PiS poza Sejmem. Jaruzelski patronem

Sensacyjne wyniki sondażu wyborczego. Wczorajsze zwycięstwo PiS byłoby niemożliwe za rządów szefa WRON. Jaruzelski patronem placu, na którym postawiony zostanie ponownie pomnik „braterstwa broni”.

Wedle najnowszego sondażu przeprowadzonego na reprezentatywnej grupie 1017 osób* przez renomowany ośrodek badawczy zaraz po zamknięciu lokali wyborczych i śmierci ob. Jaruzelskiego w dniu wczorajszym,  Prawo i Sprawiedliwość nie dostałoby się  do Sejmu.

W ww. sondażu:
Platforma Obywatelska uzyskała 51%,
Sojusz Lewicy Demokratycznej  - 27%,
Twój Ruch – 22%,
Komunistyczna Partia Polski – 11%,
Polskie Stronnictwo Ludowe – 5%,
Prawo i Sprawiedliwość – 4%
Pozostałe ugrupowania polityczne uzyskały poparcie mniejsze niż 2%

* pracowników Agora S.A. oraz Grupy TVN

Wyniki sondażu nie wywołały jednak spodziewanego entuzjazmu na Czerskiej i Wiertniczej, gdzie na znak żałoby wywieszono czarne chorągwie, a rzecznicy obu spółek we wspólnie wydanym oświadczeniu zapowiedzieli przeprowadzenie wewnętrznego śledztwa, mającego na celu wykrycie owych 4% pracowników, gotowych oddać głos w wyborach parlamentarnych na „faszystowską”, „antysemicką”, „skrajnie prawicową”, „antyeuropejską” , „antykomunistyczną”, „szowinistyczną” partię wodza Jarosława Kaczyńskiego.

Redaktor naczelny „Gazety Wyborczej” podkreślił, iż nie po to w 2003 roku „Wyborcza” umieściła na swojej winiecie hasło „Nam nie jest wszystko jedno”, aby teraz tolerować w swoim gronie zdrajców i prześladowców „człowieka honoru”. Zespołowi „GW” z pewnością nie jest wszystko jedno, bo z pełną konsekwencją od lat walczy – wzorem I sekretarza KC PZPR tow. Jaruzelskiego - o jedność moralno-polityczną wszystkich mieszkańców terytorium nad Wisłą, Bugiem i Nysą Łużycką. Program „Wyborczej” programem  narodu.

Na forum GW ukazał się apel pracowników spółki, w którym podkreślono, iż „pajacom, pachołkom, szalbierzom, sprzedawczykom, służącym zgniliźnie i ohydzie pisowskiej polityki mówimy stanowcze: NIE”.  Jednocześnie zaapelowano o godne uczczenie oraz masowy udział w pogrzebie autorytetu moralnego wszystkich „postępowych” ludzi  – tow. gen. Wojciecha Władysławowicza  Jaruzelskiego. Zainicjowano także akcję: „Płakałem(am) po I sekretarzu”.

Pracownicy obu spółek medialnych poparli wniosek szefa SLD Leszka Millera o ogłoszenie  żałoby i zaapelowali o rozszerzenie go na wszystkie kraje UE. Tow. Jaruzelski był – jak słusznie zauważył szef SLD – ofiarą stalinowskich represji. Do śmierci Stalina awansował zaledwie do stopnia pułkownika LWP. Generałem został dopiero za rządów tow. Nikity Chruszczowa, na wniosek marszałka obu narodów – Konstantego Rokossowskiego.

Na ręce prezydent Warszawy wpłynął wniosek o nadanie imienia zmarłego gienierała placu, na którym w dniu 17 września 2014 roku zostanie ponownie postawiony pomnik „czterech śpiących”. Rada Miasta w trybie nadzwyczajnym rozpatrzy ten wniosek, tak aby zmiana ta została przeprowadzona do dnia pogrzebu tow. Ślepowrona.

Kancelaria (P)rezydenta z pełnym zrozumieniem przyjęła oświadczenie rzeczników obu spółek i ustami najbliższego współpracownika głowy państwa zadeklarowała skierowanie wniosku do premiera o powołanie specjalnego zespołu, złożonego z przedstawicieli wszystkich najważniejszych służb specjalnych, który ma pomóc w tym śledztwie.

Ob. (P)rezydent oraz ob. Lech Bolesław Wałęsa zapowiedzieli swój udział w uroczystościach pogrzebowych tow. Spawacza. Mszę pogrzebową koncelebrować mają księża: Boniecki, Sowa oraz Lemański.

Rzecznik prasowy Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej oraz doradca szefa Bundesnachrichtendienst Republiki Federalnej Niemiec wyrazili gotowość wysłania na pomoc Polsce własnych specjalistów, co spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem rzecznika prasowego MSZ, b. pracownika spółki Agora S.A.

Prezydent FR ppłk. W. W. Putin odznaczył pośmiertnie tow. генералa Jaruzelskiego orderem bohatera Związku Radzieckiego za wieloletnie wysiłki na rzecz „ustanowienia wieczystej przyjaźni polsko-radzieckiej” oraz zapowiedział nadania jego imienia ulicy w centrum Moskwy.

Rada Etyki Mediów poparła natychmiastowe dyscyplinarne zwolnienie wykrytych myślozbrodniarzy w obu medialnych spółkach, rzecznik rządu zapewniła , iż  zostaną oni  skierowani na przymusowe badania psychiatryczne. 

O wynikach śledztwa będziemy Państwa informowali na bieżąco. Uruchomiony został także specjalny telefon zaufania - 22 762-45-47, obsługiwany na przemian przez szefa komisji wojskowej sejmu oraz największy autorytet galaktyczny ps. „Profesor”.

W ambasadzie FR w Warszawie została wyłożona księga kondolencyjna.
Do zobaczenia na pogrzebie. W Moskwie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-05-2014 [10:48] - NASZ_HENRY | Link:

Jaruzelski zmarł już kilka dni temu. Wczoraj odłączono go od aparatury łamiąc ciszę wyborczą ;-)

Obrazek użytkownika Godziemba

26-05-2014 [13:09] - Godziemba | Link:

Właśnie - dlaczego leśni dziadkowie z PKW nie przerwali głosowania po tym drastycznym naruszeniu ciszy wyborczej?

Obrazek użytkownika Vinitrol

26-05-2014 [12:12] - Vinitrol | Link:

"Do zobaczenia na pogrzebie. W Moskwie."
No własnie, może jakaś akcja społeczna tzw. "charytatywna". W ramach tej akcji zobowiązuje się (mając na uwadze zasługi gienerała dla ojczyzny) "własnymi ręcami" zatargac jego trumienke do jego ojczyzny.
Ewentualnie wsadźmy trumienkę do jakiegoś tupolewa i niech sobie leci. Już ZSRR będzie wiedziało co robić. Mają wszak doświadczenie....
ps. z tym wyjazdem do moskfy to ja żartowałem. Max co mogę, to zatargać trupa na granicę. Jak ma śmierdzieć niech śmierdzi teraz tam. Nam już smrodu wystarczy.

Obrazek użytkownika Godziemba

26-05-2014 [13:11] - Godziemba | Link:

Prawdziwe kino będzie jak Putler zgłosi chęć przyjazdu na pogrzeb "człowieka Moskwy"  renegała W.W. Jaruzelskiego.