Polska jest bankrutem

Podsumowanie na koniec roku

Polska gospodarka warta 3 bln zł

Ukryty i jawny dług publiczny jest wart ponad 4 bln zł

Ergo: Polska jest bankrutem.

Gratuluję wszystkim PT złodziejom, którzy do tego przez 25 lat doprowadzili.

Niniejszym składam wszystkim Czytelnikom, Komentatorom, Autorom najserdeczniejsze życzenia Szczęśliwego Nowego Roku i doczekania czasów powywieszania na latarniach i drzewach wszystkich tych, którzy do takiego stanu doprowadzili oraz zaprowadzenia rządów ludzi uczciwych. Doczekajmy tego w 2014 r.!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Rybak

31-12-2013 [11:45] - Rybak | Link:

Nie wiesz o tym Bezsilny demiurgu?
Jeżeli Polacy przepieprzyli swoją ojczyznę, to nie mają już nic i nie mają też nic do gadania w tej sprawie!

Obrazek użytkownika Józef Darski

31-12-2013 [13:25] - Józef Darski | Link:

Nie było obcych wojsk. Nie było wojny i obozów koncentracyjnych. Nikt nie zmuszał do takich wyborów pod groźbą tortur i rozstrzelania. To tylko tchórzostwo i podłość pokazały do czego mogą doprowadzić człowieka i naród.

Obrazek użytkownika Rybak

31-12-2013 [14:41] - Rybak | Link:

Moim zdaniem w największym stopniu do takiego stanu państwa przyczyniła się głupota Polaków. Głupota spowodowana działalnością wrogów Polski, sprzedawczyków i rodzimych głupców.
No, ale jeżeli zamiast naprawiać filozofię (nauczanie mądrości), bo obecnie jest na manowcach, to się ją wycofuje z uniwerków, a wprowadza się naukę seksu wszelakiego i demoralizację.

Obrazek użytkownika Strabon - Herodot

31-12-2013 [16:03] - Strabon - Herodot | Link:

kompletna rezygnacja wynikająca ze zmęczenia materiału. Ludzie po komunie wierzyli, że coś się uda zmienić. Ponieważ doświadczają na co dzień tego, że od nich zupełnie nic nie zależy, to marzą tylko o tym, aby przeżyć i skorzystać z życia. Ludzie w 2005 r. uwierzyli PO i PiSowi. W 2007 r. uwierzyli PO. Niestety, co tu dużo kryć. Prezes Kaczyński nie umie porwać ludzi, otacza się intelektuałami, a większość wyborców to jednak osoby ze średnim wykształceniem. Cieszy, że profesorowie popierają PiS, ale dobrobyt budują nie profesorowie, a rzutcy przedsiębiorcy, a ci w dużej części albo wyemigrowali, albo skumplowali się z obecną władzą, albo tkwią w niszach, niekoniecznie chcąc się w cokolwiek zaangażować. Poza tym, kiedy państwo zabiera 50% dochodu, trudno o jakikolwiek ruch (2× więcej czasu zajmuje zapewnienie podstawowego bytu, oszczędności brak). Jednym słowem marazm... A kiedy zabraknie na emerytury dojdzie do buntu głodowego. A bunt głodowy to ślepa rzeź.

Obrazek użytkownika Rybak

31-12-2013 [18:06] - Rybak | Link:

No właśnie teraz budują, tylko nie u nas, a gdzie indziej, ale naszym kosztem.
Człowiek ma rozum i to rozum kierujący się dobrem wspólnym, a nie żądza zdobycia bogactwa, jest w stanie zbudować państwo sprawiedliwe, w którym każdy dostaje możliwość wypracowania sobie środków do życia na zasadach równych dla wszystkich.

Obrazek użytkownika misio

31-12-2013 [17:20] - misio | Link:

to tylko takie gadanie - dzisiaj wcale nie potrzeba obcych wojsk, wystarczy przejąć i zmonopolizować media oraz w odpowiednich miejscach w państwie wstawić agenturę i pozamiatane. W tej sytuacji jakieś obce wojska byłyby wręcz przeciwskuteczne budząc naturalny sprzeciw.
Wbrew pozorom tzw. "demokracja" w odpowiednich warunkach jest systemem stosunkowo dobrze sterowalnym - sami Polacy nie mieli tu wiele do gadania i nie zrobili niczego ani świadomie ani dobrowolnie.
Ciekaw jestem w jakim innym narodzie po ćwierć wieku prania mózgów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu prawie 30% nie dałoby się ogłupić. Tak więc nie przesadzajmy z tym biciem się w piersi, tym bardziej że mamy przeciw sobie wszystkich możnych tego świata, tak ze wschodu jak i zachodu.

Obrazek użytkownika wicenigga

31-12-2013 [19:38] - wicenigga (niezweryfikowany) | Link:

Nie tylko dzisiaj.

Sląska i Pomorza Zachodniego nikt nie podbił zbrojnie. Czy tamta sytuacja i obecna są POdobne?
W zupełności!

Obrazek użytkownika Kenneth

31-12-2013 [12:59] - Kenneth | Link:

i nadejscia Czasu Sprawiedliwosci Zrealizowanej !!!!!!!!

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

31-12-2013 [13:21] - CzarnaLimuzyna | Link:

W tekście brakuje konkretu wizualnego. Nie wszyscy zadają sobie trud poczytania na ten temat.

"Dług ukryty  jest  sumą zobowiązań ZUS wobec obecnych i przyszłych emerytów. Nie obejmuje on – jak podkreśla FOR – zobowiązań wynikających z rent przyznawanych przez ZUS, a także rent i emerytur z KRUS oraz dla służb mundurowych. Razem z takimi elementami, dług może wynieść, wedle bardzo przybliżonych szacunków – 300-350 proc. PKB."

A co z zadłużeniem w Służbie Zdrowia ?

DŁUG NA PEWNO PRZEKROCZYŁ 3 BILIONY ZŁ !

Zwracam uwagę, że za ten stan rzeczy odpowiada kilka milionów tępych s..synów (lemingów), którzy głosują na PO, SLD i resztę popłuczyn. TO IM W TE TĘPE MORDY NALEŻY TO WYKRZYCZEĆ - BO TO ICH WINA.
Zwracam także uwagę , że w kasandryczny chór wkomponował się ostatnio osobnik noszący nazwisko "Balcerowicz" - cóż za ironia losu...

Obrazek użytkownika wiechu29

31-12-2013 [15:22] - wiechu29 | Link:

Kiedy w historii ludzkości były rządy "UCZCIWYCH" i w jakim to było kraju?
Kto wie albo słyszał o uczciwych Politykach???????????Ponad 60 lat nie zaznałem tego luksusu żeby kogoś z nich polubić albo na ołtarze wynosić.

Obrazek użytkownika wicenigga

31-12-2013 [15:31] - wicenigga (niezweryfikowany) | Link:

i serdeczne wzajemności.

pees
rozrywanie też jest zakazane? Nawet spontaniczne?

Obrazek użytkownika marekwu

31-12-2013 [22:32] - marekwu | Link:

Ja myślę, że grubo ponad dwieście lat trwa pranie mózgów, tak że, jest nieźle...Królowa Polski jeszcze się nad nami wstawia.

Obrazek użytkownika ba.a

01-01-2014 [09:22] - ba.a | Link:

Znowu opowiadacie o tym, jak jest. Tak. Jest tak jak piszecie,ale kto powie jak nakłonić te 30%usłużnych zasługokratów,aby stali się przyzwoitymi ludzmi? Jak doprowadzić do karania tych,którzy łamią prawo,a stróże prawa chronią ich przed odpowiedzialnością.Jak podziałać aby/już teraz każdego dnia/ nie ginęło dziecko z rąk własnych rodziców? Jak uchronić się przed tym, aby moja kieszeń,była moją kieszenią,a nie sakwą ministra rozbójnika? Jak?Jak?Jak?
Nowy Rok niech będzie pomyślny.