Nawet starzy SBecy go opuścili.

Układ rosyjski wykańcza właśnie układ gangstersko-sitewny zabezpieczenia prawno-instytucjonalnego interesów niemieckich w Polsce. Ponieważ Niemcy porzuciły już Polskę na rzecz pewniejszego partnera ukraińskiego oraz dogadały się z Rosją na rzecz jednolitej reprezentacji w Polsce, to układ ów potrzebny już nie jest. Nawet pojawiła się "sugestia" że wywiad rosyjski może podrzucić rozmowę WWP z Tuskiem na molo w Sopocie. Układ prezydencki z partyjkami kanapowymi, Dornem, JKMem i Ruchem Narodowym na kupę wystarczy, aby raz na zawsze odsunąć w cień PiS, ustawiając go w roli permanentnej opozycji. Donka się wykończy, a Schetyna, jako namaszczony przez Bula stanie na czele PO. Gowin będzie premierem - wszystko jak zapisano w księdze Sorosa... Początek tego scenariusza zaczęto realizować na jesieni 2012 r. Nawet Stokrotka powiedziała, że wszyscy "całe środowisko dziennikarskie jest przeciwko". Biedak, nawet starzy SBecy go opuścili.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Józef Darski

20-06-2014 [10:11] - Józef Darski | Link:

Prawdziwa hierarchia - córka mjra SB mówi do premiera: Czuj się zwolniony.

Niemcy nie opuścili Polski na rzecz Ukrainy. Bronią Tuska jako ofiary Ruska, co zaostrza stosunki między właścicielami Ubekistanu i to dobrze.

Obrazek użytkownika Strabon - Herodot

20-06-2014 [10:25] - Strabon - Herodot | Link:

Schetyna wydaje się pewniejszy jako bezpiecznik, zwłaszcza że nie ma "kompromitującej rozmowy z WWP".

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-06-2014 [10:42] - NASZ_HENRY | Link:

Olejnik dostała prikaz POrzucenia Tuska i POdała go na medialne POżarcie ;-)

Obrazek użytkownika angela

20-06-2014 [10:43] - angela | Link:

Wydaje mi sie,ze Schetyna nie POciagnie nowego ukladu,bo jest nie medialny.Ludzie go nie lubią. Tusk wszystko wcisnął ludowi,a Schetynie będzie b.trudno o ile niemozliwe.
Jak powiedział p.Obama,"społeczeństwo się organizuje" i ono BĘDZIE ICH NĘKAĆ, nie odpusci,a to jest juz zorganizowane środowisko,z marszow w obronie Tv Trwam.
Ja się sklaniam do opinii red.Sakiewicza.
Musza również byc ostrożni,bo młodzież z RN,nareszcie przejrzy jakie sa ich przywódcow intencje,i zmieni front na przeciwny,i poprą PiS.
Zobaczymy.

Obrazek użytkownika smieciu

20-06-2014 [12:38] - smieciu | Link:

Szczerze mówiąc to mnie to trochę rozbawił ten tekst. Doprawdy można wymyśleć mnóstwo lepszych sposobów na załatwianie takich spraw zakładając że to robią Rosjanie.
Po co u licha mieliby aż tak kompromitować dotychczasową władzę? Skoro chcą odstawić Tuska to czemu uderzają w jego pachołki, które mogą się dalej przydać zamiast w niego samego? To bez sensu. Naprawdę Pan wierzy że zniszczenie i kompromitacja PO, jej ludzi jest im na rękę? Że do władzy dojdzie JKM z Narodowcami i może SLD wejdzie w spółkę?
Sorki ale mi to ciężko sobie wyobrazić coś bardziej dziwacznego.

Moja prognoza jest taka że do władzy ma dojść PiS. Który dogada się Gowinem być może Ziobrem, być może Narodowcami a kto wie czy nie z JKMem. Ludzie pragną zmian a nie dotychczasowego układu. Ten kto nadaje obecnie bieg spraw w Polsce o tym dobrze wie.
Jedynym pytaniem jest tylko czym w tym układzie będzie tak naprawdę PiS? Kogo i co w tym momencie reprezentuje ta partia.

Obrazek użytkownika Strabon - Herodot

20-06-2014 [13:03] - Strabon - Herodot | Link:

Chodzi o to, aby upadek Tuska był spektakularny, a prezydent jako ojciec narodu wziął ster w swoje ręce i wyznaczył takiego figuranta, który pozwoliłby na pozamiatanie po Tusku, a jednocześnie gwarantował dojście "nowych sił", ale broń Boże nie PiSu, bo wtedy "trzepanie" objęłoby też prezydenta.