LIVE : Dziś godz.12:00 – Marsz na Sejm - Rząd do dymisji

Zapraszamy dziś (sobota) godz.12:00 na demonstrację "Marsz na sejm - Rząd do dymisji"
Bedziemy tam z mikrofonem i nadamy relację na żywo.

Na stronie FB czytamy :
Kontynuujemy antyrządowe protesty organizując duży, ogólnopolski Marsz na Sejm! Czas pokazać prawdziwą mobilizację i dać rządzącym politykom wyraźny sygnał: Wasz czas się skończył!
marsz na sejm

  • Spotykamy się w sobotę 28 czerwca o 12.00 w Warszawie na Placu Zamkowym.
  • Traktem Królewskim idziemy pod Sejm!
  • Manifestacja będzie formalnie zgłoszonym zgromadzeniem publicznym.Organizujcie wyjazdy i przyjeżdżajcie!
  • Ekipa Tuska sama z siebie nie odejdzie!

Relacja na zywo

Poniżej odtwarzacze dla urządzeń mobilnych lub drogiego internetu

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marco.kon

28-06-2014 [07:59] - marco.kon | Link:

Komentarz który próbowałem wielokrotnie umieścić na portalu ONET i został zablokowany.
"Jako sympatyk UPR już od 1988 roku zastanawiam się w co i dla kogo gra Korwin-Mikke. Z tym co głosi Korwin-Mikke zapoznawałem się już od 1988m roku jako jeszcze dość młody i niedoświadczony człowiek, kiedy to Mikke zaczął brylować w TVP (PRL) . Byłem nim zafascynowany. Po 1989 roku rozpocząłem działalność gospodarczą na własny rachunek, i dalej popierałem Korwina-Mikke, zawsze na niego głosując. Po kilku latach działalności gospodarczej, widząc rozrastającą się biurokrację i koncesjonowanie wszystkiego, postanowiłem mocniej wesprzeć UPR, logistycznie i finansowo, licząc na to że wreszcie będę miał reprezentanta w sejmie. Tak było aż do pewnego spotkania z Korwinem-Mikke z przedstawicielami łódzkiego biznesu, w maju 1999 roku, w łódzkim SPATIF,ie. To co wtedy usłyszałem, spowodowało że zacząłem podchodzić do niego z rezerwą. A co usłyszałem ? To że kapitał nie ma narodowości i że nie wolno pomagać polskim firmom w imię "świętej" zasady konkurencyjności. Korwin NIGDY nie chciał przyjąć do wiadomości że konkurować może równy z równym, z takim samym dostępem do kredytów i takim samym ich oprocentowaniem. A ostatecznym ciosem w moje zaufanie do Korwina-Mikke było zobaczenie członków UPR na ostatnich miejscach list partyjnych PO. Ogłaszając dzisiaj termin Marszu Suwerenności , Korwin- Mikke czyni DYWERSJĘ w stosunku do ogłoszonego na dzisiaj Marszu na Sejm organizowanego przez Ruch Narodowy. Korwin-Mikke działa na rzecz utrzymania PO przy władzy."

https://www.facebook.com/photo...

Obrazek użytkownika NiepoprawneRadio.PL

28-06-2014 [08:30] - NiepoprawneRadio.PL | Link:

Marco,
Zadanie Korwina to ogłupić retoryką konserwatywno liberalną bez narodowego umocowania, jak największą liczbę młodych i mało doświadczonych ludzi. Refleksja przychodzi po latach i bezpośrednim kontakcie z większą niż jedna wypowiedzią JKM.

Obrazek użytkownika mada

28-06-2014 [09:11] - mada | Link:

Głosi proste prawdy dla prostych ludzi. Tylko, że prawdy już unieważnione przez panoszące się i będące u władzy w świecie lewactwo.

Obrazek użytkownika NiepoprawneRadio.PL

28-06-2014 [08:28] - NiepoprawneRadio.PL | Link:

Informacja z Twittera

Sebastian Kaleta ‏@sjkaleta

2/2 Policja ma nie szczypać się w używaniu gazu i pałek oraz ma aresztować jak najwięcej osób, bo jak cytuję "Tusk chce zakończyć sprawę."

Obrazek użytkownika marco.kon

28-06-2014 [12:59] - marco.kon | Link: