aktorzy w działaniu grają patriotów tzn aktorstwo polityczne

Wczoraj, szwendając się po necie zauważyłem ciekawe wystąpienie. Włączyłem i posłuchałem,
można obejrzeć poniżej. Dawno juz nie słuchałem takich motanych tekstów w sprawie USA
które a jakże jest wszystkiemu winne. Może ja czegoś nie dosłyszałem ale w tymże wystąpienie
nie było ani słowa...zdaje się, że dosłownie ani mru,mru w aspekcie pokojowej działalności zsrr i
jego następcy wołodii putina. Wg. wystąpienia Aleksandra Jabłonowskiego...członka związku
jaszczurczego ? 
Komentarzy od metra i ciut, ciut...generalnie, że prawda jak cholera, wiecej wystąpień etc.
Przeglądając komentarze, gdzie, nie gdzie dało się zauważyć uwagi, że to nie jest Aleksander
Jabłonowski tylko Wojciech Olszański, aktor i reżyser.
Dzięki Bogu za internet, gdyż medium to pozwala na znalezienie wielu spraw i obnaża prawdę
jakakolwiek by ona nie była. Po prostu wrzuciłem do google albo jak kto woli wygooglałem sobie
obydwa nazwiska i... okazuje się, że Aleksander Jabłonowski to jest postać która w dowodzie
osobistym może mieć Wojciech Olszański... coś w stylu anny grodzkiej tyle, że bez biustonosza
 kiecki...
Wyniki swojej kwerendy opublikowałem w komentarzach... poniżej kopia

jak to jest ? on nazywa się Aleksander Jabłonowski wygooglałem sobie po nazwisku i to
co mnie uderza,to mała ilość fotek...własciwie tylko front powyższego wywiadu jest
pod w/w nazwiskiem...kilku gości twierdzi, że jest kim innym, nazywa się
Wojciech Olszański... gdyby ktoś chciał sprawdzić http://www.rdc.pl/tag/wojciech-olszanski/
albo tutaj w dość adekwatnym mundurze https://www.google.co.uk/search?q=wojciech+olsza%C5%84ski+zdj%C4%99cia&espv=2&biw=1389&bih=757&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjv19Dh6qrMAhVIMBoKHek3DiQQ7AkIKA&dpr=1#imgrc=OaN2DYcfuiBzkM%3A a tutaj ta sama osoba jako
Aleksander Jabłonowski... moim zdaniem to ta sama osoba i jeszcze jedna
stronka http://skarby-skarpy.blogspot.co.uk/2013/11/fot-k.html ta jak to jest ?
jak się nazywa i kim jest... Dodatkowo, gościu twierdzi w wystąpieniu, ze ma lat sześćdziesiąt, podczas gdy na
stronie gdzie jest Wojciechem Olszańskim widać jak wół, że ma lat pięćdzisąt i cztery...
generalnie o co biega ?  Żeby było ciekawiej, ktoś z emisja.tv przyznał mi rację,
że Wojciech \\olszański to rekonstrukcjonista więc ma prawo ksywki artystycznej...
a czy prawo do korygowania wieku też ma ? No i czy prawo do wygłaszania andronów
których nie powstydziłby się dziennik telewizyjny z czasów stanu wojennego... ?
Moim zdaniem telewizja emisja.tv jest po prostu rosyjską tubą... bo przecież każdy
w rosji wie, że rosja chce pokoju jak cholera...

Dosłownie kilkanaście minut temu umieszczono nowe wystąpienie aktorskie pana Wojtka 
do obejrzenia poniżej

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-04-2016 [08:25] - rolnik z mazur | Link:

Z całym szacunkiem. Pisze pan, że ten człowiek ( dwojga nazwisk ) i bliżej nieokreślonego wieku plecie androny. Krótko jest tubą sowieckiej propagandy - ot tak po prostu - jest szufladka to go tam włożymy. Skoro tak, to widzę, że jest pan tubą amerykańskiej propagandy tzn, że nie myśli pan po polsku tylko amerykańsku. Jak wiadomo USA jest gołąbkiem pokoju i chorążym demokracji. Dowodem tego jest pokojowy Nobel dla Obamy oraz misje pokojowe ( stabilizacyjne )w Iraku, Afganistanie itd. Jest to typowy w naszej " publicystyce " jakże znany w erystyce - atak ad personam. Nie zajmujemy się stroną merytoryczną tylko osobą - obrzucimy ją gównem a zawsze coś się przylepi. W ten sposób myśląc to będziemy mieli wkrótce misję stabilizacyjną w Polsce. Jeśli ma pan dzieci w wieku poborowym to może je pan już przygotowywać. Sytuacja jest niebezpieczna i ktoś koniecznie chce nas wmanewrować w konflikt z Rosją. Proszę się kierować polską racja stanu a nie amerykańską, czy niemiecką, czy jaką tam jeszcze i uczyć się z jakże bolesnej naszej historii. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika gorylisko

27-04-2016 [09:41] - gorylisko | Link:

a szanowny pan by kupił od człowieka dwojga imion który na dodatek kłamie co do swojego wieku polisolokatę ?
to wszystko prawda... a gdzie pokój miłująca rosja ? a wczesniej zsrr...
nie wiem jak pan ale ja jak widzę, ze gość kłamie co do swojej osoby to choćby nie wiem jak mądrze gadał... traktuję go podejrzliwie...
dla mnie to możesz go pan wynieść na ołtarze i bić pokłony

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-04-2016 [10:41] - rolnik z mazur | Link:

A to akurat typowo erystyczny amerykański argument - zamiana " używanego auta " na bliższą sercu Polaka - polisolokatę, która też zrodziła się - no w jakich umysłach ? Zapewne u rosyjskich banksterów. Tu przecież nie chodzi o to co ten facet mówi, tylko jak z nim pan argumentuje - ad personam. Proponuję na koniec użyć najważniejszego argumentu w polemice - sp.. dziadu bo przyp.... Co na to można powiedzieć ? Nic - jak słabszy to się nap..., jak silniejszy to sp...Jeszcze jedno - nie jestem fanem ani Rosji, ani Ameryki ani tym bardziej kogokolwiek- jestem ( staram się )być fanem Polski. Widzę, że wodzowie grają z nami w amerykańską grę i tyle. Podstawą amerykańskiej gry jest prowadzenie wojen jak najdalej od swoich granic. Kto tego nie rozumie to jest po prostu historycznym i nie tylko ignorantem. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika JJC

27-04-2016 [11:18] - JJC | Link:

"...nie jestem fanem Rosji..."
Nie, nie, ależ skąd!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-04-2016 [13:02] - rolnik z mazur | Link:

Kto nie jest fanem USA to musi być fanem Rosji - trzeciej możliwości nie ma. W końcu zrozumiałem. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika gorylisko

30-05-2016 [02:30] - gorylisko | Link:

jaaasneee...masz rybki ? nie ? no to jesteś pedałem...

Obrazek użytkownika gorylisko

27-04-2016 [17:12] - gorylisko | Link:

podstawa rosyjskiej polityki jest także prowadzenie wojen jak najdalej od swoich granic, tyle, ze biedaki nie maja floty tedy muszą na piechote iść dalej od swoich granic a że po drodze jest jakies państwo to juz jego pech... np. teraz po drodze do szkopów maja Polskę...czyli sorry taki mamy klimat... i co jest argumen ad personam ?

Obrazek użytkownika harakiri

27-04-2016 [10:28] - harakiri | Link:

Również z szacunkiem! Ale jednak muszę potwierdzić że człowiek ten trochę andronów plecie. Tak na gorąco, bo wysłuchałem w pośpiechu nie mąjac czasu. Po pierwsze jego czepianie się Becka jest nieuzasadnione. To co miał oddać Korytarz? Poza tym nie wydaje mi się być prawdą że szedł na angielskiej smyczy. Chodzi tu chyba o podróż do Anglii wiosną 39 roku. Kiedyś się nad tym zastanawiałem. Pamiętam że wówczas zaszły dwa ogromnej wagi wydarzenia. Anglicy przejęli archiwum czeskiego wywiadu i w tym też czasie doszło do niejasnego samobójstwa Sławka (czy samobójstwa). Ja uważam że te sprawy mają ze sobą związek. Anglicy coś musieli się dowiedzieć od Czechów, przekazali to Beckowi i stąd jego późniejsze postępowanie. Co do flagi amerykańskiej to też widzę to trochę inaczej. Oni nie mają do flagi takiego stosunku jak my. Z prostej przyczyny. U tego narodu zawsze ogromną rolę odgrywała marynarka a w XVIII czy XIX wieku angielskie czy amerykańskie statki wywieszały bandery jakie im się w danej chwili podobało. Mam mało miejsca by więcej o tym pisać ale tak było na przykład podczas blokady kontynentalnej Napoleona. Wówczas do Oslo zawijały angielskie statki pod badnderą amerykańską co udaremnialo wszelkie rachuby związane z blokadą kontynentalną. To było zresztą praprzyczyną wyprawy Napoleona na Rosję.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-04-2016 [11:42] - rolnik z mazur | Link:

" Po czynach poznacie ich " . Hitler w przeciwieństwie do Stalina był prawdomówny. Jak pisał w Mein Kampf tak i robił. Chciał najpierw pokonać Francję. Zakładał, że Anglia i Polska będą przynajmniej neutralne. We wspomnieniach generałów Wehrmachtu - szalał z wściekłości, gdy dowiedział się w jaki sposób Anglicy podeszli Becka i podpisali z Polską " egzotyczny " sojusz. Zmienił plany i kazał opracować plan " weiss "- ataku na Polskę. W ten sposób Beck zaprzepaścił politykę Piłsudskiego i wciągnął Polskę w wojnę na dwa fronty. To tak w skrócie. Reszta jest znana. Pozdrawiam ro z m

Obrazek użytkownika harakiri

27-04-2016 [12:15] - harakiri | Link:

Przyznam się że nie czytałem Mein Kampf to i trudno mi polemizować. Możliwe że pisał prawdę ale Mein Kampf powstało w 1925 roku i to podobno nie sam Hitler ją pisał, pomagał mu w tym profesor Haushoffer. Niektórzy nawet twierdzą że to on nie Hitler był autorem. W każdym razie czy mógł przewidzieć co się będzie działo za lat 10? Tym bardziej że owego profesora nie było już wówczas w polityce. Ja jestem jakoś sceptycznie nastawiony do geniuszów politycznych typu Hitler czy Stalin. Jakoś wyzbyłem się kultu jednostki i zgadzam się z tymi którzy twierdzą że Hitler postępował według potrzeb chwili. A już na pewno nie planował 10 lat na przyszłość.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-04-2016 [13:48] - rolnik z mazur | Link:

On planował na tysiąc lat nie na dziesięć. Czym się skończyło każdy wie. Hitler był frustratem ( bez zawodu, bez pracy, bez żony ) uwierzył, że jego celem jest bycie politykiem a misją jako polityka było stworzenie wielkich Niemiec za każdą cenę. Na pewno nie planował ataku na Polskę tylko na Francję( za te wszystkie upokorzenia ) i dopiero potem na Rosję. Anglicy widząc, co się święci zaczęli szukać prokurenta, który za nich będzie walczył z Niemcami. Trafiło na Polskę, a że Beck dał się wciągnąć w angielską grę to cóż - mamy co mamy. Moim zdaniem Piłsudski oddał by korytarz ( mniejsze zło ) i prawdopodobnie poszedł z Niemcami na wschód. Teraz jak się damy wciągnąć w obce gierki to znowu będziemy walczyć per procura i umierać za nie swoje sprawy, ba walczyliśmy za frajer i w Iraku i Afganistanie. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika gorylisko

27-04-2016 [20:16] - gorylisko | Link:

a czy słyszał pan o hipotezie, że hitlera wybrał i propomował ziutek stalin...
cały czas łupie pan w hamerykę a gdzie rosja radziecka ? budowała pokój jak cholera
zajmując się swoimi sprawami...problem w tym, że ich sprawy obejmowały cały świat...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

27-04-2016 [22:48] - rolnik z mazur | Link:

Rosja, szczególnie radziecka to samo zło w czystej formie. Kto tam Hitlera promował to nie wiadomo. Prawdopodobnie był wtyczką Reichswehry do rozpracowania nacjonalistów - coś jak nasz Bolek. Rosja jest słaba i każdy o tym wie. Im jest słabsza tym groźniejsza. Amerykanie o tym wiedzą. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika HenrykInny

27-04-2016 [13:11] - HenrykInny | Link:

A tu na NB to malo masz "aktorow" grajacych patriotow. Cos sie do jednego przyczepil.

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

27-04-2016 [13:34] - Andrzej-emeryt | Link:

Nie lubi Pan Amerykanów. To już wiem. Prosze przeczytać pozycję z niżej podanego linka i uprzejmie odpowiedzieć na pytanie: Czy lubi pan Niemców ?.
http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/...
Tę samą pozycję można znaleźć w wersji 12-stojęzycznej pod:
http://www.relay-of-life.org/m...
I nie chodzi o antyunijność. Chodzi o ostrożność.

Obrazek użytkownika Gniewko

30-05-2016 [08:20] - Gniewko | Link:

Pan niech też nie udaje patrioty, bo gdy chodzi o własne interesy, to zdarłby pan ostatnią koszulę z Polski. Jako przykład dam pana ostatni komentarz pod moim wpisem.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
gorylisko
2016-05-30 [01:08]
rozbawiłeś mnie panie kolego...no jaaasneee... jak nie beda mieli rako do pracy to przeniosą firmę do Polski ;-)))) no bo w Polsce to póki co atmosfera dla przedsiebiorcy jest przyjazna jak cholera... a składniki płacy dla pracownika ho, ho, hoooo... i pan proponujesz zakaz ogłoszeń o pracy na zachodzie... panie kolego a może by tak wiadro wody sobie wylac na głowę...takiej zimnej...
to moze na początek wez pan UK...proszę poprosić o payslipa jakiegoś polonusa pracujacego w UK, przeanalizować go i potem mądrzyc się w temacie...
albo własna działalność gospodarcza... każdy samozatrudniony w PL ,usi płacić miesięcznie powyże 200 GBP... zaś każdy samozatrudniony w UK płaci rocznie poniżej 200 GBP mała różnica a jaki ładny rezlutat... proszę przeczytać ze zrozumieniem ten tekst
i jeszcze jedno, zamierzam niedługo uruchomić portalik wołający ludzi do pracy w UK... a w tej chwili... wykwalifikowane pielęgniarki do opieki nad ludzmi starszymi poszukiwane... praca od zaraz... warunek dobry angielski i co najmniej sześć miesięcy praktyka...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naprawdę świetny przykład nowoczesnego patriotyzmu.