Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy

Zbigniew Kuźmiuk, 19.04.2014
Błogosławionych i Radosnych Świąt Wielkiej Nocy!
Niech Tajemnica Zmartwychwstania stanie się dla nas źródłem odrodzenia wiary, umocnienia nadziei i zwycięstwa miłości!
Niech Zmartwychwstały Jezus napełni serca wszystkich prawdziwą radością i pokojem.
Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy
życzy
Zbigniew Kuźmiuk
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 3107
Domyślny avatar

xena2012

20.04.2014 16:34

wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych.
Domyślny avatar

Ewa G

20.04.2014 22:12

Wszelkiej pomyślności dla Pana i całej Pana rodziny...
Zbigniew Kuźmiuk
Nazwa bloga:
Blog autorski
Zawód:
Zbigniew Kuźmiuk
Miasto:
Radom

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 6, 027
Liczba wyświetleń: 10,477,353
Liczba komentarzy: 15,962

Ostatnie wpisy blogera

  • Jeszcze w 2025 r. ekipa Tuska zadłużała Polskę o 0,9 mld zł dziennie, a w maju 2026 r. już o 1,5 mld zł dziennie
  • Premier Tusk ochoczo zabrał się za odbieranie wiarygodności sygnaliście, więc prokuratura Żurka niczego nie wyjaśni
  • Wrócił Tusk, wracają pomysły poniesienia wieku emerytalnego, likwidacji 13.i 14.emerytury,cięć w programie 800 plus

Moje ostatnie komentarze

  • Ja jestem teraz posłem do polskiego Sejmu  a w Parlamencie europejskim pracowałem do roku 2009
  • Jak dogonimy Niemcy pod względem poziomu infrastruktury technicznej i społecznej to wtedy zaczniemy mieć budżety zrównoważone. Pozdrawiam

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Kogo my mamy za prezydenta?
  • Czy śmierć Andrzeja Leppera spowoduje polityczne trzęsienie ziemi?
  • Za gaz płacimy jak za przysłowiowe zboże

Ostatnio komentowane

  • Marek Michalski, Czy nie można napisać "świadek" albo "kapuś", w zależności od sytuacji, zamiast "sygnalista"?Proszę się zreflektować, byle nie "ogarnąć".
  • u2, "po 11 godzin dziennie i to przez 7 dni w tygodniu i jednocześnie był zatrudniony w 3. innych palcówkach" Można? Można! U Tuska wszystko jest możliwe :) Dzisiejsze nagłówki krzyczą, że kamaryla…
  • u2, "poniesienia wieku emerytalnego, likwidacji 13.i 14.emerytury,cięć w programie 800 plus " Zawsze jak rządzi gauleiter Tusk to nie ma kasy na nic. Gauleiter Tusk nie wie gdzie są pieniądze…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności