Nic się nie stanie

"Taśmy prawdy" nic w Polsce nie zmienią. TVN wymyśli coś, za co można obarczyć PiS. Reszta przyklaśnie. W tym kraju nie ma wolnych mediów ( a te co są nie mają żadnego znaczenia)  i to jest problem podstawowy. Opinii publicznej można wmówić wszystko. Społeczeństwo nie myśli w kategorii racji stanu a co za tym idzie nie jest gotowe do mądrego głosowania (nie mówiąc już o rewolucji). Tego rządu nie obalił Smoleńsk (trotyl na wraku Tupolewa, który faktycznie tam był), Amber Gold, afera stoczniowa, wiek emerytalny 67 i podwyżki podatków. Nie obaliła go infoafera i inne bandyckie afery. Nie obalą też te taśmy.

Prawicowi publicyści oddziałujący na "szerokiego" czytelnika, jak: Ziemkiewicz czy Warzecha nie upatrują w Tusku zdrajcy. Codziennie patrzą na zdradę, a jej nie widzą. A Ci, którzy mówią i piszą świętą prawdę nie są słuchani. Mają marginalne znaczenie. Jak się może coś zmienić?

Potrzeba jeszcze z 10 - 20 lat względnego pokoju aby odbudować elity. Tyle w temacie. Studzę entuzjazm jakby komuś przyszło do głowy, że "to koniec Tuska".

http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/nic-sie-nie-stanie.html

AS

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika taganka

14-06-2014 [21:05] - taganka | Link:

To jest oczywista oczywistość
Nie ma takiej afery, która mogłaby zaszkodzić w jakiejkolwiek mierze obecnemu nierządowi.
Mimo że państwo polskie istnieje tylko teoretycznie to jednak zdaje egzamin - "państwo polskie zdało egzamin".
Dopiero kiedy to wielkość odsetek od długu zrówna się z PKB, a w garnku przeciętnego Polaka zabraknie nawet kości, to tak, wówczas być może nastąpią jakieś zmiany.
Ale to jeszcze jakiś czas potrwa.

Obrazek użytkownika gorylisko

14-06-2014 [21:18] - gorylisko | Link:

kolega mnie uprzedził... nic się nie stanie i tyle... co do  w/w prawicowych czy raczej "prawicowych" dziennikarzy to ma pan rację w 200 % są zbyt układni, zbyt im zależy na zaproszeniach do telewizji czy na bankiety czy gdzie indziej, żeby by dali radę powiedzieć prawdę...
warzech podapdł mi mocno strofując młodą dziewczyną, nie głupia zresztą a propos pojęcia zdrada... problem w tym, że to dziecko miało, ma i będzie mieć w 200 % rację...zaś warzecha okazał się asekuranckim dupkiem

Obrazek użytkownika Marek1taki

15-06-2014 [10:27] - Marek1taki | Link:

Witam Gorylisko. Ma Pan mi coś do powiedzenia?

Obrazek użytkownika wandaherbert

14-06-2014 [21:30] - wandaherbert | Link:

to nie problem wolnych mediow,przeciez okolo 35%Polakow te media nie zdegenerowaly,a dlaczego ,bo są to ucziwi i poslugujący sie mozgiem obywatele.Ta reszta ,to albo prymitywne osobniki,ktorzy polkną kazda bzdure,a pozostali to zdrajcy,kapusie ,zlodzieje[glosowanie w więzieniach]. Poki ta grupa nieuswiadomionych nie zmądrzeje to będzie miał PiS problem w Sejmie z wiekszoscia . Tu trzeba dzialac

Obrazek użytkownika adriano

14-06-2014 [21:43] - adriano | Link:

Jakie 35%? 35% z czterdziestu-paru uprawnionych do głosowania a w tych wyborach z dwudziestu-paru. Mówimy o kilku milionach pośród 37 milionowego bezmózgowia/lub zaprzaństwa/lub zwykłego tumiwisizmu.
:
Rozumiem, ze intencja tego wpisu było niezgodzenie się ze mną... ale w gruncie rzeczy Pan się ze mną zgodził. Pan napisał: "Poki ta grupa nieuswiadomionych nie zmądrzeje to będzie miał PiS problem w Sejmie z wiekszoscia . Tu trzeba dzialac"

A ja napisałem, że potrzeba co najmniej 10 - 20 lat. Jest jeszcze inna opcja....

Obrazek użytkownika wandaherbert

14-06-2014 [21:55] - wandaherbert | Link:

mialem na mysli tylko tych ,ktorzy biora udzial w glosowaniu,reszta dla mnie jako obywatele nie istnieje.Czy trzeba czekac az tyle lat,mam nadzieję ,ze juz dorasta mlode patriotyczne i inteligentne pokolenie ,ktore za 5lat obali ten pomagdalenkowy uklad

Obrazek użytkownika arieltiamson

15-06-2014 [04:53] - arieltiamson | Link:

Bardzo dobry artykul, bo prawdziwy. Smutny, ale szczery do bolu.
Gratulacje.
Dodalbym tylo do braku niezaleznych mediow brak organow scigania i sprawiedliwosci.

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, ze jedyna opcja na porzadek i normalnosc jest spoleczenstwo z maczetami i kijami bejsbolowymi robiace porzadek z rzadem i sadownictwem.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-06-2014 [08:11] - NASZ_HENRY | Link:

TO dożynki Tuska na WSI rośnie już nowe POkolenie ;-)

Obrazek użytkownika Marek1taki

15-06-2014 [10:26] - Marek1taki | Link:

@autor
Pozwolę sobie nie zgodzić się o tyle, że bierność społeczeństwa nie jest tu przeszkodą jeżeli taśmodawca ma za cel głębsze zmiany. Podobnie w czerwcu 1989r. to nie społeczeństwo decydowało o kształcie zmian lecz było mięsem wyborczym.