Komunikat Polskiego Związku Łowieckiego

W związku z licznymi zapytaniami myśliwych zrzeszonych w Kole Łowieckim " Wnyk " przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich, Polski Związek Łowiecki informuje, że informacja dotycząca wciągnięcia ptaka z rodziny Paridae czyli pospolitej Sikorki modrej na listę zwierzyny łownej jest informacją nieprawdziwą. 
Niewciągnięcie Sikorki modrej na listę ptaków łownych wynika z faktu, iż po odarciu z pierza z wyżej wymieninego ptaka - na talerzu - nie zostaje nic [ słownie " nic" ]
Jednocześnie przypominamy, że sezon polowań i patroszenia ptaków z rodziny kaczkowatych trwa od 1 stycznia do 31 grudnia.

                                                                                      Prezes Polskiego Związku Łowieckiego 
                                                                                                    mgr Hubert Jelonek

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-07-2014 [17:41] - NASZ_HENRY | Link:

POlowania na lisy zawieszone do odwołania ;-)

Obrazek użytkownika Siukum Balala

15-07-2014 [18:16] - Siukum Balala | Link:

na lisy powykładali trutki 

Obrazek użytkownika włóczykij

15-07-2014 [18:27] - włóczykij | Link:

Chyba jakieś przeterminowane,albo się uodporniły(lisy)

Obrazek użytkownika Siukum Balala

15-07-2014 [19:28] - Siukum Balala | Link:

nic podobnego, to jest o przedluzonym dzialaniu, do przodu na dwa pokolenia lisow dziala, dlatego tak wolno