Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Podziękowania dla redakcji niezalezna.pl i czytelników

Zbigniew Kuźmiuk, 10.12.2013
Wczoraj na moim blogu na niezalezna.pl odnotowałem 2 milionowe wejście. W związku z tym, że teksty na nim umieszczane w przeważającej mierze dotyczą  ekonomii i finansów publicznych w Polsce i na świecie,  a  więc nie jest to problematyka ani  " łatwa" ani "przyjemna" ,tym bardziej chciałem podziękować zarówno redakcji  portalu niezalezna.pl jak i wszystkim czytelnikom i komentatorom mojego bloga za zainteresowanie. Mam nadzieję, że dalej będę mógł na Państwa liczyć.
Serdecznie pozdrawiam. Zbigniew Kuźmiuk
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 2324
Domyślny avatar

Rixon1967

10.12.2013 20:28

Serdecznie gratuluję popularnego blaga. Proszę nie ustawać, kropla drąży skałę, a jak trzeba będzie to i na dynamit się złożymy. Jako pracownik Kopalni "Wujek", ekonomista, działacz "Solidarności" mam codzienna przyjemność czytać Pana aktualną ocenę ekonomiczną, a dzisiejszy dzień stał się okazja aby założyć konto umożliwiające komentowanie. Jeszcze raz pozdrawiam i życzę wytrwałości a tematów nie brakuję. Może coś podsunę w najbliższym czasie.....
Domyślny avatar

Ewa G

10.12.2013 22:41

Za tyle rzetelnych i prosto podanych informacji. Niech Panu życie sprzyja.
Marcin Gugulski

Marcin Gugulski

11.12.2013 08:39

Tak trzymać. Zawsze prosto. Serdecznie gratuluję.
Zbigniew Kuźmiuk
Nazwa bloga:
Blog autorski
Zawód:
Zbigniew Kuźmiuk
Miasto:
Radom

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 6, 027
Liczba wyświetleń: 10,477,238
Liczba komentarzy: 15,962

Ostatnie wpisy blogera

  • Jeszcze w 2025 r. ekipa Tuska zadłużała Polskę o 0,9 mld zł dziennie, a w maju 2026 r. już o 1,5 mld zł dziennie
  • Premier Tusk ochoczo zabrał się za odbieranie wiarygodności sygnaliście, więc prokuratura Żurka niczego nie wyjaśni
  • Wrócił Tusk, wracają pomysły poniesienia wieku emerytalnego, likwidacji 13.i 14.emerytury,cięć w programie 800 plus

Moje ostatnie komentarze

  • Ja jestem teraz posłem do polskiego Sejmu  a w Parlamencie europejskim pracowałem do roku 2009
  • Jak dogonimy Niemcy pod względem poziomu infrastruktury technicznej i społecznej to wtedy zaczniemy mieć budżety zrównoważone. Pozdrawiam

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Kogo my mamy za prezydenta?
  • Czy śmierć Andrzeja Leppera spowoduje polityczne trzęsienie ziemi?
  • Za gaz płacimy jak za przysłowiowe zboże

Ostatnio komentowane

  • Marek Michalski, Czy nie można napisać "świadek" albo "kapuś", w zależności od sytuacji, zamiast "sygnalista"?Proszę się zreflektować, byle nie "ogarnąć".
  • u2, "po 11 godzin dziennie i to przez 7 dni w tygodniu i jednocześnie był zatrudniony w 3. innych palcówkach" Można? Można! U Tuska wszystko jest możliwe :) Dzisiejsze nagłówki krzyczą, że kamaryla…
  • u2, "poniesienia wieku emerytalnego, likwidacji 13.i 14.emerytury,cięć w programie 800 plus " Zawsze jak rządzi gauleiter Tusk to nie ma kasy na nic. Gauleiter Tusk nie wie gdzie są pieniądze…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności