Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Do dupy i na drzewo!

jazgdyni, 25.05.2014

PiS znowu przerżnął.  Choćby nie wiem co Jarosław mówił do mikrofonu, znowu przegrana.
 
Ostatnie skarpetki tu z Krzysztofem Pasierbiewiczem zdzieraliśmy, by PiS jakoś wyszedł na swoje.
Nada... Głupki przy prezesie będą rozkładać każde zadanie.
 
Psychol triumfuje... Co jest?
 
- Naród jest na prawdę taki durny, że wybiera złodziei?
- Naród też kradnie na potęgę, więc złodziej jest lepszym wodzem?
- PiS jak zwykle, po raz siódmy spier...ł wybory bo jest bandą palantów?
- PiS specjalnie nie chce wygrać, bo po co im to?
 
Ludzie! Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, bo nigdy z tego bagna nie wyjdziemy!!!
......................
Dla prezesa i dla pisu
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 6281
Domyślny avatar

Sceptyk

26.05.2014 00:02

A po co Prezesowi zwycięstwo? Przecież rządzenie jest niewygodne. Lepiej pomstować na zdrajców, ruskie serwery itp. Wystarczy poczytać niektórych tutejszych blogerów - jedni piszą o fałszowaniu, a inni o tym, że to jest wielkie zwycięstwo. A tak naprawdę nie ma nic lepszego niż być przewodnią siłą opozycji. Można opowiadać, jak by to było super, jakby się rządziło. A tak naprawdę największy psikus zrobią wyborcy PiSowi, jak ich wybiorą do rządzenia. Wtedy dopiero się zacznie panika.
willys

willys

26.05.2014 02:30

Dodane przez Sceptyk w odpowiedzi na A po co Prezesowi zwycięstwo?

Tak toczna! tow.sceptyk
Ula Ujejska

Ula Ujejska

26.05.2014 03:49

Dodane przez Sceptyk w odpowiedzi na A po co Prezesowi zwycięstwo?

Tiaaaa. A było poczekać na PKW a nie sugerować się łże sondażami :)
Z Pańskiego wpisu wnoszę, że panikujecie już na samą myśl że PiS może wygrać :)
jazgdyni

jazgdyni

26.05.2014 07:31

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Tiaaaa. A było poczekać na

Tak Pani Ulo!
Jest poranek i już jest dobrze!
Jednak PIS!!!!!!!!!!!!!!
Domyślny avatar

Sceptyk

26.05.2014 07:42

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Tiaaaa. A było poczekać na

No strasznie panikuję, wręcz trzęsę się ze strachu.
minimax

minimax

26.05.2014 02:26

"Co jest?" IMHO jedna z odpowiedzi brzmi: O ile u zarania IIIRP byla krajem ZAPROJEKTOWANYM przez zdrajcow dla qrew i zlodziei, tak obecnie JEST krajem zdrajcow, qrew i zlodziei, przynajmniej pod wzgledem zarzadu i aspiracji :| Moje pokolenie jest ostatnim z pokolen KONTESTACJI, po nim nastapilo WYCHOWANE w IIIRP PIERWSZE POKOLENIE AFIRMACJI. Stad wygrana PO w 2007 - do AKCJI wkroczylo pokolenie `89 i nastepne...
jazgdyni

jazgdyni

26.05.2014 07:33

Dodane przez minimax w odpowiedzi na "Co jest?" IMHO jedna z

Ja też z pokolenia kontestacji...
Dlatego to mnie tak wq...ło.
Ale już jest poranek. PIS WYGRAŁ !!!!!!!!!!!!!
Ula Ujejska

Ula Ujejska

26.05.2014 03:46

Więcej wiary w ludzi nie zaszkodzi. PiS prawdopodobnie wygrał - z  wyników 60% komisji PiS prowadzi z przewagą ponad 5% :)
Domyślny avatar

siermięga

26.05.2014 07:18

Teraz to panom przyjdzie własne stopy zdzierać jak skarpetek zabrakło ,tylko po co wam to !?
jazgdyni

jazgdyni

26.05.2014 07:35

Dodane przez siermięga w odpowiedzi na Teraz to panom przyjdzie

Marudzicie kolego!
Nie chcecie zmian? Chcecie tkwić w tym bantustanie?
jazgdyni
Nazwa bloga:
Żadnej bieżączki i propagandy
Zawód:
inżynier elektronik, oficer ETO (statki offshore), obecnie zasłużenie odpoczywa
Miasto:
Gdynia

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 157
Liczba wyświetleń: 8,962,823
Liczba komentarzy: 32,585

Ostatnie wpisy blogera

  • Czyżby wreszcie? Budowa IV RP start!
  • Boski nekar – eliksir życia
  • Wreszcie to się stało

Moje ostatnie komentarze

  •  Ciekawe.
  • @paparazziPapaFakt, niestety swoje lata mam. Mimo tego, jak się przekonał o tym jeden naćpany gangus, całkiem niedawno, gdy złapałem go w precyzyjnym miejscu, że aż uklęknął i błagał o łaskę. I mam…
  •       @Ula UjejskaCześć Ulu. Jakże miło cię ponownie widać. Mam nadzieję, że ze zdrowiem wszystko w porządku?Widzisz, moi przodkowie to kresy. Czyli Rzeczpospolita ON.…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • PROWOKATOR
  • Czego my nie wiemy, choć powinniśmy wiedzieć.
  • Mafia powstała w Trójmieście. Tak, jak obecny rząd.

Ostatnio komentowane

  • EsaurGappa, Właśnie widziałem nagranie z Belfastu gdzie morderca z Sudanu na oczach Irlandczyków mordował ich rodaka,z tego filmiku wynika że miejscowi byli bezbronni,a najstarszy z nich jakiś gość 60 + jako…
  • Tomaszek, Punkt widzenia z miejsca siedzenia .
  • jazgdyni,  Ciekawe.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności