Nie popuśćmy temu synowi!

Jest praca naukowa dr Kuty z 2012 prowadzona w Instytucie Pamięci Narodowej  zamieszczona w opracowaniu pt. "Osobowe ośrodki pracy operacyjnej – zagadnienia źródłoznawcze", w której szczegółowo opisane są działania SB wobec środowisk opozycji, w których działał prof. Cieszewski i rola TW "Joanny", czyli nijakiego Kuncewicza.
O sprawie szeroko pisze portal wpolityce.pl, lektura bezwzględnie obowiązkowa.

Ci którzy Sekielskiemu podsunęli fałszywki na prof. Cieszewskiego doskonale wiedzieli, że to fałszywki. Być może Sekielski też wiedział, a jeśli nie wiedział to elementarnym obowiązkiem dziennikarza była kwerenda na temat, o którym pisał. Ten chytromudry niczym Urban, Walter, Kuźniar czy Michnik, wyznawca sekty czczącej bożka "cel uświęca środki" kolejny raz posłużył się dobrze znaną metodą. Ta stosowana w ostatnich latach nagminnie metoda polega na tym by smród dotarł do wszystkich, a dementi nie do wszystkich.

Wspomniana publikacja wpolityce.pl jest ciekawa nie tylko ze względu na konkretny przypadek Kuncewicza - kolejnego Maleszki, ale także dlatego, że przybliża metody działania SB wobec środowisk opozycyjnych. Szczegóły są pasjonujące, w dodatku pozwalają rozumieć dzisiejsze postawy takich jak Kuncewicz i uwarunkowania w jakich działają Sekielscy. 

W cywilizowanym kraju Sekielski byłby skończony po takim występie. Pracujmy nad tym byśmy także byli cywilizowanym krajem.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika za miedzy

05-12-2013 [13:10] - za miedzy | Link:

temu ...synowi nie można popuścić i odpuścić. Ten ...syn powinien za to zapłacić. Jest jeszcze jeden funkcjonariusz tego systemu niejaki oberredaktor kraśko. Ten drugi ...syn w swoim propagandowym show współczesnym dzienniku telewizyjnym jak za dawnych czasów urbana poświęcił tej sprawie tyle czasu ile trzeba aby w zakutych pałach lemingów coś się utrwaliło. Słuchałem wczoraj pana Macierewicza. Jest nadzieja że ...syn jednak poniesie jakiś konsekwencje tego kurestwa. Przepraszam za słowa ale inaczej tego nazywać nie można na to co dzieje się w tym kraju.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

05-12-2013 [13:53] - NASZ_HENRY | Link:

POwinien cały poniższy teskt
http://wpolityce.pl/wydarzenia...

odczytywać w TVN i TVP codziennie ;-)