Max Kolonko - agent wpływu?

„Max Kolonko-  mówi jak jest”, a co ostatnio mówi, że Putin jest cool. Ale zacznijmy od początku. 

Wydawało się, że Mariusz Max Kolonko ma już lata świetności za sobą, owszem pojawiał się czasem w mediach, puszczano jakieś jego produkcje, był nawet przez chwile popularny na pudelku, ale to dzięki Weronice Rosati, która słynie z tego, że próbuje zrobić karierę w Hollywood i spotyka się ze starszymi od siebie facetami. Posiadanie własnego programu w Superstacji to raczej nie był sukces, ale zarobek jakiś owszem i nagle zapragnął pojawić się na youtube. W 2012 roku założył swoje konto i powoli, lecz systematycznie zaczynał zdobywać coraz więcej odsłon i subskrypcji.
 
 A co na tym kanale można było usłyszeć, trochę populizmu, trochę prawdy, ale zaczęła mu rosnąc popularność, kiedy zaczął otwarcie atakować Islam, a właściwie jego radykalny, wojowniczy odłam. Fair enough, dostało mu się za to od „Wyborczej” , ale zyskał większą popularność w necie, oraz wielu przypomniało się, że był kiedyś taki dziennikarz. Walczył z TVP, krytykował socjalizm, czym zyskał sobie popularność wśród „korwinowców”, ale od całkiem niedawna zaczełą pojawiać się u niego antyukraińska retoryka, można nie lubić Ukraińców, może w przeszłości skrzywdzili jego rodzinę, ale raczej nie. Zaczęło się od nagłaśniania incydentu z obrzuceniem jajkiem Komorowskiego, należy o tym mówić  owszem, ale Prezydenta RP nie witały jakieś wielkie antypolskie manifestacje jak na G.W.Busha , a nie chęć między każdymi narodami istnieje. Później pojawił się program o rewizji Jałty i znowu, że może by tak odzyskać Kresy. Ja też tak lubię sobie pomarzyć, ale z kolegami przy kielichu, ale tak oficjalnie. Czarę goryczy przelało, mianowanie Putina Człowiekiem Roku 2013, co on takiego zrobił, że mu się należało to nie wiem (wybitny i sprawny polityk?). A później już tylko krytyka Majdanu i stwierdzenie, że Ukraińcy sobie na to zasłużyli. Takich rzeczy to nawet nie można było usłyszeć z ust księdza Sakiewicza – Zaleskiego, który nie krył się, że nie podobają mu się flagi UPA na Majdanie i nie pochwala polityki PiS., bo najpierw rozliczenie za przeszłość, a dopiero wtedy współpraca, ale nie sądzę żeby teraz cieszył się z tego co się dzieje.
 
 Dziwnym trafem to co mówi Max Kolonko jest trafne z rosyjska propagandą medialną. Można zapytać, czy przypadek, podobne rzeczy mają się z naszymi narodowcami. A ostatnio w sieci ujawniło się mnóstwo rusofili i wrogów Ukrainy. Pytam, czy to przypadek. Max kolonko pozyskał sobie sporą grupę zwolenników i miłośników, młodych korwinowców i nie tylko, którzy powtarzają za Maxem jego bzdury.  Być agentem wpływu niezła fucha, Wolter też nim był i pisał pięknie o Katarzynie, a jak się finansowo powodzi panu Mariuszowi to nikt nie wie. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zdzichu z Polski

04-03-2014 [18:54] - zdzichu z Polski | Link:

pozwalającą na odróżnianie Prawdziwych Polaków od lemingów, lewaków, agentów wpływu.
pierwsza to czytanie GW, druga to stosunek do tez Macierewicza, teraz stosunek do Majdanu.

Obrazek użytkownika kw123

04-03-2014 [21:05] - kw123 | Link:

Gdy nowy stary parlament zaczął od języka nasunęło mi się pytanie
Czy Srebrenica mogłaby się wydarzyć w Ukrainie?
Towarzysze walki Bandery za oceanem mają się dobrze.
Co ma poparcie ukraińskiego ludu w walce o prawo do godnego życia do zwrócenia uwagi na agresywnych kumpli Hitlera?