Czy nie macie już dość tego nieudacznictwa?

Zasypało Polskę śniegiem. No cóż, sorry taki mamy klimat i dajcie premierowi spokój że o tym nie wiedział. Ludziom pozamarzały nie tylko kible w pociągach, na wschodzie zawiało całą pełowską władzę, więc skąd miał premier wiedzieć że była zima ?
Troskliwy premier pospieszył władzuni z pomocą, a jakże, odkopali wojewodów i starostów - drogi główne są przejezdne, więc na spędy POgłowie hurtem już pojedzie.
A reszta narodu - ktoś by mnie zapytał ? Od dawna wiadomo, że tę resztę premier ma w de - i strzyże "baranków" z kasy gdzie się da.  Litościwy Bóg jednak nie zapomniał o maluczkich - pogoda się ociepla, więc na wschodzie coraz mniej śniegu i ludzie szybko wrócą do cywilizacji.
Obawiam się jednak, że to początek nowych kłopotów, wszak wiadomo że jak planeta ostro poświeci, to za chwile przybędzie wody w rzekach i... wszystko zacznie się od początku. No sorry, taki mamy klimat, dużo śniegu było więc i powódź nikogo nie powinna dziwić - a ludzie zaś zostaną bez pomocy, władzunia wszak zawsze sobie pomoże.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika rzhqjj

05-02-2014 [18:51] - rzhqjj | Link:

Wystartowalas znakomicie. Zycze dalszej pogody ducha.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

19-02-2014 [11:08] - Ula Ujejska | Link:

Czy my się nie znamy przypadkiem z POLI ?

Obrazek użytkownika xena2012

05-02-2014 [19:11] - xena2012 | Link:

wszak od dwu lat jestesmy uświadomieni ,że rzeki wpływają do morza.