził zwięzły spis najważniejszych z tych obietnic  /TUTAJ/.  Wyszedł z tego dość zabawny tekst z dziedziny fantastyki.  Na tym tle zadziwiającym umiarem popisała się najważniejsza ZŁOTA RYBA, czyli premier Donald Tusk.  Obiecał on emerytom 36 złotych, a mógł przecież mówić o 36 tysiącach, milionach lub wręcz miliardach.

  Czyżby nawet obietnic zaczynało mu brakować?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ba.a

28-08-2014 [14:06] - ba.a | Link:

W obliczu tego,co dzieje się na Ukrinie i obecną własną sytuację,to aż się dziwię,że nie obiecał dofinnsowania w 90% nowych mieszkań dla młdych /spory elektorat/,zwolnieia całkowicie z podatkow nowo powstające firmy /też nie mały/,czy równie coś absurdalnego,ale za to robiącego wrażenie, a w realizacji odnoszącego taki sam skutek,jak to co obiecał.

Obrazek użytkownika elig

28-08-2014 [20:19] - elig | Link:

  Napisałam w notce, że Tusk wykazał się niezwykłym umiarem  :)))

Obrazek użytkownika ba.a

29-08-2014 [14:48] - ba.a | Link:

Ale on jest przekonany,że sypnął jak z rogu obfitości.Bo pomijając kwotę, to jest to zawrotny procent tej podwyżki emerytur,to jest 514%.

Obrazek użytkownika xena2012

28-08-2014 [16:09] - xena2012 | Link:

a ja się dziwię ,że posłowie tak łatwo dali się ,,spacyfikować''marszałek Kopacz arogancko narzucającej sejmowi nowe obyczaje.Mieliśmy więc zapewne w ramach nauki historii pokaz sejmu niemego.Żenujące przechwałki ministrów odnosnie pracy w resortach- ciężkiej ale jakże owocnej skłania do podejrzeń ,ze chyba nie byli trzeżwi opowiadając takie głupoty.

Obrazek użytkownika elig

28-08-2014 [20:17] - elig | Link:

  Posłowie obecnej kadencji są jeszcze gorsi niż inni politycy.  Większość z nich to bezwolne marionetki.