Komoruskiego się strzeż…..

Komoruskiego się strzeż , sączy jad i wypija polską krew!!! Miły , rubaszny grubasek . Popełnia gafy jakby był normalnym człowiekiem ….. żonka , dzieci……itd. . Rubaszny humor akwizytora polskojęzycznego .Taki Ferdek Kiepski na nasze możliwości . Lecz w rzeczywistości to bohater nienakręconego filmu   Andrieja Wajdowicza „ Człowiek z ANEKSU” . To jedyny gość z tzw. opozycji glosujący przeciw rozwiązaniu WSI . Ten miły rubaszny starszy Pan to ten sam śmiejący się na lotnisku po udanym zamachu w Smoleńsku . To autor słów „ Prezydent gdzieś poleci……” Jakby wiedział o wszystkim . To ten miły Gafajew stwierdził , iż „ jaki prezydent , taki zamach” To ten sam czekoladowy orzełek a raczej czekoladowy członek nowego PRL-u . To główny sprawca WOJNY Krzyżowej na Krakowskim Przedmieściu . Bredzisław Niedołęga Gafowicz….. budzący uśmiech politowania , Bredzislaw ….. POmazaniec Putina w kraju prywiślianskim . Putin rozdał karty , po Tusku interesy Moskwy strzec będzie ten miły starszy Pan . Schetyna na rozkaz wyprowadzi swoich POsłów bo wybory muszą się odbyć szybko by po raz kolejny oszukać Polaków . Platforma się zdyskredytowała lecz strażnicy interesów Moskwy czuwają……. Komoruskiego się strzeż , sączy jad i wypija polską krew

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Magdalena

26-11-2013 [22:22] - Magdalena | Link:

Cała ta gromada jest jak potwór z Loch Ness ... Ktoś podobno raz widział ...
Tu wyczytałam w jakich instytucjach suto finansowanych przez państwo pracują ... http://www.pomniksmolensk.pl/i... poza tym, null.

Obrazek użytkownika kat

26-11-2013 [22:36] - kat | Link:

oni jak głosi wieść gminna na śniadanie zżerają krowę , na obiad dwa woły i tuzin gęsi , kaczek i kurczaków a na kolacje cztery knury.... jak pisałem wczesniej Polski nie stać na ich utrzymanie......pozdrówka

Obrazek użytkownika Magdalena

26-11-2013 [23:01] - Magdalena | Link:

barana napełnionego siarką? :)

Obrazek użytkownika goY

26-11-2013 [22:36] - goY | Link:

Na skraju "wyspy, nad rzeką Wisła"
rządził don tuscacz wraz ze swą sitwą
uknuli bula - w wydaniu jedynego
dzięki Kuzikowej - przewidzianego

"jament"!!!

Obrazek użytkownika kat

26-11-2013 [22:41] - kat | Link:

na Kaczora głosowało 70 % ale ruskie serwery POliczyły.... i wyszło jak wyszło..... pozdrówka

Obrazek użytkownika goY

26-11-2013 [23:24] - goY | Link:

gdzie jest jedyna opozycja!!! Poddaję zapytanie?!!!! - Gdzie Ku... serwery!!!!!!!!!!!!!!

A teraz specjalna dedykacja:
od Janka dla Władka, któremu gruby Marian(złotówa i ormowiec) stanął na brzuch:
"Piękne oczy masz"...

http://www.youtube.com/watch?v...

Obrazek użytkownika pietrek

26-11-2013 [23:42] - pietrek | Link:

prezydent!!!
Zwyczajnie rezydent.To co zrobil ten człowiek Polsce..tyle krzywd.Tyle zła wyrządził i wyrządza ...Spotka go za to sąd Bozy.Mnie zreszta też jak i każdego z nas!
.A może i na ziemi się doczekam że go sądy (tylko Po się skończy i klakierów wywalimy z sądów )osądzą za zbrodnie.I nie przesadzam wcale.Wstyd mi za niego nie jest bo nie uznaje tej prezydentury na sfałszowanych ruskich serwerach.Tej antypatycznej baby nawet nie wspomnę.
Za Smoleńsk odpowie bo maczał w tym tłuste palce!
OJCZYZNE WOLNA OD CZERWONEJ ZARAZY RACZ MI ZWROCIC PANIE

Obrazek użytkownika contessa

27-11-2013 [01:36] - contessa | Link:

ów i narodów Polski i Rosji", Warszawa, 28-30.XI.2013.

Kaznodziejami będą m.in.prezydęt Komorowski (jednocześnie patron przedsięwzięcia, które współfinansuje polskie MSZ), oraz gwiazdy takie jak ambasador FR w Warszawie, funkcjonariusz  Akademii Nauk Społecznych przy KC KPZR, wykładowca  Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych przy MSZ FR.
W  padaniu plackiem przed Putinem i Cyrylem pomogą prezydętowi polscy biskupi - Józef Michalik, Stanisław Budzik i Henryk Muszyński.

http://www.pojednanie2013.pl/

"Zacieśnianie więzi" między dwoma narodami przez B.Komorowskiego wchodzi na niebezpieczne tory, dla prezydęta jest to szczyt sukcesu, dla mnie pornografia, a dla Polaków i Polski tragedia.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika hibaro

27-11-2013 [15:12] - hibaro | Link:

Konferencja kończy się http://www.pojednanie2013.pl/?... wręczeniem Nagrody „Zasłużony dla Tolerancji 2013”. W zeszłym roku jednym z nagrodzonych był ks. Wojciech Lemański. W poprzednich latach laureatami Fundacji Ekumenicznej Tolerancja byli m.in.: Jacek Kuroń, Andrzej Szczypiorski, ks. Michał Czajkowski, Józef Oleksy, Krzysztof Teodor Toeplitz, Szewach Weiss, Magdalena Środa, Jerzy Owsiak, Janina Paradowska, Gołda Tencer, Aleksander Kwaśniewski, Włodzimierz Cimoszewicz, Ryszard Kalisz, Danuta Hübner i wielu innych. http://files.pkt.pl/4284446/li......

Powyzszy fragment pochodzi z komentarza @ma,26 listop.2013 -15:58
Link: http://niepoprawni.pl/blog/710...

Obrazek użytkownika licho

27-11-2013 [02:02] - licho | Link:

Nigdy nie widzialam, dlaczego je ukrywaja?

Obrazek użytkownika BoguslawHenryk

27-11-2013 [09:14] - BoguslawHenryk | Link:

nie chrzczone . Taki z niego katolik , szaraczkowy i niezdrowy.