współczuję zwykłym ludziom na Ukrainie i dziwię się

naszym komentatorom, którzy się dziwią, że (nie)rząd donka tuuuskaaa nic nic nie  robi. Nic bardziej fałszywego. Donek i jego banda po prostu nie tracą okazji, żeby siedzieć cicho. Rozgrywającymi są w tej partii rosja putina i niemcy merkel. Onegdaj, wspomniano o radzieckich korzeniach i obecnie rosyjskiej smyczy anieli, tedy nie traci ona okazji, żeby się z niej urwać handlując Ukrainą.  Przywódcy opozycji ukraińskiej dali się omamić szkopom... moim zdaniem, niema tego złego co by na dobre (Polsce) nie wyszło. Ukraińcy zorientują się rychło...o ile już do nich nie dotarło iż "dwa wielkie narody" jak to był określił swego czasu putin, handlują nimi. Handel idzie bardzo twardo i może się zamienić w "szorstką" przyjaźń...a może (daj Boże) w zimną wojnę pomiędzy niemcami a rosją. Jak się towarzystwo poprztyka na ostro to do akcji wkroczy donek... oczywiście on sam to może ku***ę w krzakach... merkel wyda mu polecenie wyciągania gorących kasztanów z ognia, coby Ukraińcy mogli sądzić, że to Polska ich zawiodła.  Po prostu, niemcy mogą Polską pozorować ustępstwa na rzecz rosji. W rezultacie, rosja ugryzie swoje, niemcy ugrają swoje zaś rozżaleni mieszkańcy Ukrainy będą mieli swój żer w postaci zdradzieckich Polaków.  Merkel, za obietnicę jakiejś posadki w łuuuujnii, skusi donka do jakichś działań na rzecz Ukrainy z których nic nie wyjdzie... z kolei putin, podpuści banderowców na Polskę i... jaka ładna katastrofa ?
Finał może być taki, dwuczęściowa Ukraina, obydwie części wrogie Polsce i dobre niemcy mające swoje przyczółki na Ukrainie, z których może wyprowadzić flankujące działania przeciw Polsce. Tak widzę przyszłe działania w tej materii... Kiedy (kon)donek z hukiem wkroczy do działań na rzecz Ukrainy to proszę nie mieć złudzeń, że będzie działał w interesie Polski. Otrzyma on szczegółowe instrukcje co ma robić tak, żeby Polska wdepła w g... a niemcy wyszły na szlachetny naród pokój miłujący. Ciekawe kto będzie bezpośrednim nadzorcą tuska z poreki niemieckiej ? Bo raczej nie sądzę, żeby szkopy tak ważną i delikatną sprawę zostawili tubylcom... na razie sytuacja rozwija się po myśli niemiec i rosji. Moim zdaniem to tylko kwestia czasu kiedy obydwie nacje gangsterów wezmą się za łby...a awtedy merkel pokaże donkowi janukowycza i powie donek, bierz go !! A donek jak to donek, w podskokach zacznie szarpać janukowycza a może nawet putina po nogawkach obiecując Ukrainie i  Ukraińcom cuda na kiju. Cała impreza skończyć się może erupcją nienawiści ukraińców dla zdradzieckiej Polski.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

19-02-2014 [18:15] - Ula Ujejska | Link:

Do wyborów jeszcze dwa lata, więc szkody mogą być nieodwracalne. Mam nadzieję że w PiS widzą te zagrożenia.

Obrazek użytkownika gorylisko

19-02-2014 [18:20] - gorylisko | Link:

partię ukraińską, mając waleta donka w rękawie bo asem go nazwać raczej ciężko... kiedy zrobi sie gorąco, spuści go ze smyczy z rozkazem glośnego ujadania
i gryzienia po nogawkach... opozycjonistów...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

19-02-2014 [19:00] - NASZ_HENRY | Link:

Ukraina ma szansę o ile znajdą się kapitanowie, którzy chcą zostać szybko generałami ;-)

Obrazek użytkownika siermięga

19-02-2014 [19:15] - siermięga | Link:

czy ktokolwiek inny i szczerze mówiąc nic mnie to nie obchodziło ani nie obchodzi ponieważ zawsze stawiałem dobro mieszkających tam Polaków ponad wszystko i nasz interes jako państwa w przyszłości.Niech się biją w piersi ci co tam słali wyrazy poparcia,tylko nie wiedzieli komu je ślą.Mogę jednego tylko im życzyć aby przejrzeli na oczy i odblokowali uszy nim drugi raz zaczną cokolwiek słać i komu.Ubolewają nad rozlewem krwi a jak myśleli ,że niby czym to miało się zakończyć przy tak podzielonym społeczeństwie-politycznie i religijnie i braku empatii do śmierci [cudzej]!

Obrazek użytkownika Henryk

19-02-2014 [19:24] - Henryk | Link:

scenariusz bedzie perfekcyjnie rozegrany przez Niemcy ... z Donkiem na salonach europejskich w tle. No chyba ze ludzie sie wreszcie polapia ze "malpy" z nich robia. To wtedy bedziemy miec "wiosne ludow". Nie wiem co gorsze.

Obrazek użytkownika RobertJerzy

19-02-2014 [19:43] - RobertJerzy | Link:

Czy można poprosić o więcej informacji o radzieckich korzeniach Angeli Merkel ?

Obrazek użytkownika gorylisko

19-02-2014 [22:16] - gorylisko | Link:

w końcu, jak było nrd i była działaczką ludowej młodzieży to wyjeżdżała z plecakiem podróżówać po zsrr... problem w tym, że mało kto mógł tak sobie wyjechac do zsrr i podróżować z plecakiem ;-)

Obrazek użytkownika RobertJerzy

20-02-2014 [09:04] - RobertJerzy | Link:

Dziękuję za wyczerpującą i elegancką odpowiedź. A tak, na marginesie, Angela Merkel ma korzenie...polskie.

Obrazek użytkownika gorylisko

20-02-2014 [17:24] - gorylisko | Link:

albo czosnkowe ?
swego czasu jak sprawa z schindlerem zaczęła brzydko pachnieć to pojawiały się zajawki, że schindler polakiem był...
skoro ma pan wiedzę o korzeniach merkel to co mi pan głowę zawraca ?
materiałów o niej jest od metra... google w ruch i wiele można poczytać

Obrazek użytkownika wiechu29

22-02-2014 [16:35] - wiechu29 | Link:

Ja jestem Kociewiakiem z Pomorza a mój ojciec potomkiem Kaszuba a matka z Mazur.
Jest to problem dla Nacjonalistów z Warszawy??Może weźmiemy sie za kudły i rozdzielimy ten kraj na Regiony.
Zróbmy strefę żydowską,śląską ,łowicką,góralską,kaszubską itp.
Wielu tych co tu piszą nie dorosło do tego żeby ludzie się szanowali bez względu na pochodzenie.
Czosnek,kminek papryka zaziki piwo kiełbasa z grilla i inne przyprawy przeszkadzają niektórym zezwierzęconym obywatelom bylego PRL w życiu codziennym.To dotyczy też tego z marchewką.

Obrazek użytkownika Valdi

20-02-2014 [09:16] - Valdi | Link:

A nie przyszło szanownemu gronu do głowy, że Ukraina poradzi sobie z moskiewskim monstrum, tak jak my poradziliśmy sobie w 1920, hę ?
Skąd takie kapitulanckie spekulacje "

Obrazek użytkownika gorylisko

20-02-2014 [17:27] - gorylisko | Link:

to by zdecydowanie przyśpieszyło rozpad rosji...świat by odetchnął...

Obrazek użytkownika wiechu29

21-02-2014 [16:01] - wiechu29 | Link:

Nikt nosa nie utrze.Szczególnie pańskie proroctwa są nie do realizacji.Przeczytaj Pan wpis pana Darskiego do jakiej grupy oszołomow Pan należysz.